فشرده سازی و کم کردن حجم عکسها با FILEminimizer Pictures

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

FILEminimizer Pictures ابزاریست که برای فشرده سازی عکسها با فرمتهای مختلف استفاده میشود تا در عین حفظ کیفیت حجم اشغالی توسط آنها را کاهش دهد.
اگر شما مسئول به روز رسانی مطالب وب سایت و یا وبلاگ شخصی خود هستید و همیشه با وجود سرعت پایین اینترنت با مشکل کاهش سرعت بارگذاری صفحات هنگام استفاده از گرافیک سنگین روی صفحه مواجه میشوید و بدون شک استفاده از گرافیک صفحات را جذابتر مینماید و نمیتوان از این اصل مهم برای جذب کاربر گذشت, پس باید به دنبال وسیله ای بود تا حجم عکسها و تصاویر مربوطه را در عین حفظ کیفیت به حد قابل توجهی کم نماید تا سرعت بارگذاری نیز در این راستا افزایش یابد. و اینجاست که نرم افزار FILEminimizer Pictures پاسخگوی نیاز شما خواهد بود.
اگر شما از آن دسته افراد هستید که روزانه فعالیتهای اینترنتی تان شامل بازدید و استفاده از سایتهایی چون Facebook,HI5, tinypic, Flicker, MySpace و … که به اشتراک گذاری عکس و تصاویر در آنها مرسوم میباشد و بخش زیادی از ارتباطات از طریق عکس و تصاویر میباشد, پس باز نیاز به این نرم افزار که حجم عکسهای شما را بدون کاهش کیفیت پایین آورده و سرعت بارگذاری و دید و بازدید را به حداقل برساند و همچنین زمان آپلود عکسها با حجم پایین کوتاهتر خواهد بود.
اگر با استفاده از ایمیل برای ارسال و اشتراک عکس و تصاویر مبادرت ورزیده اید, باز محدودیت حجم مشخص شده برای ضمیمه کردن فایلها, که تعداد کمتری عکس را شامل میشود دامنگیر شما خواهد بود, بنا براین با کاهش حجم عکسها با این ابزار خواهید دید که با همان محدودیت حجمی, تعداد بسیار بیشتری از تصاویر در ایمیل ارسالی شما خواهد گنجید.
اگر شما نیاز به حمل عکس و تصاویر زیادی با استفاده از وسائل ذخیره سازی قابل حمل از قبیل Compact Disk, External Hard Disk, Flash Disk, Floppy Disk, Memory Stick و … دارید, احتمالا بارها مجبور به استفاده از چندین عدد از آنها برای ذخیره سازی مقدار قابل توجهی عکس بوده اید, اما با استفاده از این نرم افزار مشکل شما در این زمینه حل خواهد شد, چرا که با استفاده از این ابزار شما قادر خواهید بود تا عکسها را بصورت گروهی تغییر اندازه داده و حتی قادر خواهید بود تمام آنها را مانند فایلهای صوتی mp3 در یک CD جای دهید و در دیگر وسایل نیز میتوان مقدار قابل توجهی فضای خالی ذخیره نمود.

 

 

ویژگیهای قابل توجه این نرم افزار:
– کاهش حجم عکس و تصاویر تا حداکثر ۹۸% , بدون کاهش کیفیت.
– ایجاد قابل توجهی فضای خالی روی سیستم بدون حذف, و فقط از طریق بهینه سازی و فشرده سازی.
– پشتیبانی از فرمتهای مختلف از قبیل JPEG, BMP, GIF, PNG, EMF, TIFF.
– نگهداشتن فرمت اصلی عکس و بدون نیاز به باز کردن فرمتهای .RAR و .ZIP
– قابلیت انتخاب بهترین و مناسبترین روش فشرده ساری از بین چهار گزینه مختلف ارائه شده.
– قابلیت ارسال تصاویر بلافاصله و مستقیما از محیط برنامه , پس از بهینه سازی توسط ایمیل.
– قابلیت جستجو و فشرده سازی تمامی فایلهای عکس و تصاویر در سیستم کامپیوتری شما و همچنین وسائل و شبکه های متصل به آن.
– استفاده از فرایند فشرده سازی گروهی برای پوشه ها, آلبومها و … انتخابی, و اشتراک مستقیم آنها از محیط برنامه با استفاده از ایمیل و دیگر خدمات پخش و انتشار و اشتراک گذاری اینترنتی.
– جلوگیری از اتلاف وقت در هنگام آپلود عکس و تصاویر و کاهش زمان آپلود.
– پشتیبانی از ۴ زبان انگلیسی, آلمانی, فرانسوی و ایتالیایی.

 

پسورد فایل: www.downloadha.com

لینک دانلود – 5.7 مگابایت | لینک کمکی