دانلود بازی Daylight برای PC

داستان این عنوان روشی بسیار جدید و خلاقانه برای روایت دارد و فراموش نکنیم که روایت زیبا از زیبایی خود داستان پر اهمیت تر است. داستان این بازی این گونه آغاز می شود که شخصیت اصلی که یک زن است در یک تیمارستان یا بیمارستان وحشتناک به هوش می آید. هیچ چیز از گذشته اش نمی داند. هیچ چیز از هیچ چیزی نمی داند و به طور کل از همه دنیا بی خبر است! او نمی داند که در این مکان خوفناک چه می کند و یا اصلا این جا کجاست؟ او بلند می شود. شجاع نیست! قطعا قلبش در حال ایستادن است اما نمی تواند در آن مکان دهشتناک بماند. نمی تواند آن جو تاریک را تحمل کند. شاید فرار خیلی ترسناک باشد. اما قطعا ماندن در این تاریکی دهشتناک تر است. کسی چه می داند که در این راه با چه مواجه می شود؟ آرزویش فقط یک چیز است و آن دیدن دوباره روشنایی روز است… داستان این عنوان به طرز بسیار جالی ذره ذره آشکار می شود. شما هیچ چیز از داستان این بازی نمی فهمید مگر آن که آن را حداقل ۱۰ بار تمام کنید. قطعا برای شما این موضوع غیر قابل پذیرش است. اما نکته ای بسیار خاص در این بازی وجود دارد و آن این است که تمام کردن بازی فقط ۳۰ دقیقه طول می کشد! جالب است نه؟ این ریسک عجیبی است که از سوی سازندگان به وجود آمده است. در حقیقت سازندگان این عنوان بازی را این گونه ساخته اند که اصلا باید حداقل ۱۰ بار آن را تمام کرد. چرا؟ چون هر باری که شما بازی را پایان می دهید در این راه فرار تکه های بیشتری از داستان را یافته اید. پیدا کردن نوشته های رو دیوار و … .

Daylight PC-SKIDROW

 

 

خبری از هیچ سلاحی نیست!!!!

گیم پلی این عنوان واقعا سرسام آور است! به این دلیل که شما باید چند بار این بازی را تمام کنید اتفاق بسیار جالبی می افتد. شاید به این موضوع توجه نکرده باشید اما باید به شما بگویم وقتی که محیط ها عوض می شود و… قطعا شما وقتی برای بار دوم در حال تجربه این عنوان هستید اصلا نمی توانید مطمئن باشید که در چه زمانی دوباره با ارواح برخورد می کنید. در حقیقت انگار شما هر بار یک عنوان جدید را تجربه می کنید که فقط اصول اولیه اش شبیه به تجربه های قبلی می باشد و همین موضوع باعث می شود که شما حاضر باشید دوباره و دوباره این عنوان را تجربه کنید. در این بازی شما هیچ سلاحی ندارید. خودتان هستید و موبایلتان و ارواح!

 

شما در این بازی فقط یک سلاح دارید. نور! نور موبایل شما و یا نور یک شعله. همواره شما باید به عنوان روشنایی باشید. اما لحظاتی که روشنایی را به طور کامل از دست می دهید از بدترین لحظه های بازی خواهد بود. وقتی دیدید که موبایل شما در حال خاموش و روشن شدن است شک نکنید که به زودی اتفاق بسیار بدی خواهد افتاد. می توان گفت این گوشی شما فقط و فقط یک چراغ نیست. بلکه نجات دهنده است. همواره راه درست را همین وسیله است که به شما نشان می دهد. و زمانی که دیدید صفحه آن در حال خاموش و روشن شدن است بدانید که به زودی یک روی وحشتناک را خواهید دید. بازی از روش بسیار جالبی پیروی کرده است . روشی که به تازگی در گیم پلی این گونه بازی ها مد شده است و البته ریسک بسیار بالایی دارد. روشی که در آن شما هیچ مبارزه ای نمی کنید. اصلا نمی توانید مبارزه کنید! فقط فرار می کنید. فرار و فرار و فرار. در تمام تریلر های بازی هم همواره نشان داده می شود که شما به دنبال نور می گردید. شما یک چیز را می بینید و وحشت می کنید اما توانایی مقابله ای وجود ندارد. باید بگریزید. این نوع گیم پلی استفاده شده در این عنوان است. البته خب باید پذیرفت که سازندگان یک نکته بسیار خوب را رعایت کرده اند و آن هم این است که ارواح همه و همه با دیدن این نور های مختلف فرار می کنند. پس همه چیز در این بازی در ثبات خوبی قرار دارد  و همین موضوع است که می تواند این عنوان را بسیار شیرین نشان دهد. یکی دیگر از استفاده های گوشی موبایل شما در بازی این است که نور ماورا بنفش آن را بر روی زمین بتابید تا قدم های آمده تا به این جا را ببینید که به جایی که بوده اید برنگردید. این نصیحت را از سازندگان جدی بگیرید که وحشتناک ترین اتفاق ها زمانی می افتد که به مکانی از آن گذشته اید بازگردید.  به طور کلی هرگز فراموش نکنید که باید به دنبال منابع نور باشید. چرا که ممکن است در صورت نبودن نور شما …

 

نور و سایه

در زمینه گرافیک نیز این بازی پایبند به اصول مربوط به خود بسیار عالی عمل کرده است. در حقیقت همان گونه که گفتیم از مهمترین بخش های این بازی یافتن انواع وسایل تولید نور است. اما تمام گرافیک این بازی نیز در یک چیز خلاصه می شود. نور و سایه زنی های زیبا.  اگر بخواهم بیشتر برای شما توضیح بدهم باید بگویم که در تمام تصاویر و تریلر ها کاملا مشخص است که این بازی در سایه زنی ها فوق العاده عمل کرده است. هر شی نوری نور مخصوص به خود را دارد و سایه های بازی نیز همواره متفاوت می شوند. هر لحظه بر اساس وسیله ای که شما در دست دارید و محیطی که در آن قرار دارید و اشیا و … سایه زنی ها متفاوت و کاملا باور پذیر هستند. حال تمام این جزئیات عالی را با این موضوع ترکیب کنید که این بازی هر بار یک محیط برای شما پدید می آورد و هر محیط اجزای خاص و هر اجزای خاص یک سایه دارد…! تمام این ها به شما می فهمانند که بازی حقیقتا در بخش گرافیک زیبا و ارزشمند عمل کرده است.

در طراحی محیط و وسایل نیز سازندگان از هیچ چیز درنگ نکرده اند. از قطره خونی که بر روی دیوار فلان اتاق است گرفته تا طراحی محیط فاضلاب این تیمارستان. آن ها شاید در حال ساخت یک بازی خیلی بزرگ نباشند اما چیزی که کار آن ها را ارزشمند می کند. در حقیقت همین توجه فوق العاده آن ها به جزئیات است. شما زنگ زدگی تخت اتاق کوچک بازی را نیز می توانید ببینید و یعنی سازندگان این عنوان با موتور فوق العاده آنریل انجین ۴ تا تواسنته اند محیط های زیبا و در خور یک تیمارستان که پیشینه وحشتناکی داشته ساخته اند و تمام این ها را با المان های لازم ترکیب کرده اند تا شما را وادار به تجربه این عنوان کنند. عنوانی که بر خلاف نظر بسیاری حقیقتا پسندیده یک بازی دانلودی نسل بعد می باشد.

 

موفقیت یا شکست؟

در پایان باید به این عنوان دید خوبی داشته باشیم. اگر تمام حرف های سازندگان حقیقی باشد و فقط ادعا نباشد قطعا در این سبک و برای یک بازی دانلودی موفقیت های خوبی را شاهد خواهیم بود. اما دوستان همه شما باید بدانید که این یک پیش نمایش است! و نقد و بررسی حقیقی این عنوان نیست. این بازی می تواند خوب باشد. اما هیچ تضمینی نیست که در نقد و بررسی هم انقدر زیبا جلوه کند. ممکن است موفق شود و ممکن است واقعا یک عنوان ضعیف باشد. قضاوت نهایی فقط در زمان عرضه و توسط خود شما صورت خواهد گرفت…

منبع توضیحات: وبسایت گیم فا

 

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1 (must have KB 2670838 installed) / Windows 8 / Windows 8.1
Processor: 2.3+ GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: DX11 with Feature Level 11
DirectX: Version 11
Hard Drive: 5 GB available space
Additional Notes: Supported chipsets: NVIDIA 470 GTX or greater; Intel 4000 or greater. Laptop versions of these chipsets may not be supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 SP1
Processor: 3.40 GHz
Memory: 8 GB RAM
Graphics: DX11 with Feature Level 11
DirectX: Version 11
Hard Drive: 5 GB available space
Additional Notes: Supported chipsets: NVIDIA 470 GTX or greater; Intel 4000 or greater. Laptop versions of these chipsets may not be supported. Updates to your video and sound card drivers may be required.

 

تصاویری از محیط بازی:

 

توضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال فایل ISO بدست آمده را حتما با نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب بازی ، تمامی فایل های موجود در پوشه SKIDROW را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

دانلود به صورت پارت های ۱گیگابایتی:

دانلود پارت ۱ :     Direct Link

دانلود پارت ۲ :     Direct Link

دانلود پارت ۳ :     Direct Link