نرم افزار انبارداری تحت اکسس

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

امروزه با پیشرفت بدون توقف بسته نرم افزای آفیس کمتر شرکت یا موسسه و کارخانه ای را می توان یافت که از این بسته نرم افزاری و محصولات بی نظیزش استفاده ننماید در بین این برنامه ها ، اکسس و اکسل بیشتر به کمک شرکتها و موسسات می آید و آنها را در تحلیل و مدیریت آمارهایشان یاری می دهد. دلیل استقبال و استفاده مردم از این بسته نرم افزاری این است که هر شرکت و موسسه ای احتمالا روش کار خود را دارد و نرم افزار های جامع موجود نمی تواند نیازهای خاص آنها را برآورده کند برای مرتفع ساختن این نیازها به میان برنامه احتیاج داریم که قویترین نرم افزار که در عین حال ساده هم باشد، بدون شک ماکروسافت اکسس است و ماهم نرم افزاری را تحت این پایگاه داده دوست داشتنی ماکروسافت انتشار داده ایم که به کمک آن می توانید موجودی انبار خود را مدیریت کنید.

 

 

 

شناخت تعدادی از بخش های نرم افزار در تصاویر :

   تعریف گروه و زیر گروه کالاها 

 

تعریف کالا : 

فرم زیر جهت تعریف کالا در نظر گرفته شده است و توسط آن به راحتی می توانید کالاهای خود را تعریف کنید.

نکات تعرفی کالا:

برای اینکه برخی کالاها در انبار امکان استقرار در دو محل را داشته باشند در این نرم افزار امکانی در نظر گرفته شده که توسط آن شما می توانید یک کالا را در دو محل استقرار قرار دهید و برای هر کدام از آنها موجودی اولیه در نظر بگیرید.

در نظر گرفتن فیلد موجودی اولیه هم برای بالانس کردن موجودی در مواقع ضروری بدون صور سند می باشد . (این مورد می تواند از دسترس خارج شود ).

برای فیلدهای برند و سازنده و محل استقرار  ، جداول جداگانه در نظر گرفته شده  که این خود نیز به نظم در نرم افرار و افزایش سرعت کاربر کمک به سزایی می کند .

وقتی روی فیلذ برند کلیک میکنید برای اولین بار می بینید که برندی وجود ندارد و شما می توانید با کلیک روی آیکون کوچکی که هنگام باز کردن لیست نمایان می شود به فرم تعریف و تغییر برند دسترسی داشته باشید.

تصاویر کالاها :

شما برای هر کالا حداکثر سه تصویر می توانید در نظر بگیرید که این تصاویر باید هم نام کد کالا بوده و در مسیر

C:\digiday-anbar\pic

ریخته شوند که نمونه های آن نیز در هنگام نصب وجود دارند و باید با همان فرمت تغییر نام پیدا کنند .

 

ثبت ورود و خروج کالا

 

ثبت ورود و خروج کالا در تمام نرم افزارهای انبارداری از مهمترین قسمتها به شمار می رود که در نرم افزار انبارداری دیجی دی شما می توانید مانند تصویر زیر که نمونه یک سند خروجی می باشد اقدام به صدور سند نمائید .

نکات صدور سند:

با دوبار کلیک در فیلد خالی قسمت اسناد می توانید اقدام به صدور سند جدید نمائید و توجه داشته باشید که هیچکدام از فیلدهای سند نباید خالی باشد و شما در هر زمان می توانید اقدام به چاپ سند نمائید که نمونه آن در انتهای همین آموزش موجود است.

: مشاهده کاردکس کالا

در تصویر بالا اگر در قسمت جزییات سند که ریز کالاها ثبت شده است دقت نمائید در کنار هر کالا گزینه ای با عنوان Cartex وجود دارد که با کلیک بر روی آن ، ریز ورود و خروج کالای مد نظر را مانند تصویر زیر مشاهده خواهید نمود.

با کلیک بر روی گردش کلی ، فرمی باز خواهد شد که به صورت کلی به شما می گوید که از کالای مد نظر چه مقدار موجود بوده و چه مقدار ورودی داشته و چه مقدار خارج شده و در حال حاضر چه مقدار موجود می باشد.

 

  : ورود به برنامه

نام کاربری admin   و رمز عبور ۱۲۳ می باشد

شما با ورد به نرم افزار در قسمت تعریف کاربران می توانید مشخصات را تغییر داده و یا کاربر جدید اضافه نمائید.

 

نرم افزار انبارداری تحت اکسسرمز فایل: www.downloadha.com

نرم افزار انبارداری تحت اکسس لینک دانلود – 5.7 مگابایت | لینک کمکی

نرم افزار انبارداری تحت اکسس لینک وبسایت سازنده