دانلود بازی Fireflies برای PC

بازی Fireflies به سبک ترسناک است که توسط کمپانی Bugendai تولید و ساعاتی پیش انتشار یافته است . داستان بازی به اینگونه است که یک روز فردی با نام Riario نامه ای از طرف پدر بزرگ خود دریافت می کند که به او گفته است مجله اش را در سراسر دنیا منتشر کند و …. هم لکنون می توانید این بازی را به صورت رایگان و با لینک مستقیم از وب سایت دانلود ها دریافت نمایید .

Fireflies PC-HI2U

 

Fireflies pc cover دانلود بازی Fireflies برای PC

 

 

حداقل سیستم مورد نیاز :

OS: Windows 7/8/8.1/10 

Processor: Intel Core i3 

Memory: ۲ GB RAM 

Graphics: Radeon X1000/GF 6 

DirectX: Version 9.0c 

Hard Drive: ۲ GB available space 

 

تصاویری از محیط بازی :

 

Fireflies screenshots 01 small دانلود بازی Fireflies برای PC Fireflies screenshots 02 small دانلود بازی Fireflies برای PC

Fireflies screenshots 03 small دانلود بازی Fireflies برای PC Fireflies screenshots 04 small دانلود بازی Fireflies برای PC

 

source دانلود بازی Fireflies برای PCتوضیحات نصب: پس از دانلود و اکسترکت کردن پارت ها ، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما غیر فعال باشد. حال فایل ISO بدست آمده را حتما با نرم افزار Daemon Tools اجرا نمایید و به نصب بازی بپردازید. پس از اتمام نصب بازی ، تمامی فایل های موجود در پوشه HI2U را در محل نصب بازی جایگزین نمایید. روش نصب و فایل های فشرده تست شده و سالم می باشند. تیم دانلودها امیدوار است از این بازی فوق العاده زیبا نهایت لذت را ببرید.

 

caution دانلود بازی Fireflies برای PC توجه: از این پس ، فایل های فشرده با حجمی بیش از ۱۰۰ مگابایت دارای ۵% ریکاوری هستند. این ویژگی باعث می شود تا مشکل در اکسترکت کردن فایل ها ، کاملا به صفر برسد. برای استفاده از این ویژگی ، اگر فایلی را دانلود کردید و با مشکل اکسترکت مواجه شدید ، نرم افزار Winrar را اجرا نموده ، به محلی که فایل های فشرده را دانلود کرده اید مراجعه کنید ، و تمامی پارت ها را انتخاب کرده و گزینه Repair که در قسمت بالایی نرم افزار موجود هست را بزنید. سپس محلی مناسب برای ذخیره سازی آن ها انتخاب کنید. پس از اتمام کار ، به محلی که برای ذخیره سازی انتخاب کردید مراجعه نموده و با آن فایل ها به اکسترکت بپردازید.

 

=========================================

HI2U Release

 

download دانلود بازی Fireflies برای PCدانلود :  Direct Link