دانلود نسخه هک شده بازی Sword Art Online Hollow Realization برای PS4

بازی PS4 / بازی کنسول
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Sword Art Online Hollow Realization، چهارمین عنوان از فرنچایز Sword Art Online است که بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است. فرنچایز Sword Art Online درمیان علاقه مندان به انیمه و بازی های ویدیویی ژاپنی به محبوبیت بسیاری دست یافته است. سری Sword Art Online داستان چند نوجوان را روایت می‌کند که در جهان یک عنوان نقش‌آفرینی جهان‌باز اسیر شده‌اند. در این سری شاهد استفاده از چندین عنوان مختلف هستیم و دو بازی ساخته شده نیز براساس همین عناوین استفاده شده در انیمه هستند. عنوان Fatal Bullet یک تجربه‌ی سوم شخص تیراندازی را به بازی‌بازان عرضه می‌کند ولی بازی Sword Art Online Hollow Realization یک تجربه‌ی کلایسک نقش‌افرینی ژاپنی را در کنار المان‌های MMO در اختیار شما قرار می‌دهد.

Sword Art Online Hollow Realization PS4-P2P

Update v3.20; ID: CUSA-05125

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Sword-Art-Online-Hollow-Realization

دانلود نسخه هک شده بازی The Talos Principle Deluxe Edition برای PS4

بازی PS4 / بازی کنسول
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی The Talos Principle یک عنوان فکری و معمایی است. در این بازی حتی یک گلوله هم شلیک نمی شود. هیچ گونه انفجار و خشونتی در این بازی وجود ندارد. بازی The Talos Principle در مورد زندگی است. این بازی نشان می دهد انسان ها به نقطه ای می رسند که دلشان به حال خودشان می سوزد، دشمنی ها را کنار می گذارند و همه، هر کاری از دستشان برآید انجام می دهند تا آینده را نجات دهند.

در آینده ی دور انسان ها متوجه می شوند که خطری آنها را تهدید می کند که احتمالا باعث نابودی آنها خواهد شد. خطری که غیر قابل اجتناب است. بنابراین دانشمندان از سرتاسر دنیا گرد هم می آیند تا راه حلی پیدا کنند. بنیاد علمی IAN شکل می گیرد و تمام دولت ها وقت و پولشان را صرف پیدا کردن راه نجات می کنند. اما متاسفانه به هیچ راه حل کارآمدی نمی رسند. خطر به وجود آمده واقعا غیر قابل اجتناب است. اما نابود شدن هزاران سال تحقیق و پژوهش توسط انسان ها و از بین رفتن تمام تاریخ تمدن و فرهنگ و زبان ملل مختلف دنیا واقعا غیر قابل تحمل است!

The Talos Principle Deluxe Edition PS4-LiGHTFORCE

Update v1.01; ID: CUSA-01256

قابل اجرا بر روی Exploit 4.55 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-The-Talos-Principle-Deluxe-Edition

دانلود نسخه هک شده بازی Shantae Half-Genie Hero برای PS4

بازی PS4 / بازی کنسول
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Shantae Half-Genie Hero، چهارمین قسمت از سری بازی‌های Shantae و همچنین نخستین قسمت از این سری است که برای کنسول‌ها توسعه یافته است. بازی Shantae Half-Genie Hero از لحاظ طراحی نسبت به سایر بازی های هم‌سبک خود تا حدودی متفاوت بوده و از طراحی مشابه با انیمه‌های ژاپنی بهره‌مند است. طراحی این بازی به شدت یادآور سریال انیمیشنی سندباد می‌باشد. این نوع از طراحی حسی تازه و متفاوت به بازی می‌دهد. این بازی از نظر طراحی محیط هم بسیار موفق عمل کرده است. طراحی این بازی به صورت لذت‌بخشی رنگارنگ و چشم نواز است.

در طول بازی بازگشت‌های بسیاری به مراحل قبلی زده ‌می‌شود (جهت تکمیل ماٌموریت‌های جدید). همچنین بسیاری از مراحل موانع و دشمنان خاص خود را دارند که از لحاظ ظاهر و در بسیاری از شرایط از لحاظ نحوه‌ی مبارزه نیز متفاوت هستند. برای مثال در مرحله‌ی صحرایی بازی دزدان دریایی اسکلتی دشمنان اصلی هستند و در مرحله‌ی دریایی تمرکز برای دشمنان اصلی روی تمساح‌ها و خرچنگ‌ها می‌‌باشند.

Shantae Half-Genie Hero (CUSA-03920) PS4-MarvTM

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Shantae-Half-Genie-Hero

دانلود نسخه هک شده بازی Dust An Elysian Tail برای PS4 – ریلیز Fugazi

بازی PS4 / بازی کنسول
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

داستان بازی Dust An Elysian Tail پیرامون شخصیتی به نام Dust است که از گذشته اش چیزی را به یاد ندارد. روزی یک شمشیر افسانه ای به نام Ahrah به سراغ او می آید و Dust را به جنگجویی تبدیل می کند که باید با حمله هیولاها و اتفاقات پشت پرده آن مبارزه کند. در کنار Dust، موجود دیگری به نام Fidget نیز حضور دارد که همراه با شمشیر جادویی، خودش را به او رسانده تا با کمک یکدیگر بتوانند سرزمین Falana و مردم آن را از خطر نجات دهند.

Dust با پیشرفت در بازی به این موضوع پی می برد که این سرزمین برای او بسیار آشنا است، اما گذشته نامشخص او مانع می شود که چیزی به یاد بیاورد. Dust با هیولایی مبارزه می کند که دلیل حمله آن ها به این سرزمین مشخص نیست. پس از مدتی به روستایی می رسد. محیط روستا برای او بسیار آشناست، اما باز هم چیزی به خاطر نمی آورد. مسئول دهکده از او می خواهد که رئیس هیولاها را پیدا کند و از بین ببرد.

Dust An Elysian Tail PS4-Fugazi

Update v1.01; ID: CUSA-01326

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Dust-An-Elysian-Tailدانلود نسخه هک شده بازی Resogun + Update v1.10 برای PS4

بازی PS4 / بازی کنسول
یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

بازی Resogun در همان نگاه اول، شما را به یاد همان بازی‌های سخت بدون قابلیت‌ ذخیره‌ی ماشین‌های بزرگ و رنگارنگ آرکید می‌اندازد. همان دوران طلایی که در نبود کنسول‌های خانگی، خوره‌های بازی پول توجیبی‌شان را به سکه تبدیل می‌کردند و آنها را یکی‌یکی به شکمِ گنده‌ی دستگاه می‌سپردند و دکمه‌ها را با شیفتگی خاصی فشار می‌دادند. حالا سال‌هاست آن دوران تمام شده و آن بازی‌ها فقط در ذهن بچه‌های آن زمان و بزرگان امروز زنده هستند. از آنجایی که حال و هوای کلاسیک‌هایی مثل «محافظ» (Defender) که سال ۱۹۸۰ عرضه شد، به ذائقه‌ی بازی‌کننده‌های امروز خوش نمی‌آید، این سوال مطرح می‌شود که چگونه می‌توان یک سبک پوسیده را پیشرفت داد و در کالبد تجربه‌ای مدرن، احیا کرد.

استودیوی «هواس‌مارک» با بازی Resogun این کار را کرده است. آنها در این بازی هم نام دستگاه‌های آرکید را باری دیگر روی زبان‌ها انداخته‌اند. هم چیزی خلق کرده‌اند که در آن حس بودن جلوی ماشین‌های آرکید در انسان تداعی می‌شود و هم با تصاویر خوش‌رنگ‌و‌نگار و گیم‌پلی مهندسی‌شده‌اش، هرکسی را به فشردن کلید استارت مشتاق می‌کنند.

Resogun PS4-P2P

Update v1.10; ID: CUSA-00005

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Resogun

دانلود بازی Telling Lies برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

در بازی Telling Lies نیز همانند Her Story، برای یافتن حقایق و رسیدن به پایان، باید از موتور جستحویی که در اختیار دارید، ویدیو‌های بازجویی و مصاحبه افراد درگیر پرونده را که در دیتابیس سیستم موجود است بگردید تا سرنخ‌هایی برای حل پرونده پیدا کنید. در Her Story،‌ تنها یک شخصیت در بازی وجود داشت و شما محدود به تماشای صحبت‌های او بودید، اما تفاوت اصلی Telling Lies با آن دقیقا همین نکته است؛ سم بارلو در این پروژه تصمیم گرفته دنیای بازی خود را وسیع‌تر کند و علاوه‌بر اینکه چندین شخصیت مختلف به بازی اضافه کرده، باعث پیچیده‌تر شدن داستان بازی نیز شده است. استودیوی Annapurna Interactive، که سابقه تولید و ساخت فیلم‌های زیادی نیز در کارنامه خود دارد، وظیفه تولید بازی را در کنار سم بارلو برعهده گرفته است. این اتفاق باعث شده تیم بازیگری این گیم را افراد سرشناسی چون لوگان مارشال، الکساندرا شیپ، کری بیشی و آنجلا سارافیان تشکیل دهد.

بازی ترکیبی از داستانی معاصر و تکنولوژی روز را در هم آمیخته است؛ به‌طوریکه برعکس Her Story که با یک سیستم اداری قدیمی طرف بودید، در اینجا تیم سازنده سیستمی را طراحی کرده که با ظاهری جذاب و دقت فراوان به جزییات، باعث شده ساعت‌ها بتوانید در محیط و داستان بازی غرق شده و با جستجو در ویدیوها، صحبت‌های افراد پرونده را گوش دهید تا بتوانید آن را به سرانجام برسانید. لیز آتوود در همین رابطه اضافه می‌کند که: “ظاهر محیط بازی در حین طراحی، دچار تغییر و تحولات زیادی شده است. در ابتدای کارهیچ ایده و کمکی در اختیار نداشتیم.”

Telling Lies PC-SKIDROW

دانلود-بازی-Telling-Liesدانلود بازی Overdungeon برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

بازی Overdungeon سعی کرده تا سبکی کاملا جدید از بازی های کارتی درلحظه (Real-Time) را استفاده کند که ترکیبی هنرمندانه از المان های روگ-لایک، دفاع از قلعه و کارت گیم را در خود جای داده است و مملوء از المان های تصادفی با گیم پلی کاملا ساده می باشد. برای اینکه بتوانید دشمنان گوناگون را شکست دهید و سیاهچاله را از آن ها پاک کنید، باید گستره ای از بهترین کارت ها را داشته باشید! کارت های شما عناوین متعددی از قبیل حیوانات، سازه ها، جادوها، تله ها و … را شامل می شود و با انتشار آپدیت ها گوناگون بازی و هم چنین پیشروی در گیم پلی، به تنوع آن ها اضافه خواهد شد. هرکارتی با قابلیت های ویژه ای که دارد، می تواند تفاوتی اساسی در گیم پلی شما ایجاد کند. شما باید میز حرفه ای خود را بسازید و با استفاده از این کارت های متنوع، ترکیبی بی نظیر در شکست دشمنان داشته باشید.

بازی Overdungeon از المان های RTS به درستی استفاده کرده تا بتواند یک بازی استراتژی درلحظه را برای شما ایجاد کند. باید حواستان باشد که کارت های کافی برای مبارزات نامحدود را جمع آوری کنید و سپس وارد نبرد شوید. هیجان شکست هریک از باس های بازی وصف نشدنی است! نقشه های بازی با هربار مبارزه ی شما تغییر خواهند کرد و تصادفی بودن نقشه ها، ذات یک بازی روگ-لایک است که در این اثر نیز رعایت شده. هربار که به سیاهچاله وارد می شوید، ماجراهای جدیدی پیش روی شما خواهد بود. بیش از ۵۰حالت گوناگون برای اتفاق افتادن وقایع در این بازی درنظر گرفته است… آیا جرئتش را دارید باوجود این همه المان تصادفی، با کارت های خود وارد یک نبرد هیجان انگیز شوید؟ سیستم بی نظیر Relic System در بازی Overdungeon تعبیه شده است تا بحث استراتژیک و تصادفی بودن را هرچه بهتر کند. قلمروهای گوناگون در طی بازی اتفاق می افتند که می تواند عرشه ی کارت های شما را بهبود ببخشد یا چینش آن ها را تغییر دهد. همه چیز می تواند تغییر کند و هیچ چیز قرار نیست بر وفق مراد شما و آن طور که تصور می کنید پیش برود.

Overdungeon PC-PLAZA

دانلود-بازی-Overdungeon

دانلود بازی Strength of the Sword ULTIMATE برای کامپیوتر

Strength of the Sword ULTIMATE یک بازی سرتاسر اکشن است که المان های نقش آفرینی را در خود جای داده. داستان بازی ساده است…! این شما هستید با شمشیری بزرگ، موشک انداز حرفه ای و سلاح کشنده ای که آتش مرگبار بر سر دشمنان می ریزد. این بازی دارای گرافیک سه بعدی بوده و به صورت سوم شخص با حال و هوای آرکید و اکشن روایت می شود. مبارزات بازی به صورت تاکتیکال و مهارت-محور است که با پیشروی شما در گیم پلی، مهارت های رزمی شما افزایش پیدا می کند. باس های بی نظیر، موجودات عجیب و غریب و داستانی ساده از ویژگی های بارز این اثر است. این بازی اثری از استودیو Ivent Games می باشد که در ۲۳م آگوست ۲۰۱۹ در شبکه استیم و مایکروسافت به صورت رسمی منتشر شده است.

شاید بهتر باشد بازی Strength of the Sword:ULTIMATE را به نام Fan Edition (نسخه ی دلخواه طرفداران) نامگذاری کرد. چراکه تمامی درخواست های کاربران در طی توسعه ی این بازی لحاظ شده و تماما چیزی آماده شده که کاربران خواسته اند. این احترام تیم توسعه دهنده به طرفدارانش، می تواند برگ برنده ی این اثر باشد. تیم دونفره ای که این بازی را برای اولین بار بر روی کنسول PS3 منتشر کردند، تصمیم گرفتند تا با گوش کردن به نظرات طرفدارانشان، این بازی را بهبود داده و در نهایت برای پلتفرم PC منتشر کنند. بخش لیدربورد بازی که درواقع PVP Mode نامیده می شود، می تواند لذت چالش را در بازی دوچندان کند. شما وارد معقوله ی “چه کسی بهترین است؟” خواهید شد و برای بهترین بودن تلاش می کنید. حالت کو-آپ در نسخه ی ULTIMATE بازی تعبیه شده تا بتوانید با دوستان خود در میدان نبرد شرکت کرده و ساعت ها سرگرم شوید.

Strength of the Sword ULTIMATE PC-HOODLUM

دانلود-بازی-Strength-of-the-Sword-ULTIMATE

دانلود بازی DarkSpace برای کامپیوتر – نسخه PLAZA

DarkSpace یک بازی خاطره انگیز در سبک تاکتیکال نوبتی می باشد که در فضا روایت می شود. این بازی سعی کرده تا از عناوین کلاسیک و بسیار موفق سبک تاکتیکال نوبتی از قبیل XCOM یا Advance Wars در توسعه ی خود الگوبرداری کند. سیستم طراحی کاملا شخصی سازی شده برای سفینه ی فضایی شما در این بازی لحاظ گردیده است. برخلاف اکثر بازی ها که یکسری امکانات معدود با آیتم های مشخص را در اختیار گیمرها قرار می دهند، بازی DarkSpace سعی کرده تا تجربه ی واقعی طراحی یک سفینه ی فضایی را از کلیدی ترین المان ها تا کاربرد اصلی آن را به گیمرها منتقل کند. همه چیز در دستان شماست و این شما هستید که تصمیم می گیرید سفینه ی فضایی مطلوبتان را چگونه طراحی کنید. گزینه های استراتژیک بسیار زیادی پیش روی شماست که فراتر از تصور هر گیمری خواهد بود.

سفینه ی فضایی شما می تواند معیوب شود و پروسه ی واقع گرایانه ی تعمیرات به گونه ای طراحی شده که در هیچ بازی دیگری تا به حال تجربه نکرده اید. سلاح های دوربُرد و نزدیک را می توانید در سفینه ی فضایی خود به کار ببرید تا دشمنان خود را در هر حالتی غافلگیر کنید. در بازی DarkSpace می توانید مهارت ها و رفتارهای فرماندهی خود را ادغام کرده و نتیجه ای مطلوب بدست آورید. میدان نبردی خیره کننده در منظومه ی شمسی شکل گرفته که وظیفه ی شما دفاع از سیاره ی زمین و خورشید است! وجود حالت های مختلف گیم پلی از قبیل Skirmish، شبیه سازی، سناریو و … نوید یک بازی کاملا منعطف را می دهد. بیش از ۳۰مرحله ی گوناگون در بازی وجود دارد و قابلیت ویرایش نقشه ها (Map Editor) نیز فعال شده است.

DarkSpace PC-PLAZA

دانلود-بازی-DarkSpace

دانلود بازی ELEA برای کامپیوتر

بالاخره نسخه ی کامل، آپدیت شده و شامل تمامی قسمت های بازی ELEA توسط تیم توسعه دهنده منتشر شد. همان طور که اطلاع دارید، این بازی در قدیم دارای باگ های فراوان بود و به علت مشاجرات متعدد بین افراد تیم توسعه دهنده، آپدیت های این بازی به تاخیر افتاد. سرانجام پس از حدود یک سال، نسخه ی بدون نقص این اثر دوست داشتنی در ۲۳م آگوست ۲۰۱۹ به صورت نهایی منتشر شده است. Elea یک بازی سورئال، ماجراجویانه و تخیلی است که شما در نقش یک متخصص فضایی به نام Elea هستید. سال ۲۰۷۳ است، سیاره ی زمین توسط یک بیماری نابود شده است و همسر Elea که Ethan نام دارد، به گروهی ملحق شده تا سیاره ای قابل سکونت به نام Solace را تسخیر کنند و جلوی نابودی بشریت را بگیرند. سفینه ی میان ستاره ای که نامش Pilgrimage بوده است، پس از رسیدن به سیاره ی Solace از مدار خارج می شود. سیزده سال بعد، Elea به ماموریتی اعزام می شود که باید حقیقت این سفر را در آن کشف کنند. چیزی که در این سفر بدست می آید، حیرت انگیز خواهد بود.

در بازی Elea داستانی غنی و ملموس را تجربه خواهید کرد که بر اساس نویسندگان داستان های تخیلی کلاسیک ساخته شده است. این بازی توسط انجین بازی سازی آنریل انجین ۴ ساخته شده و از گرافیکی خیره کننده بهره مند می باشد. هدف شما در این بازی، پیداکردن همسر خود یعنی Ethan است که نقشی کلیدی در سفینه ی فضایی Pilgrimage داشته است. با قرارگرفتن شما در شرایطی که تصمیم های کلیدی شما جهت بازی را تعیین خواهد کرد، مسئولیت پذیری، انتخاب و معنای زندگی برای شما به چالش کشیده خواهد شد. این بازی درواقع داستانی از بشریت علیه تزلزل و ضعف است.

ELEA PC-HOODLUM

دانلود-بازی-ELEA


فروش ویژه ست تی شرت مردانه و زنانه Night-Day

ads
ست تی شرت مردانه و زنانه Night-Day، مناسب زوج های خوش سلیقه، طراحی فوق العاده شیک. جنس تی شرت بسیار با کیفیت...

زوج های جوان همواره می خواهند تا هماهنگی و عشق خود را نمایان سازند. از جمله مد های جدید و به روز ارائه شده پوشاک با طرح یکسان برای زوج هاست که هماهنگی خاصی به زوج ها داده و زیبایی فوق العاده ای در نمایش یک دلی میان آن ها دارد. ست تی شرت مردانه و زنانه Night-Day از جمله ست های جدیدی است که با طرحی بدیع و با کیفیتی بی نظیر عرضه شده است تا بهترین هدیه برای زوج های جوان و عاشق باشد. این محصول به صورت فری سایز عرضه شده است.

برای مشاهده توضیحات و تصاویر بیشتر این محصول اینجا را کلیک کنید ...

قیمت: 99000 تومان