دانلود بازی Civilization VI Rise and Fall + Update v1.0.0.262 برای PC

سرانجام بسته الحاقی مورد انتظار ششمین سری بازی تمدن ها تحت عنوان دانلود بازی Civilization VI Rise and Fall منتشر شد. وفاداری می‌تواند در تولید مواد اولیه توسط تمدن‌تان و همچنین کاهش قلمرو مرزهایتان تاثیرگذار باشد. کمبود وفاداری در برخی شهر‌ها باعث استقلال‌طلبی آن‌ها می‌شود. همچنین فرماندارها که با آپدیت Rise and Fall به بازی اضافه می‌شوند نیز در وفاداری شهرها تاثیرگذار هستند. فرماندارها علاوه بر افزایش وفاداری مردم،‌ امتیازهای دیگری را نیز برای شما در پی دارند.

بسته الحاقی Rise and Fall ویژگی‌های متعددی را به بازی Civilization VI اضافه می‌کند. از این قابلیت‌ها می‌توان به ادوار تاریک (Dark Ages)،‌ یک سیستم وفاداری، فرماندارها و سیستم Emergencies اشاره کرد. مدت مدیدی است که قابلیت ادوار طلایی (Golden Ages) بخشی از سری بازی Civilization بوده است. در مقابل قابلیت ادوار تاریک نیز با بسته‌ی الحاقی Rise and Fall به بازی اضافه می‌شود و اگر در پایان دوران‌تان به امتیاز موردنظر دست نیافته باشید می‌توانید به ادوار تاریک وارد شوید. در ادوار تاریک، شادی مردم‌تان کاهش می‌یابد که می‌تواند باعث شورش یا جدایی شهرها شود. با این حال،‌ بسته‌ی الحاقی Rise and Fall قوانین ادوار تاریک را نیز اضافه کرده که باعث بهبود در روند پیشرفت شما می‌شود. به همین دلیل وارد شدن به ادوار طلایی پس از ادوار تاریک بسیار آسان‌تر شده است.

Sid Meiers Civilization VI Rise and Fall PC-RELOADED

|آپدیت بازی Update v1.0.0.262-CODEX اضافه شد|

دانلود-بازی-Sid-Meiers-Civilization-VI-Rise-and-Fall

مهم‌ترین تغییر سازندگان در بازی، اضافه شدن دوران‌های طلایی و تاریک است. در بازی اصلی هشت عصر مختلف وجود دارد که با پیشرفت در درخت پژوهش می‌توان وارد عصر جدید شد. شاید مهم‌ترین دست‌آورد هر عصر را نیز بتوان بهبود راه‌های ارتباطی دانست. اما در بسته‌ی الحاقی جدید سازندگان پا را فراتر می‌گذارند و به شما اجازه می‌دهند که در ابتدای هر عصر بتوانید از میان ۴ امتیاز ویژه‌ی آن عصر یکی را انتخاب کنید. این امتیاز‌ها این امکان را فراهم می‌کنند تا از نظر نظامی، اقتصادی، علمی یا فرهنگی مزایای فوق‌العاده‌ای نصیبتان شود و به عبارت دیگر جهت پیشرفت تمدن خود را در آن عصر مشخص کنید. علاوه بر این، یک عصر می‌تواند یک دوران معمولی، دوران طلایی و یا یک دوران تاریک باشد.

از ویژگی های بارز Rise and Fall DLC می توان به ادوار تاریک (Dark Ages)،‌ یک سیستم وفاداری، فرماندارها و سیستم Emergencies اشاره کرد.

این که شما وارد یک دوران تاریک یا طلایی شوید بستگی به امتیاز‌های شما در عصر قبل دارد. شما می‌توانید این امتیاز‌ها را با دست‌آورد‌های جدید در هر عصر کسب کنید. برای مثال ساختن یک بنای ویژه، پایه‌گذاری یک دین جدید، استفاده از آهن برای اولین بار، به خدمت گرفتن یک شخصیت بزرگ و البته صدها مورد دیگر می‌توانند باعث کسب امتیاز شوند. امتیاز‌های کسب‌شده در طول بازی در یک نوار تاریخی نیز ثبت می‌شوند و به نوعی تاریخچه‌ی تمدن شما را نشان می‌دهند. اگر در پایان هر عصر امتیاز‌های شما کمتر از یک مقدار مشخص باشد وارد دوران تاریک می‌شوید و اگر بیش از حد معین امتیاز کسب کرده باشید دوران طلایی انتظارتان را می‌کشد. در غیر این صورت عصر بعدی یک دوران معمولی برای شما خواهد بود. دوران‌های طلایی و تاریک مزایا و معایب خاصی را برای شما به ارمغان می‌آورند که مهم‌ترین آن میزان وفاداری شهر‌های شماست. در دوران طلایی وفاداری شهر‌ها افزایش می‌یابند اما دوران تاریک با کاهش وفاداری شهر‌ها همراه است.

وفاداری ویژگی جدیدی است که در بسته‌ی الحاقی Rise and Fall به شهر‌ها اضافه می‌شود. این ویژگی به موارد زیادی مثل دین آن شهر، راضی بودن مردم و حتی شهر‌های مجاور بستگی دارد. اگر وفاداری یک شهر از حد معینی کمتر شود ممکن است آن شهر به عنوان یک شهر آزاد اعلام استقلال کند و حتی به یک تمدن دیگر بپیوندد. خطر اعلام استقلال به خصوص در شهر‌های مرزی به چشم می‌خورد، جایی که شهرها به شدت تحت تاثیر تمدن‌های دیگر قرار می‌گیرند؛ بنابراین گیمر باید انتظار شورش و جدا شدن شهر‌های خود را در دوران تاریک داشته باشد. از طرف دیگر می‌توان گفت وارد شدن یک تمدن مجاور به دوران تاریک فرصتی استثنایی برای شماست تا بتوانید شهر‌های آن را بدون خون‌ریزی تصرف کنید. البته ورود به دوران تاریک به معنی پایان همه چیز نیست. اگر شما بتوانید سختی‌های این دوران را پشت سر بگذارید و در عصر بعد وارد یک دوران طلایی شوید بازی امتیازات استثنایی برای شما در نظر می‌گیرد.

فرماندارها

سایر نسخه ها

یکی دیگر از موارد اضافه شده به بازی در بسته‌ی الحاقی جدید فرماندار‌ها هستند. به طور کلی ۷ فرماندار در بازی وجود دارند که شما می‌توانید آن‌ها را به خدمت گرفته و ارتقا دهید. برای این کار به امتیاز‌های خاصی نیاز دارید که تعداد محدودی از آن‌ها با پیشرفت در درخت علوم مدنی بدست می‌آیند. بنابراین امکان انتخاب همه‌ی فرماندار‌ها و ارتقای آن‌ها تا بالاترین سطح وجود ندارد و گیمر باید گاهی اوقات بین استخدام یک فرماندار جدید یا ارتقای یک فرماندار موجود یکی را انتخاب کنید. هر فرماندار می‌تواند به یک شهر فرستاده شود. ویژگی مشترکی که بین فرماندار‌ها وجود دارد این است که همگی می‌توانند باعث افزایش وفاداری شهر شوند؛ بنابراین فرستادن فرماندارها به شهرهایی که با کاهش وفاداری و به طبع احتمال شورش مواجه هستند منظقی به نظر می‌رسد. اهمیت این فرماندارها به خصوص در دوران تاریک که مشکل عدم وفاداری در شهرها وجود دارد بیشتر می‌شود. علاوه بر افزایش وفاداری، هر فرماندار ویژگی منحصر به فردی مانند امکان ساخت یک بنای ویژه یا بهبود تجارت را نیز با خود به همراه می‌آورد.

مبنع توضیحات: زومجی و پردیس گیم

 

لیست بسته های الحاقی موجود در نسخه RELOADED بازی:

 • Civilization VI – Aztec Civilization Pack
 • Civilization VI – 25th Anniversary Soundtrack
 • Civilization VI – Vikings Scenario Pack
 • Civilization VI – Poland Civilization & Scenario Pack
 • Civilization VI – Australia Civilization & Scenario Pack
 • Civilization VI – Persia and Macedon Civilization & Scenario Pack
 • Civilization VI – Digital Deluxe Extras
 • Civilization VI – Nubia Civilization & Scenario Pack
 • Civilization VI – Khmer and Indonesia Civilization & Scenario Pack
 • Civilization VI – Rise and Fall

 

مشاهده تریلر بازی:

 

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Sid-Meiers-Civilization-VI-Rise-and-Fall دانلود-بازی-Sid-Meiers-Civilization-VI-Rise-and-Fall

دانلود-بازی-Sid-Meiers-Civilization-VI-Rise-and-Fall دانلود-بازی-Sid-Meiers-Civilization-VI-Rise-and-Fall

دانلود-بازی-Sid-Meiers-Civilization-VI-Rise-and-Fall دانلود-بازی-Sid-Meiers-Civilization-VI-Rise-and-Fall

 

مشخصات نسخه فشرده CorePack بازی:

برای مشاهده لیست کامل ویژگی های نسخه کورپک، لطفا اینجا را کلیک کنید.

 

مشخصات نسخه فشرده FitGirl بازی:

 • Sid Meier’s Civilization 6 – v1.0.0.216 + 8 DLCs + Bonus Content + Multiplayer
 • Based on Sid.Meiers.Civilization. VI.Rise.and.Fall-CODEX ISO release: codex-sid.meiers. civilization.vi.rise.and.fall.iso (8,959,361,024 bytes)
 • Game version: v1.0.0.216; 8 DLCs and bonus content included
 • Sid.Meiers.Civilization.VI.Steamworks.Fix.V3-REVOLT available in NoDVD folder after installation, allowing multiplayer support via Steam
 • ۱۰۰% Lossless & MD5 Perfect: all files are identical to originals after installation
 • NOTHING ripped, NOTHING re-encoded
 • Selective Download feature: you can skip downloading and installing of bonus soundtrack and speech files you don’t need
 • Significantly smaller archive size (compressed from 8.3 to 4.1~5.8 GB, depending on selected components)
 • Installation takes 6-10 minutes (depending on your system and selected components)
 • After-install integrity check so you could make sure that everything installed properly
 • HDD space after installation: up to 13 GB
 • Game language can be changed in game settings (text and spoken – separately)
 • At least 2 GB of free RAM (inc. virtual) required for installing this repack
info

Civilization VI is a game about building an empire to stand the test of time, and the Rise and Fall expansion brings new choices, strategies, and challenges for players as they guide a civilization through the ages. Can you inspire the Loyalty of people around the world, or will you lose cities to your rivals? Will you establish a Golden Age for your civilization, or be mired in a Dark Age? In Civilization VI: Rise and Fall, you truly become a leader for the ages.

Successful leadership of a civilization can send it into a prosperous Golden Age, but falling behind can usher in a Dark Age. Respond well to the challenges of a Dark Age, and your civilization can rise again into renewal with a Heroic Age.Encourage the Loyalty of your citizens to keep your borders intact, or inspire Loyalty among other civilizations to expand your empire. World borders continually shift and change as Free Cities emerge from empires, and neighbors compete for the Loyalty of cities across the map.With the new the Governor system, players are able to further customize and specialize their cities, as well as react to the new challenges of Dark Ages and Loyalty. Each of the seven unique governors has its own promotion tree, and lends itself to different playstyles and strategies.

In addition to these new systems, Civilization VI: Rise and Fall introduces eight new civilizations and nine new leaders. Eight new world wonders can be constructed, as well as a variety of new units, districts, buildings, and improvements. There are more ways than ever before to build, conquer, and inspire.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
Processor: Intel Core i3 2.5 Ghz or AMD Phenom II 2.6 Ghz or greater
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1 GB & AMD 5570 or nVidia 450
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Device

 

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system
OS: Windows 7×64 / Windows 8.1×64 / Windows 10×64
Processor: Fourth Generation Intel Core i5 2.5 Ghz or AMD FX8350 4.0 Ghz or greater
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2GB & AMD 7970 or nVidia 770 or greater
DirectX: Version 11
Storage: 13 GB available space
Sound Card: DirectX Compatible Sound Device

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید

=========================

توضیحات نصب نسخه FitGirl بازی:

1) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که تیک گزینه های اضافی را بردارید. گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های 32بیتی و 64بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از 2005 الی 2015 را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دانلود کنید.

2) پس از اتمام نصب، بازی به طور خودکار کرک می شود و نیازی نیست بازی را کرک کنید. بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

=========================

آموزش نصب و استفاده از کرک آنلاین REVOLT بازی:

1) ابتدا آخرین نسخه نرم افزار Steam را از اینجا دانلود و نصب کنید. پس از نصب اجرا کنید و اجازه دهید که کاملا آپدیت شود.

2) اگر اکانتی دارید، لاگین کنید و اگر ندارید، اکانتی برای خود بسازید (هشدار! به هیچ وجه اگر اکانت قانونی استیم دارید که بازی های اوریجینال بر روی آن خریداری شده است، با آن لاگین نکنید و یک اکانت دیگر برای خود بسازید).

3) محتوای کرک آنلاین REVOLT را در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین کنید.

4) بازی را توسط فایل اجرایی CivilizationVI.exe یا CivilizationVI_DX12.exe به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

5) در محیط بازی وارد بخش Multiplayer -> Internet شوید. بازی را هاست کنید و دوستان خود را برای بازی مالتی پلیر دعوت کنید. توجه داشته باشید که اگر شما بازی را به صورت عمومی هاست کنید (دسترسی عمومی)، بازی شما نیز برای تمامی پلیرهایی که تحت شبکه هستند قابل روئت می باشد!

6) از بخش کرک شده آنلاین لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت های بازی مخصوص نسخه CODEX:

– ورود به صفحه ی دانلود (لطفا کلیک کنید)

—————————

توضیحات: نسخه پیش رو دارای دیتای اصلی بازی + تمامی آپدیت ها و بسته های الحاقی تا تاریخ 8فوریه 2018 + بسته الحاقی Rise and Fall می باشد.

دانلود بازی Sid Meiers Civilization VI Rise and Fall-RELOADED:

– ورود به صفحه ی دانلود (لطفا کلیک کنید)

—————————

دانلود نسخه فیت گرل Sid Meier’s Civilization 6 – v1.0.0.216-FitGirl:

شامل: دیتای اصلی بازی + 8بسته الحاقی + محتوای Bonus (به صورت دانلود انتخابی) + کرک آنلاین مالتی پلیر

– ورود به صفحه ی دانلود (لطفا کلیک کنید)

—————————

دانلود نسخه کورپک Sid Meier’s Civilization VI: Digital Deluxe v.1.0.0.216-CorePack:

شامل: دیتای اصلی بازی + 8بسته الحاقی + محتوای Bonus (به صورت دانلود انتخابی)

– ورود به صفحه ی دانلود (لطفا کلیک کنید)