دانلود بازی de Blob 2 برای PC

دانلود بازی de Blob 2 در سبک اکشن و ماجراجویی می باشد که توسط استودیو THQ Nordic طراحی و منتشر شده است. دومین نسخه از بازی de Blob عنوانی جذاب و هیجان انگیزتر می باشد. در این بازی که نسبت به نسخه اول با دگرگونی فراوانی همراه بوده است، باید در طی ۱۲ مرحله کاملا سرگرم کننده به عبور از چالش های پیچیده بپردازید. این بازی به شما امکان تبدیل یک شهر زشت و بی روح را به شهری زیبا و رنگارنگ می دهد به طوری که می توانید به نقطه های مختلف شهر سفر کرده و آن را رنگ آمیزی کنید.

شاید در ابتدا تصور کنید که این بازی فاقد داستان می باشد اما باید بدانید که شما در طی ۱۲ مرحله با معماهای مختلفی روبرو می شوید که هریک از آن ها مانند قطعات پازل هستند و در نهایت تنها با قرار دادن تمامی آن ها در کنار یکدیگر می توانید از داستان زیبای موجود در بازی آگاه شوید. بازی ماجراجویی de Blob 2 در شهر پریزما رخ می‌دهد و شاهد چهره آشنایی به نام کامرد بلک (Comrade Black) هستیم؛ او با تغییر چهره خود را به اسم پاپا (Papa Blanc) معرفی نموده و شهر پریزما را به جایی تاریک و با محیطی افسرده تبدیل کرده است.

de Blob 2 PC-CODEX

|آپدیت بازی de.Blob.2.Update.2-CODEX اضافه شد|

دانلود-بازی-de-Blob-2

 گرافیک دانلود بازی de Blob 2 در سطح عالی و قابل قبولی قرار دارد. بازی از نظرگرافیک باگ ندارد اما کیفیت یکی دو چیز پایین است! کیفیت جوهر هایی که در گودال جمع شده اند! در صورتی که اگر رنگ یا آب را نگاه کنید کیفیتشان دو برابر جوهر است. کاراکتر بازی قابلیت تعویض رنگ در طول مرحله در هرکجا که حوضچه رنگ یا عنکبوت های رباتی که بر پشتشان محفظه رنگ دارند (که با پریدن بر روی شان رنگشان را می گیرید) یا اسپری های که پاشیده می شوند می توانید خود را رنگ کنید! سه رنگ اصلی در بازی وجود دارد که قرمز آبی و زرد هستند که از ترکیب هرکدام با دیگری رنگی جدید ساخته می شود. هم چنین اگر می خواهید رنگتان را دوباره انتخاب کنید یا سایز بلاب رو برای عبور از جاهای تنگ کوچک کنید بهتر است داخل آب بروید!

 

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-de-Blob-2 دانلود-بازی-de-Blob-2

دانلود-بازی-de-Blob-2 دانلود-بازی-de-Blob-2

دانلود-بازی-de-Blob-2

info

In de Blob 2 Comrade Black and the Inkies are back with a whole new plot to rid the world of color. With all-new help from Papa Blanc and his flock of followers the Blancs, Blob and his friends will have their work cut out for them bringing color back to the citizens of Prisma City. Set off on an action-packed color adventure where custom paints, patterns and music bring the world to life. De Blob 2 is a creative evolution driven by your imagination.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 (32 or 64bit), Windows 8, Windows 10

Processor: Dual-Core CPU 3.0GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 440 with 1 GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 12 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 (32 or 64bit), Windows 8, Windows 10

Processor: Quad-Core CPU 3.0GHz

Memory: 4 GB RAM

Graphics: GeForce 760 with 2 GB VRAM

DirectX: Version 11

Storage: 12 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی de.Blob.2.Update.2-CODEX با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link

———————————–

 دانلود بازی de.Blob.2-CODEX با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1: Direct Link

دانلود پارت 2: Direct Link

دانلود پارت 3: Direct Link

دانلود پارت 4: Direct Link