دانلود بازی Far Cry 2 Fortunes Edition برای کامپیوتر – نسخه PROPHET و GOG

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (8رای)
Loading...

سری فارکرای (FarCry)، با انتشار نسخه اول در سال ۲۰۰۴ و بازخوردهای خوب منتقدها، در کنار فروش خیره کننده‌ای که داشت، توانست جان تازه ای به سبک تیراندازی اول شخص (First-person Shooter) ببخشد. شاید کمی اغراق آمیز باشد که نسخه اول از سری فارکرای را یک انقلاب بخوانیم. با معرفی شدن بازی Far Cry 2 و بازگشت امیدها برای دیدن یک بازی زیبای دیگر، که این بار دست پخت یوبی سافتِ خلاقِ آن سال ها بود، همه در انتظار یک بازی زیبا ماندیم. بازی Far Cry 2 در افریقا جریان داشت و قرار بود همچنان ریشه های تاکتیکی‌اش را حفظ کند.

باید گفت که خوشبختانه، یوبی سافت به قول هایش عمل کرد و یک بازی زیبا تحویلمان داد. بازی‌ای که روایتگر ماجرای یک مزدور (از میان ۹ شخصیت قابل انتخاب) بود که از سوی سازمانی استخدام شده و به افریقا فرستاده شده بود تا دلال بزرگ اسلحه یعنی جاکال (jackal) را کشته و کسب و کارش را از بین ببرد.

Far Cry 2 Fortunes Edition MULTi5 PC-PROPHET

دانلود-بازی-Far-Cry-2-Fortunes-Edition

سایر نسخه‌های بازی فارکرای

بستر داستانی در ابتدای بازی Far Cry 2 ساده است، اما پیچ و خم هایی زیبا به خودش میبیند و جزییات فراوانی دارد. رسیدن شخصیت اصلی بازی به افریقا همزمان شده است با شکل گیری یک جنگ داخلی در کشوری خیالی که بازی در آن جریان دارد. علت اساسی این جنگ تا جایی که روشن است، دلال اسلحه معروف و بزرگ؛ جاکال است، کسی که ما هم به قصد کشتنش به افریقا سفر کرده ایم. این هرج و مرج و جنگ داخلی، شرایطی را در کشور فراهم کرده که باعث شده جاکال تجارتِ کثیفش را مدام گسترش داده و قدرت بیشتری کسب کند. از سوی دیگر، دو حزب داخلی که به جان هم افتاده اند، با تصرف مناطق مختلف و کشتار، شرایطی به شدت خطرناک را برای مردم کشور ایجاد کرده اند.

با رسیدن شما به افریقا و در سفر کوتاهی که برای رسیدن به شهر پالا (Pala) مهمان تاکسی هستید، می فهمید که به بلای بیماری مالاریا دچار شده اید. بلایی که خوش بختانه فقط و فقط نقشی تزیینی در داستان نداشته و بعد ها در گیم پلی زیبای بازی حسابی گریبانمان را می گیرد. با از حال رفتن و بیداری مجدد، با صورت جاکال در مقابلمان رو به رو می شویم. دلال بزرگ سلاحی که نقل قول هایی از فیلسوف بزرگ نیچه برایمان می آورد و حسابی هم تهدیدمان می کند. اما در آخر با زنده گذاشتن ما، ماجرایی بسیار عجیب و دور از ذهن را برای خودش و شخصیت اصلی بازی تدارک می بیند.

ماجرایی که بسیار پیچیده و زیباست، اما اصلاً جذاب روایت نمی شود. در این نقطه و پس از به دست آوردن هوشیاری کارکتر است که متاسفانه روند خوب افتتاحیه با شوکی عظیم تبدیل به ماجرایی راکد و کمی هم بی روح می شود. داستان بازی Far Cry 2 در ابتدا به شدت کلیشه ای و ساده است، اما با پیشروی جزییات فراوان و پیچش های غیرقابل حدسی را شامل می‌شود.

داستان بازی اما جزییات و پیچش هایی که متاسفانه همه‌شان را در روایت نه چندان هیجان انگیز و جذابش از دست می‌دهد. داستانی که با همه ساده بودن و تکرارش، پتانسیل بسیاری برای تبدیل شدن به یک قصه خوب را داشت. اما در روایتش ناکام ماند.

بازی Far Cry 2 در بخش گیم پلی کامل و بی نقص به نظر می رسد، بازی در تمام وجوه یک عنوان جهان بازِ شوتر است که توانسته به شکلی زیبا و دوست داشتنی تجربه سفری دور و دراز به افریقا را برایمان به تصویر بکشد. از همان دقایق ابتدایی ورود به محیط زیبایی افریقا و دیدن دشت های بزرگ و پهن آورش، فهمیدیم که قرار است با یکی از بهترین بازی های تیراندازی همراه شویم.

روایت داستان بازی، به طور کامل بر عهده بازی‌باز گذاشته شده. به این صورت که پس از گذراندن بخش افتتاحیه و شنیدن صحبت ها و تهدید های جناب جاکال، در محیط زیبا و بزرگ بازی رها می شوید. محیطی که به علت وسعت پنجاه کیلومتر مربعی‌اش، می تواند زمانی در حدود ۳۰ تا ۴۰ ساعت شما را سرگرم کند. این محیط زیبا که براساس دشت های افریقا ساخته شده تنوع بسیاری را در خود می‌بیند و در پیروی از این تنوع محیطی، اشکال متفاوتی از گیم پلی را به ارمغان می آورد. ارمغانی که به شدت ارزشمند و زیباست، اما متاسفانه همانند داستانش، روح و زندگی را در خود ندارد. این موضوع در کنار محیط زنده و زیبای افریقا تضادی عظیم ایجاد می کند، اما با همه فعالیت های جانبی، نبرد ها و اساس بی‌نقص گیم پلی، بازی همچنان چیزی کم دارد که به نظر می رسد بتوانیم آن را روح بنامیم.

منبع توضیحات : گیمفا

info

Far Cry® 2, developed by Ubisoft Montreal, takes many of the great ideas from the previous game and improves upon them, making a pulse-pounding, high-speed shooter that roars through the beautiful, if sere, environments of Central Africa. With stunning visuals and deep gameplay, this game takes everything you liked about Far Cry® and ramps it up to 11.

You are a gun for hire, trapped in a war-torn African state, stricken with malaria and forced to make deals with corrupt warlords on both sides of the conflict in order to do what it takes to take down the Jackal, a dirty arms merchant who has made your new homeland a war-torn hell.

You must identify and exploit your enemies’ weaknesses, neutralizing their superior numbers and firepower with surprise, subversion, cunning, and of course, brute force.

This is the Fortune’s Edition of Far Cry® 2, which is patched up (like every GOG.com game) to the most recent version which includes the Fortunes Pack DLC that added three new weapons and two new vehicles to the game, as well as several new multiplayer maps.

Multiplayer notice: In order to access the multiplayer portion of the game, you must first register a Uplay account and enter your unique CD-key. Your CD-key is located on your game shelf.

One of the most interactive and destructible environments ever made for an open world game, with special attention paid to a realistic fire engine that’s a pyromaniac’s dream come true.

Fight for different rival factions as you confront the ugly truths about conflict in a poor, war-torn country.

Great story complemented by fantastic open world first-person gameplay!

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

System: Windows XP / Vista / 7
Processor: Dual-core 2.6 GHz Intel® Pentium® D or AMD Athlon™ 64 3500+
Memory: 2 GB RAM
Graphics: 256 MB DirectX® 10.0–compliant video card or DirectX 9.0–compliant card with Shader Model 3.0 or higher
Storage: 12 GB
Sound: DirectX 9.0 or 10.0–compliant sound card (5.1 sound card recommended)

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده ( برای نسخه PROPHET ) پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Far Cry 2 Fortunes Edition MULTi5-PROPHET :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

————–

دانلود نسخه Far Cry 2 Fortunes Edition v2.1.0.12-GOG :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs