دانلود بازی Grand Theft Auto V برای PC

آپدیت جدید ورژن Update.v1.41 برای دانلود بازی Grand Theft Auto V یا همان GTA V توسط گروه RELOADED کرک و منتشر شد. این آپدیت که در تاریخ ۴سپتامبر ۲۰۱۷ توسط گروه ریلودد کرک شده است، شامل تمامی آپدیت های پیشین برای این بازی می شود. شما تنها کافیست که Update v1.41 را بر روی نسخه اصلی بازی خود (که هیچ آپدیتی روی آن نصب نیست) نصب کنید و سپس بازی را اجرا کنید. هم چنین امکانات ویژه ای از قبیل هک پول، محتوای بازگشت پلیرها، وجود پچ Custom Patch برای فعال سازی حالت ذخیره سازی آفلاین پروژه های Rockstar Editor و آنلاک کردن تمامی بسته های مربوطه به بازی در این آپدیت توسط گروه RELOADED صورت گرفته است.

عنوان پیش رو بزرگترین بازی در سبک دنیای باز خواهد.ماموریتهای اصلی و فرعی و هزاران جزئیات متفاوت در شهر لس سانتوس.ویژه سازی اتومبیلها,تغییر البسه,خرید سلاح و…از ویژه گیهای بارز این سبک در دنیای بازیها هست.حال به نسخه قبلی این بازی بیایید و المانهایی چون شکار کوسه و گوزن و…را اضافه کنید.بیایید تصویری در ذهن خود از پرواز با هواپیماها,سوار شدن بر جت اسکی و قایق سواری,ماموریت در اعماق اقیانوسها و…را نیز اضافه کنید.خوب تمام این ویژه گیها ناشی از خلاقیت تیم سازنده نخواهد بود.سرمایه گذاری وحشتناک,تیمی بسیار حرفه ای و هماهنگ,همراه با قدرت ریسک پذیری و البته تحقیقاتی بسیار وسیع وجود خواهد داشت.نسخه قبلی این عنوان توانست امتیاز ۹۸ را از سایت متاکریتیک بدست آورد که میتوان گفت اعجاب انگیز است.

Grand Theft Auto V PC-RELOADED

|آپدیت بازی Grand.Theft.Auto.V.Update.v1.41 Build 1180.1-RELOADED اضافه شد|

|نسخه فشرده جدید فیت گرل FitGirl با حجم ۳۷٫۹GB اضافه شد|

دانلود-بازی-Grand-Theft-Auto-V

مثلث سه نفره

دن هازر در مورد داستان این عنوان اینگونه نطق فرموده است:”داستان این عنوان روند کاملا تازه ای را خواهد داشت و کاملا با نسخه های قبلی متفاوت خواهد بود.” داستان این عنوان متشکل از سه کاراکتر خواهد بود.مایکل که یک فرد میانسال(۴۰ ساله) خواهد بود که در گذشته ای که داشته است یک سارق حرفه ای بوده است و خانواده ای متشکل از همسرش آماندا,پسرش جیمز و دخترش تریسی می باشد.او در راکفور هیلز(همان بورلی هیلز)زندگی میکند.هر دو فرزند مایکل رابطه چندان خوبی با پدر و مادر و به ویژه مادر خود ندارند.جیمز نیز در اینده پا جای پدر خواهد گذاشت!او طبق معامله اش با FBI دست از خلاف کشیده و به زندگی عادیش ادامه میدهد اما زیاده خواهیهای همسرش باعث ورود او به دوران گذشته اش در زمان حال یعنی خلافکاری و سرقت میشود!

 

دوست مایکل دومین کاراکتر بازی خواهد بود.او نامش ترور هست.او قبلا در ارتش بوده و در خلال جنگ دچار نوعی بیماری روانی میگردد.او یک خلبان است و به خوبی میتواند از عهده هدایت یک بالگرد و هواپیما برآید.در خیلی از مواقع کنترل اعصاب خود را از دست میدهد و خلاصه دست به قتل و جنایت و در کنار مایکل دست به سرقت خواهد زد.ترور مغازه ای دارد که در آن به خرید و فروش مشروبات الکلی و اسلحه خواهد پرداخت.او در بلین کانتی زندگی میکند.

 

شخصیت سوم بازی فرانکلین یک جوان یهودی فقیر ساکن محله فقیر نشین لوس سانتوس خواهد بود که قصد دارد یک شبه ره هزار شب را برود و پولدار شود.او جوانترین عضو گروه خواهد بود.چیزی حدود بیست سال دارد.فرانکلین در یک نمایندگی خودرو برای یک گانگستر ارمنی کار میکند که درواقع نوعی کارچاق کن میباشد یعنی اگر کسی پولش را درست حسابی پرداخت نکند او وارد عمل میشود یا پول را میگیرد و یا خودرو را پس میگیرد!او یک خواهر نیز دارد که همواره تنفر خاصی در وجودش نسبت به کارهای فرانکلین ریشه دوانده است و او را ارشاد میکند اما این جوان سیه چرده فکری جز اعمال خلاف و بدست آوردن پول گزاف ندارد! او یک سگ همراه نیز دارد که هم میتواند با خود به بیرون ببرد و هم میتواند در منزل آن را ببندد.لوکیشن بازی در شهر لوس سانتوس که یک برداشت خیالی و فرضی از شهر لوس آنجلس خواهد بود اتفاق می افتد!بررسی مکانیزمهای شخصیتی و نیز پارادوکس های موجود در این بازی و در جامعه میماند در نقد این عنوان ولی همین را بدانید که قرار است یک زندگی اجتماعی واقعی را در این عنوان تجربه کنید.این سه نفر برای هدفی با نام پول گرد یکدیگر جمع خواهند شد و ما شاهد ترکیبی از یک مرد خانواده,یک بیمار روانی و یک جوان جویای نام خواهیم بود.

 

تجربه یک دنیای واقعی

از یک دنیای واقعی چه میخواهید؟آدم بکشید؟سرقت کنید؟سوار جت اسکی,موتور صحرایی,هلی کوپتر و هواپیما و نمیدانم چتر شوید؟چند مدل اتومبیل آن هم با سفارشی سازی ویژه خودتان میخواهید؟چقدر اسلحه و تجهیزات برای جنگ میخواهید؟چه قدر علاقه مند به تغییر لباسهایتان از کت و شلوار به اسپورت و تی شرت هستید؟دوست دارید به زیر آب بروید و یا کوسه شکار کنید؟لباس غواصی به تن شما می آید؟نظرتان در مورد کوه و دره و دشت و دمن و دریا و یا حتی خیابانها و کوچه ها و پس کوچه ها و بعضا در میان بوته ها و درختان چیست؟نظرتان در مورد انواع دوچرخه ها و موتور سیکلتها چطور است؟نگران نباشید همه را میتوانید به بهترین و کاملترین وجه ممکن در این بازی تجربه کنید!!دوست دارید ورزش یوگا یا تنیس یا گلف انجام دهید؟خوب برای شما هم برنامه ویژه ای دارد!وسعت نقشه رستگاری سرخپوست مرده و نسخه قبلی این بازی را بگذارید روی هم بعلاوه چندین برابر آن شاید بشود گفت نقشه جی تی ای جدید همان اندازه باشد!برای خود دوست پیدا کنید یا نمیدانم در شهر گشت و گذار کنید به قایق سواری بروید و…

منبع توضیحات: وبسایت گیم فا

 

تصاویری از محیط بازی:

دانلود-بازی-Grand-Theft-Auto-V دانلود-بازی-Grand-Theft-Auto-V

دانلود-بازی-Grand-Theft-Auto-V دانلود-بازی-Grand-Theft-Auto-V

دانلود-بازی-Grand-Theft-Auto-V دانلود-بازی-Grand-Theft-Auto-V

Grand Theft Auto V is an action-adventure video game developed by Rockstar North and published by Rockstar Games. It was released on 17 September 2013 for PlayStation 3 and Xbox 360, on 18 November 2014 for PlayStation 4 and Xbox One, and on 14 April 2015 for Microsoft Windows. It is the first main entry in the Grand Theft Auto series since 2008’s Grand Theft Auto IV. Set within the fictional state of San Andreas, based on Southern California, the single-player story follows three criminals and their efforts to commit heists while under pressure from a government agency. The open world design lets players freely roam San Andreas’ open countryside and the fictional city of Los Santos, based on Los Angeles.

 

The game is played from either a third-person or first-person perspective and its world is navigated on foot or by vehicle. Players control the three lead protagonists throughout single-player and switch between them both during and outside missions. The story is centred on the heist sequences, and many missions involve shooting and driving gameplay. A “wanted” system governs the aggression of law enforcement response to players who commit crimes. Grand Theft Auto Online, the online multiplayer mode, lets up to 30 players explore the open world and engage in cooperative or competitive game matches.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

 

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1, Windows Vista 64 Bit Service Pack 2* (*NVIDIA video card recommended if running Vista OS)
Processor: Intel Core 2 Quad CPU Q6600 @ 2.40GHz (4 CPUs) / AMD Phenom 9850 Quad-Core Processor (4 CPUs) @ 2.5GHz
Memory: 4GB
Video Card: NVIDIA 9800 GT 1GB / AMD HD 4870 1GB (DX 10, 10.1, 11)
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB

 

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8.1 64 Bit, Windows 8 64 Bit, Windows 7 64 Bit Service Pack 1
Processor: Intel Core i5 3470 @ 3.2GHZ (4 CPUs) / AMD X8 FX-8350 @ 4GHZ (8 CPUs)
Memory: 8GB
Video Card: NVIDIA GTX 660 2GB / AMD HD7870 2GB
Sound Card: 100% DirectX 10 compatible
HDD Space: 65GB

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

————————————–

توضیحات نصب آپدیت Grand.Theft.Auto.V.Update.v1.41-RELOADED بازی:

1) ابتدا دقت داشته باشید آنتی ویروس شما حتما غیرفعال باشد و سپس به اکسترکت فایل های فشرده بپردازید.

2) وارد پوشه Update شده و فایل setup.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. محل نصب آپدیت را دقیقا محل نصب بازی خود انتخاب کنید تا فایل های بازی را آپدیت کند.

3) پس از اتمام نصب، محتویات درون پوشه Crack را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

————————————–

توضیحات نصب نسخه FitGirl بازی:

در هنگام نصب، دقت داشته باشید که تیک گزینه های اضافی را بردارید. گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های 32بیتی و 64بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از 2005 الی 2015 را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دانلود کنید.

نکته مهم! بازی را حتما از طریق شورتکات ایجاد شده بر روی دسکتاپ اجرا کنید و از اجرا کردن بازی از محل نصب آن خودداری نمایید. حتما بازی را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

اطلاعات فایل
لینک دانلود

|به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، لینک های این مطلب حذف شدند|

در صورت بروز مشکل می توانید با ایمیل downloadha.online@gmail.com در ارتباط باشید.

رمز فایل

www.downloadha.com

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345

نظرات

نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل وارد کنید
ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید
نشانی وب سایت یا وبلاگ خود را وارد کنید

دیدگاه کاربران

 1. سلام.لطفا نسخه ی فیت گیلر رو برام بفرستید ممنون

  پاسخ به این نظر

 2. سلام حسین جان میشه لینک دانلود نسخه کامل reloaded ریولد رو برام ایمیل کنی ایمیل هم زدم چند بار این ایمیلمه میشه بفرستی عجله دارم مرسی
  ایمیل من : rasool.king82@gmail.com

  پاسخ به این نظر

 3. سلام کسی میتونه منو راهنمایی کنه؟ من آپدیت جدید ۱٫۴۱ گرفتم و نصب می کنم وسط های نصب با error -12 نصب نمیشه. هیچ آپدیتی هم تا حالا روش بازی نصب نکردم با تشکر…

  پاسخ به این نظر

 4. سلام. با تشکر از سایت خوبتون اون فایل بک اپ که توی ایمیل گزاشتید ورژن قدیمی بازی است ونسخه فشرده نداره. میشه قرارش بدید با حجم ۳۷گیگ؟

  پاسخ به این نظر

 5. با سلام و خسته نباشید
  وقتی شخصیت سوم که تو صحرا هست داستانش شروع میشه بازی با ارور زیر مواجه میشه و وقتی اوکی رو میزنم بازی کرش میکنه و بسته میشه!
  HELP ASAP [ ERR_GEN_ZLIB_2 ] Failed zlib call. Please reboot or reinstall the game.
  نسخه فیت گرل نصبه و سیستم قوی نیز دارم ۷۸۰sli

  پاسخ به این نظر

  Nvidia پاسخ داده :

  احتمالأ فایل های بازی ناقص هستش دوباره بازی رو نصب کنید مطمعأ بشید فایل های rpf سالم هستن اگه خراب باشن بعید میدونم با تعمیر حل بشن بهتره بازی رو از اول دان کنید

 6. سلام.لطفا راهنمایی‌کنین.بازیو نصب کردم.اما همون قسمت اول به محض این که وارد بازی میشم stop working میزنه…تمامی پیش نیاز ها و اینا هم نصبه..سیستمم اوکی…چیکار کنم

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. چنین چیزی امکان نداره که سیستم اوکی پیش نیازها اوکی بعد این اررور…

  Nvidia پاسخ داده :

  رم هارو چک کنید که فایل های بیخود پرشون نکرده باشن

 7. سلام حسین جان . کارت گرافیک و دایرکس هارو هم نصب کردم . فقط میخوام بدونم این نسخه فیت گرل کرک نداره یا من پیدا نکردمش . چون دیگه همه اروور ها رفع شده فقط الان پنجره باز میشه بعد استپ ورکینگ میده .

  پاسخ به این نظر

  میلاد پاسخ داده :

  دوستان گفتن برای نصب درست باید بالای ۱۵۰ گیگ فضای خالی داشته باشید . من با ۱۲۰ گیگ نصب کردم امکان داره اجرا نشدن بخاطر فضا دیسک باشه؟؟؟

  حسین پاسخ داده :

  سلام. کرک داره عزیز مگر اینکه آنتی ویروس شما کرک بازی رو حذف کرده باشه متاسفانه.

 8. سلام حسین جان. من کارایی که گفتین رو انجام دادم مراحل نصب تموم شد الان موقع اجرا
  The program cant start because XINPUT1_3.dll is missing from your computer . Try reinstalling the program to fix this problem.
  این ارور رو میده آنتی ویروس هم ندارم . ویندوز دیفیندر هم کاملا غیر فعاله. فایر والم خاموشه . دیگه باید چیکار کنم

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. این مشکل فقط به خاطر نصب نبودن DirectX و آپدیت نبودن گرافیک کارت هست.

 9. اگه این صفحه رو سیو میکردم میتونستم الان که لینک هاش حذف شده دانلود رو ادامه بدم؟؟؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. بله. الان هم میتونین با ایمیل در ارتباط باشید.

  mohammad پاسخ داده :

  ممنون بابت پاسخگویی.

 10. سلام خسته نباشید
  من آپدیت Reloaded رو نصب کردم
  همه کارایی که توی توضیحات گفتین رو انجام دادم
  ولی موقع Loading ارور GTA V Has Stopped Working رو میده و میاد بیرون

  پاسخ به این نظر

 11. سلام نمیدونم چرا ارور فایل XINPUT1_3 رو میده؟

  پاسخ به این نظر

  amin پاسخ داده :

  مشکل اول حل شد اما مشکل صدا دارم. directX 10 رو هم دانلود کردم اما فایده ای نداشته میشه کمکم کنید؟

  حسین پاسخ داده :

  سلام. سیستمتون مشکل داره عزیز. پیش نیازهاتون رو کامل باید نصب کنین نه تیکه به تیکه یا کپی کردن dllها… وگرنه همینطوری همش مشکل میخورین.

 12. نسخه فیت گرل روی پردازنده i7 و رم ۱۶ ویندوز ۱۰ به راحتی و کمتر از ۴۵ دقیقه نصب شد و بازی کاملا سالم اجرا گردید!
  ۱ دنیا تشکر از سایت خوبتان و به روز بودنتان!

  پاسخ به این نظر

 13. slm hosein jan hale shoma. agha man noskhe qable fitgirl ro nasb daram update joda vase fitgirl nmizarid?shbihe chizi ke reload dade

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. متاسفانه باید خود فیت گرل منتشر کنه عزیز که نسخه کاملا مجزا رو منتشر کرده.

 14. سلام خدمت شما ،از پارت ۱تا ۱۴ بدون مشکل با دانلودمنیجر دانلود کردم ،اما پارت های ۱۵ تا ۱۹ دانلود نمیشن ? مینویسه کانکشن متصل نیست ،در حالی که به راحتی از لینک های دیگه دانلود نمودم.( بسته نامحدود شبانه استفاده کردم ،احتمال داره مشکل از اپراتور همراه اول باشه?) ،سپاس

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. دوباره بررسی کنین لطفا. مشکلی نیست.

 15. سلام.برای سرورای دانلودتون مشکلی پیش اومده؟……………..دانلود نمیشه

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. دوباره بررسی کنین لطفا. مشکلی نیست.

 16. دوستان برای نصب نسخه ّfitgirl که با مشکل unrac مواجه شدند. کافیه باکس اول رو چک کنید (یعنی تیکش رو بزنید!)
  در مورد میزان مصرف رم از شما سوال میکنه.
  به همین سادگی

  پاسخ به این نظر

  Mojtaba پاسخ داده :

  باکس اول دقیقا کجاست؟منظورتو دقیقا متوجه نشدم

  ساساسامان پاسخ داده :

  vaqti setup ro ejra mikoni
  hamun avale kar soal miporse ke rame shoma az 8 gig kamtar hast tik ro bezani!

 17. admin salam khoobi????admin chera update ro nasb kardam vali error steam mide?????ejra nemishe crack ham rikhtam anti virus ham pak nemikone

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. ممنون شما خوبین؟ لطفا متن کامل اررور رو بفرمایید عزیز.

 18. سلام
  ببخشید شما توی وضیحات زدین که ۶۵ گیگ فضای خالی میخواد من ۶۹ گیگ خالی کردم اما تو اینستالیشن که رفتم ومسیر نصب رو انتخاب کردم میگه چیزی حدود ۷۹ هزار کیلوبایت جا میخواد که میشه تقریبا ۷۵ گیگ ;/
  الان من چیکار کنم؟؟
  install anyway رو بزنم؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. احتمالا نسخه فشرده رو دارین نصب میکنین عزیز. نسخه فشرده آپدیت رو هم همراهش داره که بر حجم بازی اضافه میکنه.

 19. ۵ روز کشید دانلودش . البته شب ها که رایگانه میذاشتم . نصب نسخه fitgirl خیلی زیاد طول میکشه . ۳ ساعت کشید نصبش ولی بدون مشکل اکسترکت و اجرا شد . بنده MOD های بسیار کمیاب و عالی دارم . هر کس خواست به آیدی تلگرامم پیام بده . شیوه نصب مد و خود مد رو در اختیارش بذارم / با تشکر از مدیران سایت بسیار عالی و پر سرعت دانلودها .

  پاسخ به این نظر

 20. سلام.نسخه اصلی را بدون مشکل دانلود کردم.بازی رو نصب کردم.وقتی میخوام ابدیت هارو نصب کنم و دقیق ادرس نصب بازی رو بهش میدم کلا بوشه بازی رو پاک میکنه.هر کس میدونه خواهشا جواب بده مشکل از چیست؟؟؟

  پاسخ به این نظر

 21. سلام
  وقت بخیر
  نسخه fitgirl بازی رو دانلود کردم و راحت نصب شد
  اما!
  اجرا نمیشه!!!!
  میزنه gta v has stop working

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. این مشکل به ۱۰۰۱ دلیل میتونه باشه عزیز. لطفا Error Details رو بفرستین بتونیم راهنمایی کنیم.

 22. باسلام و خسته نباشید سوال اول اینکه آپدیت برای آنلاین یا آفلاین ؟؟
  و دومی سوال اینکه من این بازی قبلا نصب کردم و تا مرحله اخر رفتم فکر کنم ۱٫۳۶ بود . الان این آپدیت شمارو طبق دستورات شما نصب کردم کرکشم انجام دادم الان مشکل اینجاست وقتی وارد بازی شدم رو همون سیو مرحله اخرم بود چیز خاصی انجام نشد و سیو هم پاک کردم از اول اومد خواستم بدونم نحوه این آپدیت چجوری هست و چگونه باید بازی ادامه داد؟؟
  ممنون

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. برای هر دو هست عزیز.
  آپدیت که انجام بشه ورژن بازی و مودهای بازی تغییر میکنن عزیز، گیم پلی بازی که تغییری نمیکنه خیلی.

 23. سلام و خسته نباشید من نسخه ی ریلودد با تمام اپدیت هارو نصب کردم اما وقتی وارد بازی میشم ارور gta v has stopped working رو میده کل راه های اپارات و یوتوب رو هم رفتم ولی جواب نمیده دیگه نمیدونم چیکار کنم کل کرک های موجود روش نصبه لانچر کرک هم نصبه سیستم لپتاپ هم intel core i7 با nvidia g force gtx 950 و ۸ گیگ رم

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. لطفا Error Details بفرستین عزیز. چون مشکل سخت افزاری ندارین و سیستم اوکی هست. باید ببینیم کدوم بخش ویندوز یا نصب نرم افزاریِ سیستمتون درست نیست.

 24. سلام من این ارورر رو دارم تو قسمت نظرات گفتید به ایمیل زیر پیام بدید دادم ولی جواب ندادید
  An error occurred when unpacking!
  Unarc.dll returned an error cod -1
  ERROR:archive data corrupted

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. تمامی ایمیل ها پاسخ داده شدن که عزیز.

 25. اقا این ایمیلم ج نمیدن که
  تاحالا ۳بار به اون شماره که گذاشتین ز زدم
  هر بار ۱دقیقه و۳هزار تومنم هزینشه .تا میگی الو ۱ دقیقه تموم شده دوباره میزنی یه اپراتور دیگه ج میده به اونم باید توضیح بدی
  بچاپ خونس والا
  میخردیم ارزونتر میوفتاد
  لطفا پیگیری کنید

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. علیرضاجان ایمیل ها همگی پاسخ داده شدن. برای تلفنی هم، لطفا دقت کنین این خط تبلیغاتی هست و اصلا برای خود دانلودها نیست! یک موسسه هست که تبلیغش رو برای پشتیبانی ما قرار دادیم.

 26. سلام
  من در حال حاضر دارم نسخه فیتگرل رو دانلود میکنم
  میخواستم بدونم بعد از اکسترکت کردن حجم بازی چقدره؟؟
  و ممنون از تلاش های بی وقفتون

  پاسخ به این نظر

 27. توروخودا کمک کنید من ۳ روزه دارم اینو دان میکنم نسخه فیت گرل الان ک زدم رو نصب ی چند درصد میره بعد ارور میده An error occurred when unpacking!
  Unarc.dll returned an error cod -1
  ERROR:archive data corrupted
  ویندوزمم ۱۰ نمیدونم چرا نصب نمیشه فایلارو همرو درست اکسترت کردم….

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. عزیزانی که مشکل isARC یا unarc دارن لطفا به ایمیل downloadha.online@gmail.com ایمیل بزنن و مشکلشون رو مطرح کنن، راهنمایی براشون ارسال میشه.

  alireza پاسخ داده :

  داداش منم همین مشکل دارم حل کردی یه امارم به ما بده
  دمت گرم

 28. سلام ببخشید من دانلود کرد ولی اکستریت نمیشم پسوورد میگم اشتباه ست
  http://www.downloadha.com
  هرچی اینو میزنم میگه اشتباه ست خواهشن کمکم کنین …

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. والا فایل ها پسوورد ندارن محمدجان. مطمئن هستین از دانلودها گرفتین؟

  ساساسامان پاسخ داده :

  http nemikhad benevisi

 29. سلام.نسخه fitgirl دانلود کردم
  موقع نصب به ۱۲% میرسه این ارورو میده
  an error occorred when unpaking
  unarc.dll returned an error cod: -1
  (error: archive data corrpted (decompression fails
  لطفا راهنمایی کنید سریع

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. عزیزانی که مشکل isARC یا unarc دارن لطفا به ایمیل downloadha.online@gmail.com ایمیل بزنن و مشکلشون رو مطرح کنن، راهنمایی براشون ارسال میشه.

 30. سلام من دارم دانلود میکنم دو سه روز طول میکشه لطفا اگه گیر دادن فقط لینک ها بردارید خواهش میکنم و از سرور پاک نشن تا بتونیم دانلود ها رو ادامه بدیم . خیلی ممنونم

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. حتما اکبرجان.

 31. اقا ۳۸ گیگ دانلود کردیم اونم نصب نمیشه.سوالم میکنیم جواب نمیدین

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. یه چندروزی دستم بند بود عزیز. الان پاسخ داده میشه. ممنون.

 32. سلام
  من ۱۹پارت fitgirl کرفتم.وقتی اکسترکت میکنم همه فایل عین هم هستش هیچ فرقی ندارن.هر فایل فشرده ۲گیگ هست ولی از فشرده خارج میکنم ۳۱ گیگ میشه.داخلشونم یه فایل ست اپ داره که میزنم تا ۱۲% میره بعد خطا میده
  لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. خب درست هست کاری که کردین. همه رو باید دانلود کنین بعد که اکسترکت کنین یه فولدر میده با دیتای بازی که باید نصب بشن. روی ۱۲% چه ارروری میگرین؟ که بتونیم راهنماییتون کنیم…

 33. سلام من نسخه فیت گرل رو دانلود کردم و اکسترکس شد
  تیک هارو هم برداشتم ولی باز حین نصب میگه که cls-lolly _x64.exe has stopped working ممنون میشم راهنمایی کنید

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. لطفا آنتی ویروستون رو غیرفعال کنین.

 34. سلام منکه تازه دانلودش کردم الان دارم نصب میکنم نسخه فیتگرل رو امیدوارم که مشکلی نداشته باشه

  پاسخ به این نظر

 35. سلام دادا فیتگرل نسخه۱٫۴۱پارتاش موقعی که میخواد اکستراک کنم ارور میدن پارت ۵و۸

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. لطفا همه پارت هاتون رو Repair کنین دوباره اکسترکت کنین. هر پارتی که بعدش اررور داد رو نیاز هست مجدد دانلود کنین. در ضمن، حتما از آخرین نسخه WinRar استفاده کنین.

 36. باسلام خدمت شما این بازی رو سیستم من windows 7 64Bit service pack 1 میاد …. با رم ۴ . سی پی یو ۶۲۰ . اینتل R .. پنتیوم R گرافیک ۲

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. فقط CPUتون رو متوجه نشدم دقیقا چی هست. گرافیکتون رو هم دقیقا بفرمایید مدلش رو اینطوری نمیشه راهنمایی کرد عزیز.

 37. اقای محترم ادمین سلام.
  وقتتون بخیر
  ببخشید این سوال رو میپرسم!
  عرض شود که با توجه به ماهیت این گروه های زیر زمینی ، ایا محتوای ریپک فیتگرل ، قابل اعتماد هستش ؟ ایا ویروس یا بد افزار یا خورده شیشه ای همراه این بسته نیست ؟
  می توان اعتماد کرد ؟
  متشکرم

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. خیالتون راحت باشه. کاملا تاییدشده هست و هیچ Miner یا بدافزار داخلش نیست.

 38. سلام
  چرا برای دانلود محدودیت سرعت وجود داره ؟؟
  دیشت نسخه FitGirl رو تا پارت ۷ با سرعت ۳ تا ۴مگ دانلود کردم که بعدش سرعت یهو اومد روی ۷۰۰kbps
  تست سرعت گرفتم از طرف من مشکلی نبود تا حتی از سایت های دیگه هم فایل دانلود کردم سرعت ۴مگ بود برام

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. این مشکل از سمت ما نیست اشکان جان. مشکل کاملا از سمت ISPشما هست که دانلود از دانلودها رو محدود میکنه تا پهنای باند کم نیاره. ما اگر مشکلی باشه صادقانه به اطلاع کاربران میرسونیم.

  اشکان پاسخ داده :

  ظاهرا مشکل فقط همون روز بوده
  مشکل از سمت isp نبود چون سایت های دیگه رو همون لحظه چک کردم.
  هر چی بود حل شد!!

  یه نکته هم برای کسایی که FitGirl رو دانلود میکنن باید توجه داشته باشن که زمان نصب خیلی بالا هستو سیستم من با cpu i7 و رم ۱۶ حدود ۴ساعت طول کشید تا نصب بشه

 39. سلام خسته نباشید .من فایل ها رو دانلود کردم .وقتی میخوام از حالت فشرده خارج کنم روی پارت آخر ارور میده
  ! GTAV-RELOADED (www.Downloadha.com).part62.rar: CRC failed in GTAV-RELOADED (www.Downloadha.com)\GTAV-RELOADED\rld-gtav.iso. The file is corrupt

  فایل رو ریپیر هم زدم باز فرقی نکرد
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. لطفا همه پارت هاتون رو Repair کنین دوباره اکسترکت کنین. هر پارتی که بعدش اررور داد رو نیاز هست مجدد دانلود کنین. در ضمن، حتما از آخرین نسخه WinRar استفاده کنین.

 40. سلام داداش حسین من الان بازی رو با اپدیت ۱٫۳۶ دارم واسه نصب این اپدیت میتونم رو همین ۱٫۳۶ بریزم یا باید حتما نسخه بدون اپدیت باشه؟؟؟با نصب اپدیت مود ها از بین نمیرند؟؟؟؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. بدون آپدیت باشه بهتر هست ولی روی همه نسخه ها نصب میشه. حقیقت برای مودها بررسی نکردیم.

 41. خسته نباشید مرسی که هستید!!
  نسخه ریلودت شامل دی ال سی های منتشر شده تا ۲۰۱۷ میشه؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. بله عزیز کامل توضیح دادیم در پست.

 42. سلام
  حسین جان من قبلا که توی سایت گذاشتی دانلود کردم
  العان باید دوباره دانلود کنم

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. نه جلال عزیز نیازی نیست. فقط آپدیت رو بگیرین. به شرط اینکه RELOADED رو قبلا دانلود کرده باشین.

 43. سلام
  تو بازی اول مشکل نیافتن xinput1_3.dll بعد D3DCOMPILER_43.dll بود که پیدا و در فایل بازی نصب کردم.
  الان بازی باز میشه ولی صدا نداره . فقط اول که بازی رو باز می کنی صدای آژیر پلیس میاد.
  ممنون میشم کمک کنید

  پاسخ به این نظر

  Shayan پاسخ داده :

  نسخهReloaded که قبلا در فابل های ۵ گیگی گذاشته بودید دانلود کردم

  حسین پاسخ داده :

  سلام. برای رفع این مشکلات فقط کافیه DirectX 10 رو نصب کنین عزیز و گرافیک کارتتون آپدیت باشه.

 44. نسخه RELOADED بدون آپدیت هست و اینکه از نسخه فیتگرل چه چیز هایی حذف شده؟! (از توی توضیحات متوجه نشدم!)
  در کل کدام نسخه بهتره؟!

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. بله باید آپدیت رو براش بگیرین که در بالا قرار دادیم. چیزی حذف نشده عزیز. تصمیم با شماست!‌اگر مشکل دانلود ندارین، قطعا نسخه ریلودد خیلی راحت تر و کوتاه تر هست زمان نصبش.

 45. سلام. خسته نباشید . نسخه فیت گیرل هیچ فرق ماهیتی نسبت به نسخه ریلود نداره فقط حجمش رو نصف کردن ؟ جدیدترین آپدیت بازی توش گنجونده شده ؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. ممنون. بله. فقط فشرده سازی شده. بله.

 46. ببخشید درباره نسخه fitgirl شامل دی ال سی the bikers میشه یا باید داناود کنم

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. علی جان هرچی تا سپتامبر ۲۰۱۷ برای بازی اومده رو شامل میشه.

 47. سلام
  من این بازی رو قبلا رو سیستم یکی از دوستام بازی کردم میخواستم قبل از دانلود بدونم رمز بازی ها هم داخل این پک هست؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. رمز بازی؟ متوجه منظورتون نشدم…

  Gamer پاسخ داده :

  منظور کد تقلب. اونا رو تو ایترنت بزنی واست میاره

 48. درود ب سایت دانلود ها و خسته نباشید ی سوال داشتم خدمت سایت نسخه فیت گرل شامل آپدیت ۱٫۴۱ هست ؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. توضیحات آخر پست برای شماست عزیز. بله هست.

 49. سلام و خسته نباشید من این بازی رو قبلا از یه سایت دیگه دانلود کردم و بعد از طی کردن تمام مراحل با اخطار stop working مواجه شدم
  خیلی دنبال راه حل گشتم
  ولی درست جواب پیدا نکردم
  باز بازی رو پاک کردم و از سایت شما دانلود کردم
  و بعدش اپدیتی که گذاشتین رو ریختم و کرک کردم ولی بازم همون پیغام رو میده و اصلا بازی اجرا نمیشه
  سیستم من ویندوز ۱۰ و ۸ گیگابایت رم دارم و cori 7 نسل ششمه و بازی های سنگینی رو اجرا کردم که فکر نکنم مشکل از سیستمم باشه لطفا راهنمایی کنید ممنونم

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. آرادجان نسخه های سایر وبسایت ها رو متاسفانه نمیتونیم ما تایید کنیم. فقط و فقط نسخه هایی که در دانلودها قرار میگیرن مورد پشتیبانی هستن. ممنون از توجهتون.

 50. حسین جان سلام.
  همه ی پارت ها رو چک کردین؟
  چون من ۲ بار پارت ۳ از خود بازی رو دانلود کردم و پیغام خطای اکسترکت شد رو میده. مشکل از کجاست؟
  با تشکر

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. امیرجان این پارت ها رو بیش از ۱۰۰هزارنفر دانلود کردن و قطعا سالم هستن.

 51. الان داستان هون داستانه ؟ من نسخه ۱٫۰٫۸ رو دارم پاک کنم از اول نصب کنم بعد این اپدیت نصب کنم ؟ویژگی خیلی خاصی اضاقفه شده؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. کاربران عزیز دقت داشته باشید که برای نصب این آپدیت هیچ نیازی به آپدیت های پیشین نیست. اگر هم آپدیت های پیشین رو قبلا نصب کردید، میتونین این آپدیت رو روی بازی نصب کنین ولی توصیه میکنیم که حتما روی نسخه اصلی بازی که آپدیت نداره نصب بشه.

 52. سلام خسته نباشید
  این آپدیتی که گذاشتید فقط همین آپدیته یا شامل بقیه آپدیت ها هم میشه؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. کاربران عزیز دقت داشته باشید که برای نصب این آپدیت هیچ نیازی به آپدیت های پیشین نیست و همه آپدیت های قبلی رو همراهش داره. اگر هم آپدیت های پیشین رو قبلا نصب کردید، میتونین این آپدیت رو روی بازی نصب کنین ولی توصیه میکنیم که حتما روی نسخه اصلی بازی که آپدیت نداره نصب بشه.

 53. سلام داداش خیلی ممنون از بابت این آپدیت اما کرک داخل آپدیت خرابه وارد بازی میشه اما قبل از اینکه بازی بخواد شروع بشه پیغام stop working میده
  در واقع این آپدیت خرابه و نصب نمیشه
  میشه یه بررسی بکنی
  دمت گرم.

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. یاسرجان هم آپدیت و هم کرک بررسی شدن و سالم هستن. به شما بستگی داره که روی کدوم نسخه دارین نصبش میکنین عزیز.

 54. سلام امیرحسین جان خسته نباشی خداقوت … میخاسم بگم اگر ممکنه نسخه پتچ ۱٫۴۱ رو که کورپک قرار داده با حجم ۶٫۳۱ گیگ رو برای دانلود قرار بدین ما این همه نسخه های قبلی رو گرفتیم سختمونه باز ۱۱ گیگ بگیریم یا اینکه ۴۰ گیگ از اول !!!

  دستت درد نکنه امیدوارم که به این درخواست بنده جواب مثبتی بدین با تشکر از لطف و زحماتت !!!
  حق نگهدارت ♥♥♥

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. متاسفانه چون در دانلودها آرشیو آپدیت ها قرار داده نشده، چنین چیزی رو مقدور نیست انجام بدیم علی جان. فقط و فقط فایل هایی که در دانلودها قرار داده شده رو پشتیبانی میکنیم.

 55. سلام خسته نباشید آبدیت قبلی باید نصب کنم یا نه این آبدیت احتیاج به آبدیت قبلی نیست چه چیزهای جدید هست تو این آبدیت

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. کاربران عزیز دقت داشته باشید که برای نصب این آپدیت هیچ نیازی به آپدیت های پیشین نیست و همه آپدیت های قبلی رو همراهش داره. اگر هم آپدیت های پیشین رو قبلا نصب کردید، میتونین این آپدیت رو روی بازی نصب کنین ولی توصیه میکنیم که حتما روی نسخه اصلی بازی که آپدیت نداره نصب بشه.

 56. کسایی که قبلا آپدیتهای تا ورژن ۳ رو ریختن، میشه بعدش اینو نصب کنن یا اینکه باید حذف کنن از اول رو نسخه بدون آپدیت نصب کنن؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. کاربران عزیز دقت داشته باشید که برای نصب این آپدیت هیچ نیازی به آپدیت های پیشین نیست و همه آپدیت های قبلی رو همراهش داره. اگر هم آپدیت های پیشین رو قبلا نصب کردید، میتونین این آپدیت رو روی بازی نصب کنین ولی توصیه میکنیم که حتما روی نسخه اصلی بازی که آپدیت نداره نصب بشه.

 57. سلام و خسته نباشید خدمت حاجی حسین
  انشالله که خودتون و خونوادتون سلامت باشید و کار و بارتون سکه
  باتوجه به حجم زیاد منتظر نسخه ریپک fit… هستم
  متکشر از زحمات بی دریغتان
  دوستار و فن قدیمی شما عزیزان

  پاسخ به این نظر

 58. با سلام خدمت حسین آقای عزیز
  عذرخواهی میکنم امکان پذیر هستش که فقط آپدیت بازی رو دانلود کرد و روی نسخه های فیت گرل یا کورپک نصب کرد یا باید حتما بازی بدون هیچ فشردگی یا آپدیتی باشه.

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. به دلیل اینکه هیچ نسخه فشرده در دانلودها قرار نگرفته تا حالا، تست نشده و مورد تایید نیستن مجید عزیز. نسخه فشرده جدید فیت گرل رو داریم آماده میکنیم و حداکثر تا عصر قرار میگیره.

 59. سلام خسته نباشید. سوالی داشتم میخواستم بدونم با این آپدیت دیگه نیازی به آپدیت های قبلی (۱٫۳۶) نیست ؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. کاربران عزیز دقت داشته باشید که برای نصب این آپدیت هیچ نیازی به آپدیت های پیشین نیست و همه آپدیت های قبلی رو همراهش داره. اگر هم آپدیت های پیشین رو قبلا نصب کردید، میتونین این آپدیت رو روی بازی نصب کنین ولی توصیه میکنیم که حتما روی نسخه اصلی بازی که آپدیت نداره نصب بشه.

 60. سلام من الان اپدیت ۱٫۳۶ نصب دارم لازم هست اپدیت رو پاک کنم و دوباره ۱٫۴۱ رو نصب کنم یا نه همین رو نصب کنم درسته مشگلی که ایجاد نمیکنه ؟؟؟؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. کاربران عزیز دقت داشته باشید که برای نصب این آپدیت هیچ نیازی به آپدیت های پیشین نیست و همه آپدیت های قبلی رو همراهش داره. اگر هم آپدیت های پیشین رو قبلا نصب کردید، میتونین این آپدیت رو روی بازی نصب کنین ولی توصیه میکنیم که حتما روی نسخه اصلی بازی که آپدیت نداره نصب بشه.

 61. سلام این که قبلا فیلتر شده بود من شروع کردم دانلودش کردم ۲۰ گیگ اش رفت ولی پاک شد هم حجم ام رفت هم هیچی به هیچی شد و مجبور شدم پاکش کنم . الان شروع کنم دانلود کنم تا کی این لینک ها هست ؟ بازم حذف میشه؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. در صورت حذف میتونین با ایمیلی که قرار میدیم در ارتباط باشین عزیز.

 62. سلام..دوستان من سی دی کی بازی رو خریداری کردم باید دیتاصو از سوشیال کلاب و دانلود کنم میخواستم ببینم دیتای این بازی بدون آپدیت و میتونم استفاده کنم یا نه؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. خب شما که سی دی کی خریدین عزیز آپدیتش رو هم بگیرین دیگه!‌ چون برای نسخه اوریجینال آپدیت بودن بازی الزامی هست!‌بله میتونین استفاده کنین…

 63. سلام من نسخه قبلی که اومده بو رو دارم ایا این آپدیت رو فقط دانلود کنم ؟ یا باید کل پارتای بازی رو دان کنم ممنون حسین جان از گذاشتن به موقع لینکای بازی
  <3

  پاسخ به این نظر

  فردین پاسخ داده :

  ??????????????????????

  حسین پاسخ داده :

  سلام. کاربران عزیز دقت داشته باشید که برای نصب این آپدیت هیچ نیازی به آپدیت های پیشین نیست و همه آپدیت های قبلی رو همراهش داره. اگر هم آپدیت های پیشین رو قبلا نصب کردید، میتونین این آپدیت رو روی بازی نصب کنین ولی توصیه میکنیم که حتما روی نسخه اصلی بازی که آپدیت نداره نصب بشه. اگر قبلا نسخه ریلودد رو گرفتین دیگه نیازی به دانلود مجدد نیست و فقط آپدیت لازم هست.

 64. من داشتم از تیز وب دانلود میکردم چرا برداشتید
  لطفا لینک دانلودش را بفرستید
  ایا مشکل داشت
  samasokh@yahoo.com

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. تیزفایل عزیز نه تیزوب. یقینا از طریق ایمیل دسترسی به لینک ها داشتین. میتونین همونطوری ادامه بدید. گرچه تیزفایل در حال حاضر از طرف ما منتفی هست به دلیل عدم پشتیبانی فایل هایی که روی سرورهاشون هست.

 65. سلام حسین جان یه سری اپدیت به ورژن های ۱٫۵ و ۱٫۶ قبلا اومده بود این از اونا جدید تره ؟ و محتویات اونارو هم داره ؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. بله عزیز.

 66. ببخشید این آپدیت رو روی نسخه corepack هم میشه بریزم؟آخه نسخه corepack با بقیه نسخه ها خییییلی فرق داره! ممنون میشم سریع جواب بدید البته امیدوارم لینک ها برداشته نشود

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. خود کورپک آپدیت جداگانه رو قرار داده عزیز. چون نه نسخه فشرده اش رو ما قراردادیم و نه آپدیت های پیشین برای کورپک رو، به همین دلیل اطلاع دقیقی از این نسخه نداریم.

 67. با سلام
  خیلی ممنون بابت این ابدیت , من دارم دانلود میکنم تا یک هفته طول میکشه امید وارم فیلتر نشه یا لینک دانلود \اک نشه ممنون

  پاسخ به این نظر

 68. سلام.
  آیا واسه این نسخه ای که قرار دادید ریپکی میاد؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. بله فیت گرل اعلام کرده داره آماده میکنه عزیز.

 69. حسین داداش پارت یک آپدیت جدید خرابه

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. بررسی شد حل شده عزیز. حتما داشته سرور سینک میکرده. الان روی همه سرورها اوکی هست فایل.