دانلود بازی Iron Marines برای کامپیوتر

پس از موفقیت چشمگیر بازی Iron Marines در گوشی های هوشمند، این بار شاهد نمرات بالا و مثبت این بازی در پلتفرم PC هستیم. این بازی توسط استودیو Ironhide Game در سبک استراتژیک، تخیلی و RTS توسعه یافته و در ۱۵م می ۲۰۱۹ در شبکه استیم به صورت نهایی منتشر شد. از نظر داستانی، بازی همان روایت کلیشه‌ای حمله بیگانگان به انسان‌ها را دارد. داستان بازی در سیاره‌های متفاوت روایت می‌شود؛ جایی که منابع انسانی در سیاره‌های مختلفی قرار داده شده‌اند و شما در نقش سربازانی ویژه به نام Iron Marines باید وارد این سیاره‌ها بشوید و دشمنان را از بین ببرید.

داستان بازی موردی نیست که استودیو Ironhide بخواهد روی آن تمرکز خاصی داشته باشد. داستان در اینجا نقش یک محور کمکی را دارد تا گیم پلی بازی به چشم بیاید. در بازی‌های استراتژی نظیر Iron Marines روی پلتفرم موبایل، کمتر شاهد داستانی غنی و خوش و آب و رنگ هستیم و سازنده‌ها سعی می‌کنند با قرار دادن یک داستان ساده، سایر بخش‌های بازی خود را به تصویر بکشند. از این‌رو، این بازی نیز فاقد یک داستان غنی و درگیر کننده است و حتی شخصیتی اصلی هم در بازی قرار ندارد که از شخصیت پردازی بگوییم. صرفا شخصیت خود را از میان قهرمان‌هایی انتخاب می‌کنید که بازی برای شما تدارک دیده است و با فرماندهی تیم‌تان، روند داستانی را پیش می‌برید.

Iron Marines PC-DARKSiDERS

دانلود-بازی-Iron-Marines

Iron Marines یک بازی استراتژی است که دارای دو چپتر متفاوت است و هر چپتر شامل یک سری مراحل اصلی و فرعی می‌شود. حال هر چپتر بازی یک سیاره متفاوت است که سیستم و ساختار مخصوص به خود را دارد. اگر فکر می‌کنید Iron Marines اثری است که به‌راحتی می‌توانید مراحل آن را پشت سر بگذارید باید بگویم سخت در اشتباه هستید. مراحل بازی یکی از نقاط قوت آن هستند و هر مرحله، شما را وارد یک چالش جدید می‌کنند. از این‌رو همیشه باید برای انجام مراحل بازی استراتژی مخصوص به خود را داشته باشید و بی‌گدار به‌آب نزنید وگرنه بازنده خواهید بود. مورد دیگری که باعث چالشی‌تر شدن مراحل شده است، زمانی است که در دسترس شما قرار داده شده است.

جدای از مراحل اصلی، در هر سیاره چند مرحله فرعی نیز در دسترس بازیکنان قرار دارند و شاهد حالتی به‌نام Spec Ops هستیم. در جریان حالت Spec Ops که حکم همان حالت بقا را دارد، شما باید از پایگاه خود در برابر حمله بیگانگان محافظت کنید و نگذارید پایگاه را از بین ببرند. انجام مراحل Spec Ops موردی حائز اهمیت است زیرا پاداش خوبی به شما در قبال انجام‌شان داده می‌شود. یکی دیگر از مشکلات مربوط به گیم‌پلی بازی، در واقع فرماندهان شما هستند. قهرمان‌ها نیز نقش مهمی در روند بازی شما دارند و هرکدام مهارت‌ها و ویژگی‌های مخصوص به خودشان را دارند. از این‌رو تیم سازنده این بخش را به‌نحوی طراحی کرده که دست شما برای استفاده از قهرمان‌ها بسته باشد و برای پیدا کردن قهرمان مورد علاقه خود، به سراغ پرداخت‌های درون برنامه‌ای بروید.

منبع توضیحات: دانلودها و زومجی

info

From the creators of the award winner, Kingdom Rush trilogy comes the most extraordinary space odyssey. A real-time, dynamic and deep strategy game that will transport you to amazing and unknown planets. Immersive, engaging gameplay, ridiculously appealing art, and a touch of silly humor. Brave soldiers, mighty mechas and powerful aliens await your command to face the greatest challenges.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7

Processor: Dual Core CPU

Memory: 1 GB RAM

Graphics: OpenGL 3.0 compliant with 512MB of video RAM.

Storage: 2 GB available space

حداقل سیستم مورد نیاز:

Memory: 2 GB RAM

Graphics: OpenGL 3.0 compliant with 512MB of video RAM.

Storage: 2 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه DARKSiDERS را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Iron Marines-DARKSiDERS با لینک مستقیم