دانلود نسخه هک شده بازی Need for Speed Rivals برای PS4

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (1رای)
Loading...

بازی Need for Speed Rivals توسط استودیویی ناآشنا و مستقل به نام Ghost Games ساخته شده است که ادعاهای بسیار زیادی برای تزریق یک سرعت جدید به طرفداران NfS داشته است. در نخستین شایعات، گفته می شد که Black Box سازنده عنوان شکست خورده The Run نیز این نسخه را می سازد، اما بعدها معلوم شد که Ghost Games این بازی را با موتور قدرتمند Frostbite 3.0 می سازد.

به Redview County خوش آمدید. مکانی که شباهت زیادی به شهر Hot Pursuit 2010 دارد. در این شهر که ۳ برابر بزرگتر از Fairhaven نسخه قبل است، شما به دنبال حریفان خود خواهید رفت، اما اینبار خودتان آن ها را انتخاب می کنید. در بازی Need for Speed Rivals ابتکار عمل بیشتری دست شما است. در Redview County شاهد مسابقات مختلفی خواهید بود. برای مثال، شما در یک مسابقه با ۸ اتومبیل دیگر هستید و در همان زمان، می توانید مسابقه دیگری را در همان جاده ببینید. محیط بازی بسیار شلوغ است و هنگامی که مزاحمانی مثل پلیس ها هم حضور پیدا می کنند، جذابیت دو چندان می شود. همچنین سازندگان اذعان داشته اند که شما می توانید مانند نسخه HP در نقش اتومبیل های پلیس نیز قرار گرفته و به تعقیب رانندگان قانون شکن بپردازید.

Need for Speed Rivals (CUSA-00168) PS4-BlaZe

قابل اجرا بر روی Exploit 4.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Need-for-Speed-Rivals

بدون در نظر گرفتن اینکه در کدام سمت قانون رانندگی می کنید، گیم پلی بازی در حول مجموعه چالش های مختلفی جریان دارد. برای مثال اگر پلیس باشید، به شما ماموریتی محول می شود و شما باید گروهی از مراحل مختلف را بگذرانید. این چالش ها، کلید اصلی پیشرفت در بازی Need for Speed Rivals و آزاد کردن ماشین ها می باشند. موضوعی که در مورد چالش ها بسیار مهم می باشد این است که در هر درجه ی سختی چندین چالش مختلف وجود دارد و شما می توانید کاری که دوست دارید را انجام دهید. می توانید به جان مسابقات غیر قانونی بیفتید و رانندگانش را دستگیر کنید و یا اینکه چالش های پاسخ سریع که باید در زمانی خاص از یک نقطه به نقطه ی دیگری بروید، را انجام دهید. شاید هم دوست داشته باشید در نقش یک پلیس مخفی وارد مسابقات شوید.

اگر در نقش یک مسابقه دهنده بازی کنید، ساختار اصلی یکسان است و دقیقا حق انتخاب مشابهی دارید، فقط نام چالش ها تفاوت می کند. در هر صورت می توانید هر جور که دوست دارید چالش ها را انجام دهید. می توانید دریفت بزنید یا وارد یک مسابقه ی عادی شوید و یا اینکه از دست پلیس ها فرار کنید. چالش های بازی Need for Speed Rivals به هیچ وجه جدید نیستند و آن ها در نسخه های قبلی NFS دیده ایم. اما هنگامی که بازیکنان مختلفی را در دنیایی که ساختاری مشابه یک بخش تک نفره دارد، وارد کنید، با هرج و مرجی لذت بخش و هیجان انگیز مواجه می شوید که نظیر آن را کمتر دیده اید.

info

Welcome to Redview County, where a street-racing rivalry between cops and racers never stops as both sides compete in an all-out war featuring the fastest cars, mods and technology in a gritty open road environment. Play as either a cop or racer, where each side of the law has its own set of high stakes challenges, rewards and consequences. Risk everything in the ultimate high stakes rivalry.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 4.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com