دانلود بازی NieR Automata-CPY برای PC

بازی NieR: Automata به مانند عنوان اصلی یک بازی اکشن نقش آفرینی است که توسط Platinum Games در حال ساخت است و به وسیله کمپانی اسکوئر انیکس نیز منتشر خواهد شد. این عنوان بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴ و رایانه های شخصی عرضه خواهد شد. بازی در همان دنیای بازی اصلی این سری اتفاق می افتاد که خود بخشی از دنیا و در واقع اسپین آف سری Drakengard است. در NieR: Automata شاهد نبردی سخت و مرگبار بین ماشین ها (که توسط گروهی مهاجم از دنیای دیگر ساخته شده اند) و بازمانده های جوامع انسانی هستیم. داستان این بازی، مبارزات ربات آندروید combat android) 2B)، هم تیمی او ۹S و obsolete prototype) A2) را دنبال می کند. NieR: Automata همان تم آخرالزمانی و post-apocalyptic بازی NieR را با خود به همراه دارد و در واقع این عنوان در ادامه پایان پنجم بازی اصلی رخ می دهد و سازندگان برای بیان داستان NieR: Automata، پنجمین پایان بازی اصلی را انتخاب کرده اند و به عنوان مرجع قرار داده اند. در عین این که NieR: Automata همان اتمسفر تاریک و غمزده سری Drakengard و داستان گویی چند شاخه آن را دنبال می کند ولی هیچ گونه ارتباط داستان گویی مستقیمی بین NieR: Automata و هیچ عنوان دیگری در این سری وجود ندارد.

NieR Automata Full Unlocked Day One Edition PC-3DM + FitGirl + CorePack + CPY

|نسخه CPY بازی NieR.Automata-CPY اضافه شد|

NieR-Automata-pc-cover

بازی در زمان نامعلومی بعد از وقایع بازی اصلی رخ می دهد و همانطور که قبلا اشاره شد جول محور مبارزه بین بازماندگان انسان ها و ارتش ماشینی ساخته شده توسط مهاجمانی از دنیای دیگر، می چرخد. حملات شدید اولیه بیگانگان انسان ها را مجبور کرده است تا به ماه نقل مکان کنند. انسان ها از این منظقه، ربات هایی مبارز که به طور کلی به ان ها “YoRHa” گفته می شود را به زمین می فرستند تا با مهاجمان در این جنگ تحمیلی مبارزه نمایند. این نوع از ربات ها با این که گفته می شود کاملا عاری از احساس هستند و حتی نام واقعی هم ندارند، اما به وضوح هر کدام شخصیتی خاص دارند و رفتارهایی که آن ها را از دیگر همراهانشان ممایز می سازد و حالتی انسانی تر به آن ها می دهد. YoRHa ها از محلی به نام Bunker فرمان می گیرند که پایگاهی است در یک اربیت بالاتر از زمین برای سازماندهی مبارزه با ماشین های مهاجم و مقاومت در برابر آن ها.

 

پروتاگونیست اصلی بازی YoRHa No. 2 Model B یا به اختصار “۲B” نام دارد که یک اندروید YoRHa مدل مونث است و مدل رفتاری اصلی آن ها خونسرد و کاملا متمرکز بودن است. وی توسط YoRHa No. 9 Model S یا همان “۹S” که یک اندروید مختص شناسایی است و نسبت به تمامی مدل های دیگر واکنش های احساسی بیشتری را از خود نشان می دهد، همراهی می شود و هر دو توسط YoRHa Model A No. 2 یا همان “A2” که یک آندروید پروتوتایپ منسوخ شده از رده ۲B ها می باشد، محافظت می شوند که شخصیتی بسیار کم حرف دارد و همیشه ترجیح می دهد تا به تنهایی عمل کند. شخصیت های دیگری نیز در بازی حضور دارند مانند فرمانده گروه که یک آندروید فرماندهی در مرکز Bunker است، Adam and Eve که دو برادر هستند با انگیزه های نامعلوم، Pascal که ماشینی است با تمایل بسیار زیاد به صلح و مخالف درگیری و جنگ، Devola و Popola که اندروید هایی هستند که گروه مقاومت را یاری می کنند، شخصیت اصلی و پروتاگونیست بازی اصلی NieR یعنی Emil که در طول سال ها حافظه اش را از دست داده است، اندرویدهای اجرایی مختلف و همین طور پادهایی که واحدهای YoRHa را در مبارزات یاری می کنند و به نوعی نقش حمایتی در مبارزات و واسطه ارتباطی بین مرکز Bunker و واحدهای YoRHa را دارا هستند. همچنبین دیگر شخصیت هایی هم از بازی اصلی NieR و عنوان Drakengard 3 نیز حضور دارند.

منبع توضیحات: گیم فا

 

تصاویری از محیط بازی:

 NieR-Automata-screenshots  NieR-Automata-screenshots

 NieR-Automata-screenshots  NieR-Automata-screenshots

 NieR-Automata-screenshots  NieR-Automata-screenshots

info

NieR: Automata tells the story of androids 2B, 9S and A2 and their battle to reclaim the machine-driven dystopia overrun by powerful machines.Humanity has been driven from the Earth by mechanical beings from another world. In a final effort to take back the planet, the human resistance sends a force of android soldiers to destroy the invaders. Now, a war between machines and androids rages on… A war that could soon unveil a long-forgotten truth of the world.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 /8.1 /10 64bit
Processor: Intel Core i3 2100 or AMD A8-6500
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 770 VRAM 2GB or AMD Radeon R9 270X VRAM 2GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX® 11 supported
Additional Notes: Mouse, keyboard and game pad (XInput only). Screen resolution: 1280×720.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 8.1 /10 64bit
Processor: Intel Core i5 4670 or AMD A10-7850K
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 980 VRAM 4GB or AMD Radeon R9 380X VRAM 4GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Sound Card: DirectX® 11 supported
Additional Notes: Mouse, keyboard and game pad (XInput only). Screen resolution: 1920×1080

راهنمای نصب

راهنمای نصب نسخه CPY بازی:

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

نکته مهم! اگر بعد از نصب نسخه CPY و کرک کردن آن (حتما از کرک خود CPY استفاده شود)؛ موقع اجرای بازی از بازی خارج می شد، لطفا DirectX که بعد از نصب در پوشه بازی شما تولید می شود را حتما نصب کنید تا مشکل برطرف شود!

==========================

راهنمای نصب نسخه Full Unlocked 3DM بازی:

۱) دیتای بازی را دانلود کنید. آپدیت جداگانه که به همراه DLC بوده الزامی می باشد! پس آپدیت را نیز دانلود کنید. هر دو را اکسترکت نمایید. برای نصب آپدیت، وارد پوشه آپدیت شده و فایل اجرایی update.v1787043-3dm.exe را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. از شما محلی برای اکسترکت می خواهد، محل مورد نظر را فولدر بازی خود یعنی NieRAutomata انتخاب کنید و دکمه Extract را بزنید تا بازی شما آپدیت شود.

۲) محتوای کرک را در پوشه بازی خود در پوشه NierAutomata کپی و جایگزین نمایید.

۳) فایل اجرایی SSELauncher.exe را به صورت run as administrator اجرا کنید و در محیط نرم افزار، بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگر هم از امولاتور CODEX استفاده می کنید، تنها کافیست محتوای موجود در کرک دانلودی خود را در فولدر بازی کپی و جایگزین کنید و سپس بازی را اجرا نمایید.

۴) از بازی لذت ببرید!

==========================

راهنمای نصب نسخه فشرده CorePack بازی:

۱) پس از اتمام دانلود، فایل های فشرده را اکسترکت نموده و به نصب بازی بپردازید.

۲) پس از اتمام نصب، کرک جداگانه بازی را که در پوشه Crack قرار دارد، در محل نصب بازی خود کپی و جایگزین نمایید.

۳) بازی را اجرا کنید.

==========================

راهنمای نصب نسخه فشرده FitGirl بازی:

کاربران عزیز، دلیل نسخه کم حجم فیت گرل مشخص شد!‌ فیت گرل برای بازی دو فایل انتخابی مهم آماده کرده است! دانلود ویدیوها بدون کاهش کیفیت و دانلود ویدیوها به صورت انکود شده (کم حجم). فایل ها به صورت انتخابی قرار داده شده اند و شما باید بسته انتخابی خود را به درستی انتخاب کنید. دانلود یکی از این دو مورد الزامی می باشد. یعنی شما ۲ حالت برای دانلود دارید:

۱) دانلود دیتای اصلی بازی + دانلود ویدیوهای کیفیت اصلی

۲) دانلود دیتای اصلی بازی + دانلود ویدیوهای کم حجم + فایل فیکس برای ویدیوهای کیفیت کم

توضیحات: فایل فیکس برای ویدیوهای کیفیت کم مشکل کیفیت پایین در 4فایل نسخه کم حجم را به طور کامل برطرف می کند؛ باید بعد از نصب کامل بازی، محتوای درون این فایل فشرده فیکس را در فولدر نصب شده بازی خود جایگزین نمایید.

بعد از دانلود این موارد، آموزش نصب بدین صورت هستش:

۱) دو فایل دانلودی خود را اکسترکت کنید. فایل های درون پوشه ویدیو که دانلود کردید را انتخاب کنید و در فولدر ستاپ اصلی بازی قرار دهید (چون می خواهید با ستاپ بازی، ویدیوها را نیز نصب کنید). حالا نصب بازی را شروع کنید.

۲) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد، فضای کافی در هارد و رم خود داشته باشید و مقدار زیادی صبر (!) برای نصب نسخه فشرده به خرج دهید. در ابتدای نصب، تیک گزینه های اضافی را بردارید و مطمین باشید که ویدیو دانلودی خود را موقع نصب انتخاب کرده اید تا نصب شود. گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های 32بیتی و 64بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از 2005 الی 2015 را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دانلود کنید.

۳) بازی را اجرا کنید و از آن لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

|به دستور کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه، لینک های این مطلب حذف شدند|

در صورت بروز مشکل می توانید با ایمیل downloadha.online@gmail.com در ارتباط باشید.