دانلود بازی ONINAKI برای کامپیوتر – نسخه فشرده FitGirl

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (2رای)
Loading...

بازی Oninaki که در سبک اکشن نقش‌آفرینی ساخته شده است، از لحاظ جلوه‌های بصری یاد‌آور آثار قبلی استودیو Tokyo RPG Factory است؛ با این تفاوت که به نظر می‌رسد سازند‌گان تمرکز بیشتری روی اکشن داشته‌اند. در این بازی با شخصیت‌هایی همراه می‌شویم که قادر به جا‌به‌جایی بین دنیای زند‌گان و مرد‌گان هستند. کمپانی اسکوئر انیکس این بازی را اینگونه شرح داده است: “بازی Oninaki داستان یک Watcher را روایت می‌کند که قدم در راه محافظت از زندگی، پس از مرگ گذاشته است. بازیکنان به واسطه جا‌به‌جایی پروتاگونیست بازی یعنی Kagachi در بین دنیای زند‌گان و قلمرو مرد‌گان به نام Beyond، قادر خواهند بود اسرار زندگی، مرگ و فراتر از آن‌ها را کشف کنند.”

شخصیت اصلی بازی یک مرد بد اخلاق به نام کاگوچی است که یک ناظر است. ناظرها می‌توانند با روح‌هایی که نتوانسته‌اند پس از مرگ از این دنیا رها شوند و دوباره تناسخ یابند، تعامل داشته باشند. جزئیات و تمرکز داستان در زمینه‌هایی مانند مرگ، تناسخ، روح، دنیای بعد از مرگ و این چنین موارد نشان از یک داستان متفاوت نسبت به دیگر بازی‌های این سبک دارد. با وجود شخصیت‌های جالب و پایه‌ی داستانی جذاب، Oninaki پتانسیل ارائه یک تجربه‌ی فراموش نشدنی را دارد. ناظرها می‌توانند بین دنیای زنده و دنیای فراتر جایی که همه چیز خطرناک‌تر است جا به جا شوند. دشمنان در هر دو دنیا وجود دارند ولی دشمنان در دنیای فراتر و شرایطی که شما در آن دنیا مواجه می‌شوید خطرناک‌تر هستند. بعضی مسیرها در یکی از دو دنیا وجود دارد به همین دلیل مهم است که مدام بین دو دنیا جا به جا شده تا مسیرهای مختلفی پیدا کنید که این کار می‌تواند حس ماجراجویی خوبی به بازی بدهد.

ONINAKI PC-HOODLUM

نسخه فشرده FitGirl با حجم ۱٫۶GB اضافه شد

دانلود-بازی-ONINAKI

سلاح‌های عجیب

کاگوچی تنها شامل انجام یک کومبو است ولی می‌تواند از چهار جِنی که دارد برای انجام حرکات مختلف استفاده کند. هر جن دارای حرکات و مهارت‌های متفاوت به خود است. جن‌ها در واقع روح‌هایی هستند که نتوانستند دنیا را ترک کنند و گرفتار شده‌اند. هر جن در واقع یک سلاح مختلف است که کاملا حرکات و مهارت‌های متفاوتی نسبت به بقیه جن‌ها دارند؛ از سرعت گرفته تا برد هر سلاح با یک‌دیگر متفاوت است و برای همین انتخاب سلاح مناسب در شرایط مناسب حس چالش برانگیزی خواهد داد. شما با استفاده بیشتر هر جن خواهید توانست با آن جن رابطه بهتری پیدا کرده و بتوانید آن را آپگرید کرده، مهارت‌های جدیدی آزاد کرده و بخش‌های داستانی مختلفی برای آن جن آزاد کنید. که شامل توضیح گذشته آن جن می‌شود و داستان‌های دردناک و ناراحت کننده هر یک از آنها.

مورد دیگری که نظر شما را جلب خواهد کرد سبک گرافیکی بازی است که یک حالت انیمه‌ای با رنگ‌های فراوان است که مانند نگاه کردن به یک نقاشی زیبا است. یکی دیگر از نکاتی که نظر من را جلب کرد موسیقی زیبای بازی است که نسبت به حس و حال داستان و شرایطی که در آن هستین موسیقی‌های بسیار قشنگ و در خور آن شرایط پخش خواهد شد.

منبع توضیحات: زومجی و دنیای بازی

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • براساس ریلیز رسمی HOODLUM یعنی ONINAKI-HOODLUM می باشد.
  • بسته الحاقی Titan Axe DLC در این نسخه لحاظ گردیده و فعال شده است.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی انکود نشده است. تمامی فایل ها اوریجینال هستند و دستکاری نشده اند.
  • حجم بازی از ۳٫۶گیگابایت به ۱٫۶گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب بین ۲ الی ۶دقیقه می باشد که باتوجه به قدرت سیستم شما متغیر است.
  • حجم مورد نیاز بعد از اتمام نصب بازی ۴گیگابایت می باشد.
  • حداقل ۲گیگ فضای رم خالی برای نصب این ریپک لازم است.
  • از کتابخانه XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.
info

Reincarnation is the foundation of our way of life. We celebrate the lives we’ve been given, and offer up prayers for the next. It is grief of death which shackles the living, and causes the dead to stray. Indeed, there is no greater affront to reincarnation. So do we turn our grief to joy as we send off the dead. But the souls of those who held back their tears in life still need salvation in death. A duty that falls to the Watchers.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows® 7 SP1 / 8.1 / 10 64-bit

Processor: AMD Ryzen™ 3 1200 / Intel® Core™ i3-3210

Memory: 4 GB RAM

Graphics: AMD Radeon™ R7 260X / NVIDIA® GeForce® GTX 750

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

Additional Notes: 30 FPS @ 720p

سیستم پیشنهادی:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows® 7 SP1 / 8.1 / 10 64-bit

Processor: AMD Ryzen™ 3 1200 / Intel® Core™ i5-6400

Memory: 8 GB RAM

Graphics: AMD Radeon™ RX460 / NVIDIA® GeForce® GTX950

DirectX: Version 11

Storage: 5 GB available space

Sound Card: DirectX Compatible Sound Card

Additional Notes: 30 FPS @ 1080p

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه HOODLUM را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی ONINAKI-HOODLUM:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

——————–

دانلود فیت گرل ONINAKI + DLC-FitGirl با لینک مستقیم

ADs