دانلود بازی Overwatch v1.30.0.1.52926 برای کامپیوتر – آپدیت ۱۸م نوامبر ۲۰۱۸

باتوجه به نزدیک شدن به روز شکرگزاری و وعده ی ۲۰م نوامبر بلیزارد برای تجربه رایگان بازی اورواچ، دیتای کامل این بازی در اختیار شما عزیزان قرار گرفت. این نسخه دارای جدیدترین آپدیت تا ۱۸م نوامبر می باشد و می توانید آن را دانلود کرده تا از روز ۲۰م نوامبر به تجربه رایگان این بازی به مدت یک هفته مشغول شوید. تجربه رایگان دانلود بازی Overwatch که به مدت هشت روز قابل انجام است، در روز ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان) از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود و در روز ۲۷ نوامبر (۶ آذر) در ساعت ۱۱:۲۹ صبح به وقت تهران به پایان می‌رسد.

تجربه رایگان به معنای محدودیت در محتوای در دسترس نیست و افرادی که از این فرصت استفاده می‌کنند به تمامی ۲۹ قهرمان بازی Overwatch از جمله شخصیت اش (Ashe) که اخیرا به واسطه آپدیت ۱٫۳۰ به این بازی اضافه شده است، دسترسی خواهند داشت. همچنین امکان تجربه تمامی ۱۹ نقشه بازی و حالت‌های آن وجود دارد. در صورت خرید بازی Overwatch پس از فرصت تجربه رایگان، میزان پیشرفت بازیکنان در این مدت به بازی اصلی منتقل می‌شود.

Overwatch v1.30.0.1.52926 DC20181118 PC-DLHA

دانلود-بازی-Overwatch

اولین نکته لازم به ذکر در مورد Overwatch این است که این بازی قرار نیست یک نسخه کپی شده از بازی Team Fortress 2 باشد. در بازی تماما آنلاین Overwatch بازیکنان به دو گروه ۶ نفره تقسیم می‌شوند. سبک اصلی Overwatch چندنفره میدان مبارزه است «MOBA یا Multiplayer Battle Arena». اما از طرفی دیگر، ذات این بازی یک تیراندازی اول‌ شخص تیمی است. هسته اصلی دانلود بازی Overwatch را قهرمان‌های این بازی تشکیل می‌دهند که خوشبختانه از تنوع خیلی زیادی برخوردار هستند. کلاس شخصیت‌های این بازی به چهار دسته تقسیم می‌شوند: مهاجم، مدافع، تانک و پشتیبان که مجموعا ۲۱ کاراکتر را در اختیار بازیکنان قرار می‌دهند.

Overwatch در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهد، جایی که حادثه‌ای به نام Omnic Crisis که بر اساس هوش‌های مصنوعی پیشرفته رخ داده است، باعث شده تا ربات‌ها در بیشتر نقاط جهان حکم‌فرمایی می‌کنند. در این بین، یک نیروی بین‌المللی به نام اُورواچ توسط اتحادیه جهانی شکل گرفته تا از بشریت محافظت کند. البته این بازی اصلا بخش تک‌نفره داستانی ندارد و شما فقط در مسابقات آنلاین حضور خواهید داشت. از آن‌جایی که تمامی بازی‌های بلیزارد مانند جهان وارکرافت پیش زمینه‌ قوی داستانی داشتند، این استودیو سعی کرده‌ تا برای بازی جدید خود یک داستان مختصر ترتیب دهد.

منبع توضیحات: دانلودها و زومجی

info

The world needs heroes. Join over 40 million players* as you take your place in the world of Overwatch. Choose your hero from a diverse cast of soldiers, scientists, adventurers, and oddities. Bend time, defy physics, and unleash an array of extraordinary powers and weapons. Engage your enemies in iconic locations from around the globe in the ultimate team-based shooter.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Operating System: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)
Processor: Intel® Core™ i3 or AMD Phenom™ X3 8650
Video: NVIDIA® GeForce® GTX 460, ATI Radeon™ HD 4850, or Intel® HD Graphics 4400
Memory: 4 GB RAM
Storage: 30 GB available hard drive space
Internet: Broadband internet connection
Resolution: 1024 x 768 minimum display resolution

سیستم پیشنهادی:

Operating System: Windows® 7 / Windows® 8 / Windows® 10 64-bit (latest Service Pack)
Processor: Intel® Core™ i5 or AMD Phenom™ II X3 or better
Video: NVIDIA® GeForce® GTX 660 or AMD Radeon™ HD 7950 or better
Memory: 6 GB RAM
Storage: 30 GB available hard drive space
Internet: Broadband internet connection
Resolution: 1024 x 768 minimum display resolution

راهنمای نصب

هشدار مهم! تجربه رایگان بازی Overwatch که به مدت هشت روز قابل انجام است، در روز ۲۰ نوامبر (۲۹ آبان) از ساعت ۲۲:۳۰ به وقت تهران آغاز می‌شود و در روز ۲۷ نوامبر (۶ آذر) در ساعت ۱۱:۲۹ صبح به وقت تهران به پایان می‌رسد.

1) به این آدرس مراجعه کنید و وارد اکانت خود شوید. اگر اکانت ندارید، یک حساب کاربری برای خود ایجاد نمایید.

نکته مهم! حتما موقع ثبت نام، کشور خود را ایران انتخاب نمایید. در غیر اینصورت، در بخش دریافت SMS تایید، مشکل خواهید خورد.

2) آخرین نسخه کلاینت Battle.net برای بازی Overwatch را از اینجا دانلود و نصب کنید. اجازه دهید که آپدیت شود.

4) وارد اکانت خود در محیط کلاینت شوید. بازی Overwatch را انتخاب کرده و اقدام به نصب نمایید.

5) محل نصب بازی را انتخاب کنید. اجازه دهید مقداری دانلود شما جلو برود سپس آن را متوقف کنید. فایل دانلودی خود از دانلودها که آن را اکسترکت کرده اید، در پوشه ی نصب بازی خود قرار دهید.

6) در محیط کلاینت Battle.net بر روی گزینه ی Options -> Scan and Repair کلیک کنید.

7) پس از شناسایی دیتای شما، اگر آپدیتی لازم باشد، دانلود خواهد شد و سپس بازی قابل اجرا است.

نکته! البته می توانید از چندین روش دیگر (مانند شناسایی دیتای بازی در هنگام اجرای لانچر و …) دیتای خود را به کلاینت بازی شناسایی نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com