دانلود نسخه هک شده بازی Portal Knights برای PS4 – ریلیز Fugazi

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Portal Knights یک بازی نقش آفرینی است که در یک دنیای سه بعدی سند باکس دنبال می‌شود و جالب است بدانید که عناصر Minecraft نیز در این بازی وجود دارند. از نظر داستان، بازی Portal Knights یک داستانه ساده را روایت می‌کند. جایی که سرزمین بازی پر شده از موجودات و حیوانات مختلف و شما به عنوان یک شوالیه پورتال حقیقی پا به دنیای بازی می‌گذارید و باید موجودات را از بین ببرید. با شروع بازی، توضیحاتی در مورد بخش داستانی را مشاهده خواهید کرد که توسط راوی داستان به زبان می‌آید و در ادامه جالب‌ترین بخش بازی را مشاهده می‌کنیم.

درابتدا از شما خواسته می‌شود تا شخصیت خود یا در اصل شوالیه‌ای که می‌خواهید در نقش آن بازی کنید ساخته و آن را شخصی سازی کنید که از نظر شخصیت سازی، با یک اثر کاملا غنی و متنوع طرف هستیم. پس از ساختن شخصیت، باید دنیای خود را بسازید، دنیای شما در دو حالت ساخته می‌شود، اگر یک دنیای ساده را خلق کنید، ماجراجویی‌های شما نیز محدود خواهد بود و اگر دنیایی وسیع را خلق کنید، قطعا ماجراجویی‌های بیشتر و عمیق‌تری را تجربه خواهید کرد. از آن‌ جایی که در بازی Portal Knights می‌توان چند دنیا یا چند شخصیت را ساخت، می‌توانید در ابتدا یک دنیای ساده را خلق کرده و بازی کنید تا روال کار دست‌تان آید و با پیچ و خم بازی آشنا شوید.

Portal Knights PS4-Fugazi

Update v1.22; ID: CUSA-06287

قابل اجرا بر روی Exploit 5.05 و اکسپلویت های بالاتر

دانلود-بازی-Portal-Knights

در ادامه می‌توانید یک شوالیه جدید در دنیایی وسیع‌تر را خلق کرده و ماجراجویی اصلی خود را شروع کنید. از آنجایی که اسم بازی Minecraft را آوردیم شاید با خود بگویید که حال و هوایبازی Portal Knights و طراحی محیط شبیه به Minecraft است. در واقع بازی Portal Knights تنها از ایده‌های این بازی استفاده کرده است و از نظر طراحی، با یک اثر سه بعدی طرف هستیم. شاید بتوان بازی Portal Knights را نسخه سه بعدی ماینکرفت دانست که با حال و هوای بازی‌های نقش آفرینی و شخصیت‌های لگو مانند به بازار عرضه شده است.

در دنیای بازی می‌توانید کوئست‌های مختلفی را از شخصیت‌‌ها و آدم‌های سرزمین خود دریافت کرده و با انجام آن‌ها امتیاز و مواد مختلف جهت ساخت و ساز آیتم کسب کنید. از کمک کردن و کشتن موجودات گرفته تا سفر کردن به محیط‌های مختلف و کشف کردن دنیایی که شما آن را خلق کرده‌اید همه و همه، مواردی هستند که بازی Portal Knights را به یک اثر جذاب تبدیل کرده است.

منبع توضیحات: زومجی

info

Prove yourself a Portal Knight by levelling up your character, crafting epic weapons, and vanquishing foes in real-time in this cooperative, 3D sandbox action RPG.

Explore dozens of randomly-generated islands! Build almost anything! In a world torn apart by the Fracture and terrorized by the Hollow King, you and your friends are its only hope!

– RPG character classes including warrior, ranger and mage.

– Tactical action combat.

– Epic boss battles.

– Travel between randomly generated 3D sandbox worlds.

– Meet the colorful inhabitants of the land, complete their quests, and recruit them to your home.

– Architect your own island! Create AMAZING structures quickly and easily in Creative Mode!

– Mine and gather resources from across the lands to craft your arsenal and supplies.

– Build your home with dozens of materials and furnishings.

– Join your friends in 4-person cooperative multiplayer and 2 player split screen.

– Random Events.

سیستم مورد نیاز

For now, in order to play our rips you will need :

– a PS4 with Firmware 5.05 or upper

– a computer to run the PS4 Exploit Host

راهنمای نصب

آموزش نصب عناوین هک شده ی PS4 نیازمند دقت است. لطفا ابتدا جهت مشاهده ی روش جیلبریک کردن دستگاه خود، به پست ذیل مراجعه کنید:

آموزش نصب تصویری و قدم به قدم هک کردن کنسول PS4 به نسخه Exploit FW5.05

——

آموزش نصب بازی:

1) ابتدا تمامی فایل های فشرده دانلودشده را توسط آخرین نسخه نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) فایل pkg بدست آمده را بر روی هارد خود که به exFAT فرمت شده است، منتقل کنید. دقت داشته باشید که حتما در هیچ فولدری درون هارد اکسترنال خود کپی نکنید. بلکه فقط در آدرس اصلی هارد اکسترنال باشد نه هیچ زیرشاخه دیگری.

3) هارد خود را به کنسول PS4 متصل کنید. باتوجه به فعال بودن بخش Debug Settings بعد از هک شدن کنسول، وارد این بخش شوید. یعنی آدرس Settings => Debug Settings در کنسول.

4) به آدرس Debug Settings => Game => Package Installer مراجعه کنید. فایل دانلودی شما که در گام دوم بدست آمده، در اینجا نمایش داده خواهد شد.

5) با زدن کلید X نصب را شروع کنید. پس از اتمام نصب، بازی بر روی صفحه اصلی کنسول شما نمایش داده خواهد شد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.22 PS4-Fugazi :

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

————–

دانلود بازی Portal Knights v1.00 PS4-Fugazi با لینک مستقیم

ADs