دانلود بازی Shiness The Lightning Kingdom برای PC

بازی Shiness: The Lightning Kingdom در سبک اکشن و نقش آفرینی می‌باشد. بازی Shiness: The Lightning Kingdom به وسیله استودیوی فرانسوی و مستقل Enigami توسعه یافته است، سازندگان این قول را داده‌اند که بازیبازان را در ماجراجویی شگفت انگیزی در یک دنیای منحصر به فرد قرار بدهند. در نقش شخصیتی به نام Chado در بازی ظاهر خواهید شد و به کمک همراهان خود در ماجراجویی‌های جذاب به جزایر آسمانی با استفاده از کشتی پرنده خود سفر خواهید کرد. شما در سفر خود بر روی یکی از جزایر مهم که دچار مشکلات داخلی فراوانی است، آرام می‌گیرید و به یک باره خود را در میان جنگ‌ها و مشکلات چند قلمرو برای به دست آوردن جزیره می‌بینید. شاید این وضعیت آشفته بتواند در نهایت به یک وضعیت سفید تبدیل شود، Chado به‌تازگی در خود قابلیت‌ها و توانایی‌های جدیدی کشف کرده است که به او اجازه می‌دهد تا با Shiness ارتباط برقرار کرده و وجود آن را حس کند. Shiness یک روح مرموز است که وجود آن سرشار از قدرت‌های جادویی و سحر می‌باشد.

Shiness The Lightning Kingdom PC-CODEX

|نسخه فشرده FitGirl با حجم ۶٫۶GB اضافه شد|

Shiness-The-Lightning-Kingdom-pc-cover

به جست و جو در دنیای بزرگ و فریبنده بازی بپردازید، به لطف ۵ قدرت منحصر به فرد شخصیت اصلی بازی شما این توانایی را خواهید داشت تا به تعامل با محیط اطزاف خود بپردازید. به عنوان مثال با استفاده از قدرت pure یک صخره بزرگ را شکاف دهید و وارد غارهای مخفی موجود در دنیای بازی شوید و یا با استفاده از قدرت telekinetic به فعالسازی برخی از دستگاه‌های موجود در بازی پرداخته و یا راه‌های پشتی مکان‌های مختلف را بیابید. شما در ماجراجویی خود با تعداد بسیار زیادی از دشمنان مختلف روبرو خواهید شد و در این مواقع باید با استفاده از مبارزات بسیار پویای بازی که ترکیبی از جادو و المان‌های سنتی مبارزات می‌باشد (مانند ضربه زدن، دفاع کردن و…) با دشمنان خود وارد نبرد شده و آن‌ها را از بین ببرید. شما پس از انجام مبارزات، پیشروی در بخش داستانی بازی و انجام ماموریت‌های فرعی به عنوان پاداش تجربه کسب خواهید کرد، با استفاده از تجربه‌های کسب شده شخصیت خود را ارتقا بدهید، به مهارت‌ها و جادوهای جدیدتری دسترسی پیدا کنید. در پایان تبدیل به قهرمانی شوید که کل جزیره Mahera را به یک ملت متحد تبدیل می‌کند.

 

ویژگی های کلیدی بازی:
– در نقش شخصیت Chado واقع شوید و با ۴ نفر از همراهان او سفر کنید و قهرمانان خود را توسعه دهید.
– مبارزه های پویا و هیجان انگیز با ترکیبی از سحر و جادو
– ۲ نوع از مهارت های خود را ارتقا دهید که شامل حرکات فیزیکی و سحر و جادو می باشد، همچنین آزادسازی مهارت‌ها و جادو های مختلف و جدید توسط شما و همراهانتان در طول بازی امکان پذیر خواهد بود.
– ماموریت های اصلی و فرعی را در بازی پشت سر بگذارید تا بتوانید قهرمانان و مهارت های آنان را ارتقا بخشید.

منبع توضیحات: گیم فا

 

تصاویری از محیط بازی:

Shiness-The-Lightning-Kingdom-screenshots Shiness-The-Lightning-Kingdom-screenshots

Shiness-The-Lightning-Kingdom-screenshots Shiness-The-Lightning-Kingdom-screenshots

Shiness-The-Lightning-Kingdom-screenshots Shiness-The-Lightning-Kingdom-screenshots

info

Shiness is an Action-RPG developed by indie development studio Enigami, which will let you travel in a captivating universe doomed to destruction ever since the fragmentation of the planet Mahera…

 

Explore a large and captivating world with which you’ll be able to interact thanks to the power of your 5 playable characters: crush a big rock using pure strength to enter a secret cave, or use telekinetic powers to activate some mechanisms and discover a back entry… During your journey, you’ll meet dozens of dangerous enemies with whom you’ll have to face off during hyper-dynamic fights mixing magic, and traditional fighting game mechanics (hit, block, combos…). Gain experience during those fights, while progressing in the storyline or by accomplishing numerous side quests. Evolve your characters, learn new skills and spells, and become the hero who will unify the civilizations of Mahera.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320
Memory: 4 GB RAM
Graphics: 1 GB, AMD Radeon HD 6950/NVIDIA GeForce GTX 560
DirectX: Version 9.0c
Storage: 15 GB available space
Additional Notes: Microsoft Controller for Windows® (or equivalent) is strongly recommended.

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7/8/10 (64-bit)
Processor: Intel Core i5-2400/AMD FX-8320
Memory: 8 GB RAM
Graphics: 2 GB, AMD Radeon HD 7870/NVIDIA GeForce GTX 660
DirectX: Version 9.0c
Storage: 15 GB available space
Additional Notes: Microsoft Controller for Windows® (or equivalent) is strongly recommended.

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

================================

توضیحات نصب نسخه FitGirl بازی:

1) در هنگام نصب، دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد، فضای کافی در هارد و رم خود داشته باشید و مقدار زیادی صبر (!) برای نصب نسخه فشرده به خرج دهید. در ابتدای نصب، تیک گزینه های اضافی را بردارید گزینه های اضافی “Update DirectX”، سایر زبان های غیر از انگلیسی و نسخه های مختلف C++ بازی (در صورتی که دانلود نکرده اید) می باشند. دقت کنید که توصیه می شود تمامی نسخه های 32بیتی و 64بیتی پیش نیاز Microsoft Visual C++ از 2005 الی 2015 را بر روی سیستم خود نصب کنید تا مشکلی نداشته باشید. برای این موضوع، می توانید مجموعه کامل این پیش نیازها را از اینجا دانلود کنید.

2) پس از اتمام نصب، بازی را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

– دانلود بازی Shiness.The.Lightning.Kingdom-CODEX با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1:    Direct Link

دانلود پارت 2:    Direct Link

دانلود پارت 3:    Direct Link

دانلود پارت 4:    Direct Link

دانلود پارت 5:    Direct Link

 

– دانلود بازی Shiness: The Lightning Kingdom v1.01 + Maherian Language Pack DLC-FitGirl با لینک مستقیم:

دانلود پارت 1:    Direct Link

دانلود پارت 2:    Direct Link

دانلود پارت 3:    Direct Link

دانلود پارت 4:    Direct Link