دانلود بازی The Wild Eight v0.4.0 برای PC

داستان بازی The Wild Eight با سقوط هواپیمایی در کوهستان‌ آلاسکا شروع می‌شود. هشت نفر از بازماندگان این فاجعه خود را در دنیای سرد و وحشی این بازی پیدا می‌کنند و برای زنده ماندن می‌جنگند. شما باید در دنیای این بازی به کشف معمای مرموز سقوط هواپیما بپردازید و در کوهستان‌های یخ‌بندان ساختمان‌ها و آزمایشگاه‌های متروکه در دنیای این بازی را جستجو کنید. دوستان خود را به این بازی دعوت کنید و با همکاری آنها تمام تلاش خود صرف زنده ماندن کنید، با  آتش بدنتان را در شب‌ها گرم کنید، از طوفا‌ن‌های سنگین در امان بمانید و آذوقه خود را با دوستانتان تقسیم کنید. به جستجوی آیتم‌های گوناگون بروید و با استفاده از آنها برای خود ابزار و سلاح بسازید تا از حیوانات وحشی این دنیا در امان بمانید، هر چند شاید موجوداتی به جز حیوانات وحشی گریبانگیر شما شوند. مهارت‌های بقای شما را در قالب سرگرمی به چالش خواهد کشید. دو عامل اصلی در این بازی گرسنگی و دمای بدن شماست. گرسنگی را باید به واسطه‌‌ی یافتن غذا یا شکار انواع حیوانات که هر یک خصوصیات خود را دارند برطرف کرد و دمای بدن شما اگر تا حدی زیادی پایین بیاید، می‌تواند شما را در دنیای سرد بازی از بین ببرد!

The Wild Eight v0.4.0 Early Access PC-3DM

The-Wild-Eight-pc-cover

تصاویری از محیط بازی

The-Wild-Eight-screenshots The-Wild-Eight-screenshots

The-Wild-Eight-screenshots The-Wild-Eight-screenshots

The-Wild-Eight-screenshots The-Wild-Eight-screenshots

info

 The Wild Eight is in a constant state of improvement, and it is not yet complete. If you are not ready for rare bugs and wipes, we recommend waiting for the full release. This does not mean that the game is unplayable or lacks features, it’s actually vice-versa! Right now The Wild Eight is fully enjoyable and has all main features such as the multiplayer, storyline and side quests. Buying the game and providing your feedback during Early Access will support us in improving the game. For more details check out our Early Access section above.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 or higher 64bit
Processor: Intel Core i3 2.00 GHz or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 450 or higher with 1GB Memory
Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن باشید آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال می باشد.

2) بازی به صورت Early Access می باشد و نسخه نهایی نیست. ویژگی هایی که بعدا به نسخه نهایی بازی اضافه خواهند شد عبارتند از:

+ ایجاد توازن در بازی و رفع باگ‌ها، براساس بازخوردها
+ ارائه ماموریت‌ها و هدف‌های فرعی جدید
+ سیستم مبارزه پیشرفته‌تر شامل تیراندازی‌ها
+ رابط کاربری و نقشه بهتر
+ زبان‌های بیشتر
+ پشتیبانی از پلتفرم‌های مک و لینوکس

3) بازی به صورت پیش فرض کرک شده می باشد. پس از اکسترکت بازی تنها کافیست آن را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

=========================================

3DM Release

 

توضیحات: کاربران عزیز، نسخه پیش رو Early Access بوده و نسخه نهایی بازی نمی باشد. چهت مشاهده تفاوت با نسخه نهایی بازی که طی 3 الی 4ماه آینده منتشر خواهد شد، می توانید بخش راهنمای نصب را مطالعه بفرمایید.

 

– دانلود The.Wild.Eight.v0.4.0.Multi.8.Cracked-3DM با لینک مستقیم