دانلود بازی Warhammer Quest 2 The End Times برای کامپیوتر

در بازی Warhammer Quest 2 The End Times شما باید ارتش خود را در نبردهای نوبتی هدایت کنید و جنگجویان دلیر خود را به سمت جلو هدایت کنید. نبردها در سیاه چال هایی برگزار می شود که ته شان غرور سربلندی قرار دارد. شمشیرهای زهرآلود، پیکان های آتشین و اسپل های قدرت همگی در اختیار شما قرار دارند تا نبردی به هرج و مرجی کل اروپا را تجربه کنید. موفقیت در جنگ منوط به شما است و باید سلاح های جدیدی را امتحان کنید. مهارت ها را کم کم کسب می کنید و می توانید از انها برای ارتقای نیروهای خود استفاده کنید. اچیومنت ها به خوبی می توانند هر بازیکنی را علاقه مند به پیروزی در نبردها کنند.

در بازی Warhammer Quest 2 باید یک دنیای فانتزی جدید را کشف کنید که بر اثر جنگ های بسیار از بین رفته است. جهان در آشفتگی کامل قرار دارد و باید از جاده های خطرناک استفاده کنید و به عنوان یک قهرمان پیش بروید. شما در سه ناحیه به کاوش خواهید پرداخت و می توانید اهداف و ماموریت های چندگانه را به سرانجام برسانید. مبارزات بازی انتخابی است و باید استراتژی مناسبی برای قرارگفتن در طرفین جنگ داشته باشید. گیم پلی مجموعه بازی های Warhammer همواره طوری بوده است که چیز جدید برای ارائه داشته اند و مهارت هایی که در طول بازی کسب می کنید، نقش بزرگی در پایان بندی دارند. ارقای مهارت جنگجویان و خرید سلاح های جدید در بازار، روش مناسبی برای افزایش شانس پیروزی محسوب می شود.

Warhammer Quest 2 The End Times PC-CODEX

آپدیت بازی Update v20190516-CODEX اضافه شد

دانلود-بازی-Warhammer-Quest-2-The-End-Times

روند یادگیری بازی Warhammer Quest 2 The End Times بسیار ساده است و باید در جنگ های تاکتیکی شرکت کنید و گیم پلی و سیستم آن را متوجه شوید. دشمنان جدید همواره سر می رسند و توانایی های جدیدی که دارند را رو می کنند. این بستگی به شما دارد که تا چه حد آماده باشید و استراتژی خود را تنها محدود به چند شخصیت قوی نکنید. حتی شخصیت های ضعیف هم می توانند در مواردی بیشتر به درد شما بخورند. بیش از ۲۰۰ سلاح در بازی وجود دارد و وجود باس های مختلف در قالب ۱۲ کلاس مختلف بازی می تواند تا مدت ها شما را سرگرم کند.

info

In Warhammer Quest 2: The End Times, you will lead your warriors across a war torn land and into dungeons for wealth and glory! Swing swords, fire arrows and cast spells as you fight through the denizens of Chaos that threaten the Warhammer world. Success in battle is rewarded with new weapons, armours, skills and treasure.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows 7 SP1+

Processor: Intel Core i3-530 or better

Memory: 3 GB RAM

Graphics: Intel HD Graphics 4000 or better

DirectX: Version 10

Storage: 4 GB available space

Additional Notes: Requires a 64-bit processor and operating system

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه CODEX را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v20190516-CODEX با لینک مستقیم

——————

دانلود بازی Warhammer Quest 2 The End Times-CODEX با لینک مستقیم