دانلود Action Launcher 3 40.1 – لانچر جذاب و محبوب اندروید

اپلیکیشن Action Launcher کمک می کند که شما فضای بهتری را روی اندروید خود تجربه کنید و مخصوصا دارندگان اندروید پای می توانند استفاده بیشتری از برنامه ببرند. اکشن لانچر به شما کمک می کند که ویژگی های منحصربفرد گوشی خود را سفارشی سازی کنید و برخی از قابلیت ها را بهینه سازی کنید. استفاده از گوشی خود را سرعت می بخشید و با تعریف برخی از میانبرها، می توانید دسترسی بهتر و بدون دردرسری به اپ های خود داشته باشید. نرم افزار تنوع خوبی از رنگ ها را ارائه می کند و همه سلیقه ها را در زمینه زیباسازی پشتیبانی می کند.

با دانلود Action Launcher می توانید به آسانی صفحات خود را درخشان کنید و میانبرها را به دلخواه در سمت و سوی مختلف گوشی خود قرار دهید. می توانید آیکون ها را تغییر دهید و ترتیب چیدمان آنها را به شکل های رمانتیک و دیگر طرح ها درآورید. این برنامه متغیر به دستگاه های مختلف روی اندرویدهای مختلف اجرا می شود.

کاور-Action-Launcher

info

Action Launcher brings the best features of Pixel Launcher and Android Pie to your device, then adds a wealth of color, customizations and unique features so you can quickly and easily make your home screen shine!

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – نسخه معمولی

  دانلود فایل نصبی – نسخه Plus