دانلود بازی اکشن پاندای تایچی Taichi Panda Heroes 4.0 – اندروید

Taichi Panda بازی زیبای پاندای تایچی شما را به تعطیلات خواهد برد و با دانلود Taichi Panda شما می بایستی تا با مقابله با حوادث پیش رو انجام مبارزات رزمی به عنوان یک پاندای مبارز ظهور کرده و از شر دشمنان خود راحت شوید. این بازی دارای ریتم جالبی می باشد و شما می توانید جنگ های بازی را به خوبی طی کرده و خود را در نهایت به قلب دشمن رسانده و نابود نمایید. این بازی قهرمانان زیادی داشته و کاربر می توانند به عنوان قدرت های آزاردهنده در مقابل دشمنان استفاده نمایند. شما می توانید به خوبی سرنوشت خود را به دست گرفته و برای پیروزی نبردهای زیادی را تجربه نمایید. بازی دارای گرافیک بسیار عالی می باشد که تجربه بازی را بسیار لذت بخش تر کرده و باعث می شود تا کاربر پس از انجام ساعت ها بازی هیچگاه از آن هسته نشود. همین گیم پلی جذاب با گرافیک عالی به هم آمیخته می شود یک بازی عالی و سرتاسر شادابی را به شما تحویل می دهد. پس فرصت را از دست نداده و حتما این بازی تجربه نمایید.

با دانلود Taichi Panda کاربران می توانند به کشف محیط پرداخته و طوری در بازی غرق شوند که به خوبی سرتاسر سرزمین را در کنترل خود داشته و در صورت نیاز برای بدست گرفتن سرزمین های جدید وارد نبردهای زیادی شوند. بازی دارای صحنه های زیبایی می باشد که در کریسمس رخ داده و شما را به محیطی کاملا مبارزه ای سوق خواهد داد که برای تبدیل شدن به یه افسانه جنگجو می بایستی تا مثل یه قهرمانی واقعی نبرد کرده و در مبارزات پیروز شوید. این بازی بر روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Taichi Panda از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Taichi Panda Heroes 4.0 Apk

کاور-Taichi-Panda

TaichiPanda-Screenshot-1  TaichiPanda-Screenshot-2

info

Bells toll across Avzar, as the battles that have plagued the tattered kingdom slowly come to calm. All across the land, heroes remember those who they have lost, and with each heartfelt memory, a new steely resolve. Memoriam marks the anniversary of the first shots of this war, and as the powers of Avzar look forward, new challenges, new tactics, and new riches gleam on the horizon. Discover your destiny and unlock the power of your hero in Taichi Panda!

Touch Arcade – “A stand-out in RPG genre!”

Changelog :

1. Dress like a champion with new Golden Outfits

2. New Pet Enhancements available: Miss Pixie, Vile Spirit, Green Dragon and Sharpshooter

3. Raise a whole new Demigod: Black Tortoise

4. Star Cultivation expanded to Three Stars

5. Boost power with new talisman: Pure Heaven Record

6. Fight in new mounted Guild War Mode: Ancient Battlefield

7. Optimizations and bug fixes to existing system

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی