دانلود EssentialPIM 5.6 – نرم افزار مدیریت اطلاعات شخصی اندروید

نرم افزار EssentialPIM را می توان یکی از محبوب ترین ابزارهای اندروید دانست که افراد می توانند توسط آن، اطلاعات شخصی خودشان را مدیریت کنند و برخی از امکانات پراستفاده را با دانلود EssentialPIM داشته باشند. تمامی اطلاعات خود را می توانید در این برنامه ذخیره کنید و حتی یادآورهای مختلف را برای روزهای سال تنظیم کنید. امکان تنظیم دقیق تقویم وجود دارد و حتی می توانید یادداشت های خود را توسط این برنامه مدیریت و ذخیره سازی کنید. این برنامه مخاطبین شما را می شناسد و می توانید تمامی اطلاعات را در یک پکیج کامل در یک برنامه داشته باشید.

با دانلود EssentialPIM اطلاعات شما یکپارچه سازی می شود و می توانید رمز عبور مناسبی را برای این اطلاعات تنظیم کنید. خود رمزهای عبور مختلف برای سایت ها و برنامه های مختلف را می توانید ذخیره سازی کنید. بنابراین EssentialPIM نشان می دهد که یک ابزار کامل است و شما با داشتن آن به صورت کم حجم، می توانید مدیریت کاملی روی گوشی خود داشته باشید و اطلاعات حساس خود را محافظت کنید. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

کاور-EssentialPIM

اسکرین-شات-EssentialPIM

info

This is an Android version of highly popular on Windows platform personal information manager – EssentialPIM. It allows you to manage Calendars, Tasks, Notes, Contacts and Passwords. All your data is interconnected and in one package!

WHAT’S NEW
• Arrange and hide fields for events, tasks, contacts and passwords
• Drag and drop appointments in Calendar’s Day and Week views
• Assigned events and tasks will be shown in the contact’s preview window
• Auto saving of notes as you work on them
• When deleting categories, it is now possible to also remove associated appointments/tasks
• Option to not switch tabs after moving items for tasks and notes
• Lots of other minor improvements

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

ADs