دانلود Google Drive 2.18.412.04 – گوگل درایو برای اندروید

Google Drive را می توان یک مکان امن برای فایل های کاربران دانست که با امنیت کامل گوگل تضمین شده است و می توانید روی همه اسمارت فون ها و تبلت ها استفاده کنید. برنامه می تواند تمامی فایل های شما را پشتیبانی کند و امکان ذخیره سازی را فراهم کند. یکی از ویژگی های برنامه Google Drive، پشتیبان گیری از فایل ها و مشاهده ویرایش نسخه های مختلف فایل ها است. به مانند یک هارد رایگان می توانید از این برنامه استفاده کنید و فایل های خود را نگهداری کنید. امکان پوشه سازی و سازماندهی فراهم شده است و می توانید دسته بندی های دلخواه خود را انجام دهید.

با دانلود Google Drive می توانید تصاویر را دسته بندی کنید و اسناد خود را در یک فضا نگهداری کنید. وقتی که فایل های خود را همین جا ذخیره سازی می کنید، امکان دسترسی به آن در هر جایی فراهم می شود و می توانید آنها را دانلود کنید. حذف و اضافه کردن فایل ها نیز براحتی صورت می گیرد.

کاور-Google-Drive

اسکرین-شات-Google-Drive

info

Google Drive is a safe place for all your files and puts them within reach from any smartphone, tablet, or computer. Files in Drive – like your videos, photos, and documents – are backed up safely so you can’t lose them. Once there, you can easily invite others to view, edit, or leave comments on any of your files or folders.

WHAT’S NEW
* Performance improvements and bug fixes

اطلاعات فایل
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – Arm

  دانلود فایل نصبی – Arm64

  دانلود فایل نصبی – X86

  دانلود فایل نصبی – X86_64

رمز فایل

www.downloadha.com