دانلود نرم افزار اطلاعات جامع فیلم IMDb 7.6.2.107620100 – اندروید

IMDb Movies & TV اپلیکیشن معروف و بسیار محبوب برای دوستداران فیلم و سریال می باشد و کاربران این برنامه می توانند تا از اخبار به روز سینمای جهان آگاهی پیدا کرده و با فیلم های در حال اکران نیز آشنا شوند. شما می توانید با دانلود IMDb هر آنچه اطلاعات که از بازیگران، تیم تهیه کننده و یا هر نوع اطلاعاتی در مورد پخش فیلم می خواهید را از برنامه استخراج کرده و تریلرها و تیزهای هر فیلم و سریال را نیز مشاهده نمایید. IMDb سرویس اینترنتی و جامع فیلم و دنیای سینمایی جهان می باشد که به ارائه اطلاعات کامل از بازیگران و فیلم های در حال اکران و دیگر اطلاعات جامع به افراد علاقه مند می باشد. این برنامه به صورت رسمی توسط این سایت ارائه شده است و شامل تمامی اطلاعاتی است که شما در سایت این برنامه می توانید مشاهده نمایید.

قابلیت های این برنامه بسیار زیاد بوده و شما می توانید با دانلود IMDb به همه آنها دسترسی کامل داشته باشید. امکان ذخیره سازی فیلم های موردعلاقه و همچنین مشاهده تاریخ اکران برخی از مهمترین فیلم های دنیای سینمایی جهان تنها بخشی از قابلیت های این برنامه می باشد. اطلاعات بازیگر به صورت کامل در اختیار شما قرار داده می شود تا بتوانید فیلم های آنها را مشاهده کرده و نمرات خود را برای فیلم ها و بازیگران اعطا کرده و شما نیز جز اعضای این دنیای سینمایی به حساب بیایید. برنامه دارای بخش متنوعی از جمله فیلم های پیشنهادی و تاپ می باشد که می توانید از منو برنامه به صورت آنلاین مشاهده نمایید. هم اکنون علاقه مندان و کاربران سیستم عامل اندروید می توانند برای دانلود IMDb سایت و سرورهای قدرتمند دانلودها را انتخاب نمایند.

کاور-دانلود-IMDb

اسکرین-شات-دانلود-IMDB

info

Find showtimes, watch trailers, browse photos, track your must-see list and rate your favorite movies and TV shows!

IMDb is the world’s largest collection of movie, TV, and celebrity info. We aim to list every detail about every movie and TV show ever made, including who was in it, who made it, the plot, user ratings, trailers, photos, reviews, quotes, goofs, trivia and much more.

Search the world’s largest collection of entertainment information:

· Over 2 million movie and TV titles

· Over 4 million celebrities, actors, actresses, directors, and other crew members

Changelog :

Enhanced location detection to fix customer-reported problems with the app indicating location was unavailable

• Various other bug fixes and framework enhancements

• Do you think we’re doing something great? Is there something we’ve overlooked? Please post your feedback at https://getsatisfaction.com/imdb/categories/imdb_imdb_mobile

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی