دانلود فایرفاکس اندروید Firefox Browser fast and private 66.0.1 + Lite 1.9.0

دانلود فایرفاکس اندروید مرورگر محبوب و هوشمند فایرفاکس می باشد که با ارائه خدمات مفید و سریع به یکی از بهترین و سریع ترین مرورگرهای سطح وب تبدیل شده است. حال نسخه جدید این برنامه تحت عنوان Firefox Quantum منتشر شده است که بسیار سریع تر و مدرن تر از نسخه های قبلی می باشد. در نسخه کوانتوم شما شاهد سرعت ۲ برابر با کاهش مصرف رم ۳۰ درصد نسبت به مرورگر گوگل کروم خواهید بود. کاربران توسط این برنامه می توانند تا حریم خصوصی خود را در اتصالات مختلف اینترنت حفظ نمایند و در نهایت بتوانند تا یک تجربه عالی و بسیار سریع را از مرور در وب داشته باشند.فایرفاکس بسیار سریع تر در گوشی های اندروید ظاهر شده است و توانسته است تا قدرت واقعی یک مرورگر را به شما هدیه دهد. شبکه های بصری بسیار عالی برنامه به همراه دسترسی آسان به بخش های مختلف برنامه می تواند نقطه قوت این مرورگر نسبت به کروم باشد. شما در این مرور می توانید فایل های خود را بسیار سریع تر به اشتراک گذاشته و در نهایت دسترسی آسانی نیز به آنها داشته باشید.

Firefox Browser fast and private 66.0.1 + Lite 1.9.0

کاور-Firefox-Quantum

امکان سینک فایرفاکس به شما این امکان را می دهد تا بتوانید صفحات وب را با نسخه دسکتاپ برنامه به اشتراک گذاشته و با داشتن تنها یک ایمیل دیگر همواره سایت های محبوب خود را در هر زمان و در هر مکان در اختیار داشته باشید.فایرفاکس همانند نسخه محبوب ویندوز خود در اندروید نیز کاملا با گوشی مپ بوده و یک مرور ریع و ایمن را به همراه ویژگی ها و پلاگین های مختلف در اختیار کاربران قرار میدهد. امکان جستجوی هوشمند در این برنامه فراهم شده است تا کاربر بتواند بسیار سریع تر به آنچه که می خواهد دست یافته و از تاریخچه جستجوهای خودش نیز بهره مند شود. این برنامه روی اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که هم اکنون می توانید از لینک مستقیم و رایگان از سایت دانلودها دانلود نمایید.

تغییرات در نسخه ۶۰٫۰:

  • بهبود تجربه کاربری روی استریم زنده HTTP

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-فایرفاکس-اندروید  دانلود-فایرفاکس-اندروید  دانلود-فایرفاکس-اندروید

info

Experience a fast, smart and personal Web. Firefox is the independent, people-first browser made by Mozilla, voted the Most Trusted Internet Company for Privacy. Upgrade today and join hundreds of millions who depend on Firefox for a more personal browsing experience.

FAST. SMART. YOURS.
Firefox is made with you in mind and gives you the power to take back control of your Web experience.
That’s why we design the product with smart features that take the guesswork out of browsing.

SEARCH INTELLIGENTLY & GET THERE FASTER
– Firefox anticipates your needs and intuitively provides multiple suggested and previously searched results across your favorite search engines. Every time.
– Easily access shortcuts to search providers including Wikipedia, Twitter and Amazon.

NEXT LEVEL PRIVACY
– Your privacy has been upgraded. Private Browsing with Tracking Protection blocks parts of Web pages that may track your browsing activity.

SYNC FIREFOX ACROSS YOUR DEVICES
– With a Firefox Account, access your history, bookmarks and open tabs from your desktop on your smartphone and tablet.
– Firefox also safely remembers your passwords across devices so you don’t have to.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود برای اندروید 4.1 به بالا

دانلود فایل نصبی – نسخه Arm

دانلود فایل نصبی – نسخه X86

دانلود برای اندروید 5.0 به بالا

دانلود فایل نصبی – نسخه Arm64

============

دانلود فایل نصبی 1.9.0 – نسخه سبک (Lite)