دانلود PUBG MOBILE LITE 0.14.0 – بازی پابجی موبایل لایت برای اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

PUBG MOBILE LITE نسخه سبک بازی محبوب پابجی موبایل است که شما را وارد دنیای اکشن شوتر اول شخص می کند و می توانید به صورت بتل رویال با ۱۰۰ نفر به رقابت بپردازید. این نسخه سبک و کم حجم از نسخه اصلی محسوب می شود و برای گوشی هایی با رده پایین تر بسیار مناسب است. در این بازی باید وارد یک دنیای بزرگ و وسیع شوید و سعی کنید که به عنوان نفر آخر در این محیط بزرگ زنده بمانید. باید سلاح های متنوع جمع آوری کنید و باهوش عمل کنید. همه بازیکنان حاضر به صورت واقعی در اقصی نقاط جهان حضور دارند و همگی برای کشتن دیگر افراد در بازی تلاش می کنند.

با دانلود PUBG MOBILE LITE می توانید یکی از شاهکارهای سبک بتل رویال را تجربه کنید و در صورتی که از گوشی رده بالایی برخوردار نیستید، به تجربه نسخه کم حجم و سبک بازی بپردازید. گیم پلی بازی بسیار روان است و استودیو تنسنت تمام تلاش خود را کرده است که بازی روی موبایل عملکرد بهتری داشته باشد و بازیکنان چندان اذیت نشوند. این بازی را می توانید برای گوشی های با سیستم عامل اندروید ۴٫۰٫۳ و بالاتر دریافت کرده و وارد دنیای اکشن و هیجان انگیز آن شوید.

PUBG MOBILE LITE 0.14.0 Apk + Data

کاور-PUBG-MOBILE-LITE

info

PUBG MOBILE LITE is here! Built with Unreal Engine 4, this version of PUBG MOBILE is compatible with even more devices and optimized for devices with less RAM without compromising the gameplay experience that has attracted millions of fans around the world. PUBG MOBILE LITE features a smaller map made for 40 players, which means a faster-paced game that still keeps the traditional PUBG style of play!

WHAT’S NEW
– Royale Pass Season 1 will end on 10 DEC 2018 (UTC). Please make sure you collect your rewards soon! Season 2 starts on 17 DEC 2018.
– Added rankings of total ratings by mode.

راهنمای نصب

فایل نصبی بازی را دانلود کرده و نصب کنید.

فایل دیتا را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

پوشه دیتا (com.tencent.iglite) را به طور مستقیم در مسیر Android / Obb کپی کنید.

از بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

  دانلود فایل دیتا

ADs