دانلود لانچر یاهو Yahoo Aviate Launcher 3.2.12.8 – اندروید

Yahoo Aviate Launcher لانچر زیبای یاهو می باشد که به طور خودکار رابط سیستم عامل را در دست گرفته و با دانلود Yahoo Aviate Launcher امکان برقراری هرچه بهتر ارتباط بین برنامه های گوشی را برای کاربران اندروید فراهم می کند. وجود امکانات مختلف در این لانچر بسیار عالی می باشد و می تواند نیاز شما را به برنامه های مشابه به طور کامل حذف کند. برنامه دارای بخش های متنوعی می باشد که برای ارائه ابزارهای مختلف در گوشی های اندروید بسیار عالی خواهد بود.

با دانلود Yahoo Aviate Launcher همه آنچیزی که انتظار دارید داشته باشید تا تجربه راحت تری روی گوشی اندروید خود داشته باشید، برای شما فراهم خواهد بود. برنامه دارای امکان صرفه جویی در مصرف باتری نیز می باشد که هر آنچه مورد نیاز کاربران باشد را در اختیارشان قرار می دهد. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Yahoo Aviate Launcher از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

 Yahoo-Aviate-Launcher-Cover

Yahoo-Aviate-Launcher-Screenshot

info

Yahoo Aviate automatically organizes your apps and information so you can save time and quickly find what you need, when you need it.

The Yahoo Aviate launcher is not only gorgeous, but smart too! This homescreen anticipates the information and apps that are useful to you based on where you are and what you’re doing.

Changelog :

Improved search experience

Improved performance

Minor bug / crash fixes

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی