دانلود انیمیشن در این گوشه جهان In This Corner of the World 2016

دانلود انیمیشن در این گوشه جهان – In This Corner of the World 2016 – با کیفیت BluRay

کاور-In-This-Corner-of-the-World-2016

نام انیمه: In This Corner of the World 2016 – در این گوشه جهان

سال انتشار: ۲۰۱۶

ژانر: انیمیشن، درام، خانوادگی

مدت زمان: ۱۲۹ دقیقه

کیفیت: BluRay 720p / BluRay x265 720p / BluRay x265 1080p

زیرنویس فارسی: دارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

IMDB

خلاصه داستان انیمیشن در این گوشه جهان: دختر هجده ساله ای در خلال جنگ جهانی دوم، در هیروشیما ازدواج می کند و در این حال باید غذایی را برای خانواده اش تامین کند. این در حالی است که به خاطر جنگ، مقررات و جیره بندی خاصی وضع شده است و کمبود منابع هم بیداد می کند. حال این دخترک در حالی که در مبارزات شرکت می کند، با از دست رفتن بیشتر منابع و امکانات روزمره زندگی، او هنوز هم باید اراده خود را برای زندگی حفظ کرده و ناامید نشود. این روند داستان زندگی دخترک را به خوبی روایت می کند و دوباره هنر اصیل کارگردانی ژاپنی در این انیمه نیز به خوبی دیده می شود. پیچ و تاب های شخصیتی این دخترک برای حضور در خانواده و سختی هایی که متحمل شده است، همگی به خوبی پرداخته شده است و شاهد اتفاقات هیجان انگیزی در طی این مشکلات هستیم.

 

دخترک داستان ما سختی های زیادی را کشیده است و جنگ جهانی دوم از سوی دیگر شرایط زندگی را سخت تر کرده است. اما این سختی ها زیبایی های زندگی را برای وی تلخ کام نکرده اند و دخترک هنوز هم امیدی برای نجات دارد و می خواهد زندگی خود و عزیزانش را نجات دهد. زندگی که در ویرانه های جنگ جهانی دوم بوی مهربانی و امید می دهد و همین ها می تواند آتشی را به گلستان تبدیل کند. پرداخت ها و پیچش های شخصیتی در این انیمه به مانند سایر اثرهای هم سبک دیده می شود و دیدنشان واقعا لذت بخش است.

info

Set in Hiroshima during World War II, an eighteen-year-old girl gets married and now has to prepare food for her family despite the rationing and lack of supplies. As she struggles with the daily loss of life’s amenities she still has to maintain the will to live.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
ADs