دانلود فیلم آموزش برنامه نویسی شی گرا توسط Go

زبان Go راه جدیدی برای آموزش ارائه یک زبان برنامه نویسی شی گرا می باشد که در این دوره تحت عنوان آموزش برنامه نویسی شی گرا ارائه شده است. این دوره ساختار زبان را در نظر گرفته و کمک می کند تا توسعه دهندگان برنامه ها بتوانند کامپایل این زبان را درک کرده و بسیار واضح تر و سرراست تر بتوانند این زبان برنامه نویسی را درک نمایید. توسعه دهندگان از این دوره می توانند برای درک بهتر مفاهیم استفاده کرده و مشکلات عدیده ای که سر راه آنها شکل می گیرد را حل نمایند. برای این منظور باید ابتدا در نظر داشته باشند که برنامه نویسی شی گرا برای چه منظوری استفاده شده و چه قابلیت هایی نیز می تواند داشته باشد. این حالت از برنامه نویسی به توسعه دهندگان این امکان را داده است تا بتوانند برنامه های خود را از قابلیت های بیشتری بهره مند سازند و در بسیاری از مسائل برنامه نویسی پیچیدگی را کمتر از قبل نمایند.
شما در واقع مفاهیم اساسی این زبان را درک کرده و سعی خواهید کرد تا یک سرویس را با کپسوله سازی در این زبان پیاده سازی نمایید. نحوه استفاده از رابطه ها و درک درستی از گراف توسط این زبان می تواند راهکار بسیار خوبی برای درک بهتر زبان برنامه نویسی شی گرا باشد. اصول عمده برنامه نویسی شی گرا و نحوه کاربرد آنها در Go در بخش پایانی دوره بررسی خواهد شد که شما توسط آن می توانید تفاوت بین ارث بری و ترکیب را کشف نمایید. این دوره آموزشی هم اکنون آماده دانلود رایگان و مستقیم از سایت دانلودها می باشد.

عنوان مجموعه : Object-oriented Programming with Go

مدرس : مایک ون سیکل ( Mike Van Sickle )

مدت زمان : ۱ ساعت و ۴۲ دقیقه

فرمت تصویری : h264, 1280×720

فرمت صوتی : AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-برنامه-نویسی-شی-گرا

دوره های آموزشی :

– بازبینی دوره
– معرفی
– کپسوله سازی
– ارسال پیام
– ترکیب بندی
– پولیمورفیسم

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-برنامه-نویسی-شی-گرا

info

Description

The Go language offers a fresh way to look at how a programming language can be constructed. Each language structure is considered in light of how the developer and the compiler need to interact with it. While this has led to a language that is very clear and concise, it can make it difficult to recognize how conventional design approaches, such as object-oriented programming can be applied. In this course, Object-oriented Programming with Go, you’ll learn the major concepts of object-oriented programming, and see how they can be implemented in Go applications. First, you’ll discover how to hide implementation details of a service with encapsulation. Next, you’ll explore the difference between inheritance and composition, and why Go only supports one of them. Finally, you’ll cover how to use interfaces to completely decompile code from the objects that it’s using. By the end of this course, you’ll have a solid understanding of the major principles of object-oriented programming, and how to apply them efficiently in Go.
Courses :
Course Overview
Introduction
Encapsulation
Message Passing
Composition
Polymorphism

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 124 مگابایت
  • تاریخ انتشار: August 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: رایگان
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

Object-oriented Programming with Go

دانلود از لینک مستقیم