دانلود فیلم آموزش PHP در عمل برای مبتدیان

در دوره آموزش PHP کاربران یاد میگیرند که قابلیت های پیاده سازی زبان PHP را با برنامه نویسی بهتر یاد گرفته و بتوانند در مورد قابلیت های این زبان بیشتر بحث و گفتگو داشته باشند. شما می توانید درک عمومی را از این زبان داشته باشید و بتوانید به عنوان یک مبتدی از دوره لذت برده و نمونه کدهای مفیدی را برای شروع داشته باشید. شما می توانید قدم های بعدی را با این دوره محکم تر برداشته و تجربه کار قدرتمند با PHP را داشته باشید. شما باید سوالات متداول دوره را مشاهده کرده و قدم های بعدی را در زمینه ایجاد و ساخت برنامه ها بردارید. شما با داشتن این دوره می توانید در عمل از این زبان استفاده کرده و اشتباهات رایج دیگر کاربران را نیز مشاهده نمایید و بتوانید از ان ها درس عبرت بگیرید. با توجه به گسترده شدن این زبان هر کاربر باید بتواند تجربه کار با این زبان را به همراه استاد این دوره که بیش از ۱۵ سال سابقه کار با PHP را دارد داشته باشد.
در دوره آموزش PHP شما می توانید به صورت سریع کدهای منبع را یاد گرفته و توضیح کاملی را از آنها داشته باشید. پیوندهایی به منابع برتر نیز داده می شود تا کاربر در صورت علاقه مندی بتواند به کدنویسی PHP علاقه پیدا کرده و از قابلیت های مفید این زبان بیشترین استفاده را داشته باشد. شما می توانید توسعه وب را با این زبان به خوبی یاد گرفته و برنامه های کاربردی بسیار قدرتمندی را در زمینه وب تولید نمایید. این دوره می توانید شروع خوبی برای کدنویسی باشد و مفاهیم پایه را برای کاربران داشته باشد. کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود فیلم آموزش PHP از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

عنوان مجموعه : PHP in Action for beginners

مدرس : Laurence Svekis

مدت زمان : ۱ ساعت و ۳۰ دقیقه

فرمت تصویری : h264, 1280×720

فرمت صوتی : AAC, 44100 Hz, 2 Ch

زبان : انگلیسی

زیرنویس فارسی : ندارد

کاور-آموزش-PHP

دوره های آموزشی :

– معرفی PHP در عمل
– راه اندازی محیط PHP برای کدنویسی
– یادگیری PHP و HTML به همراه هم
– مثال های کدنویسی PHP و HTML
– echo vs print

برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

اسکرین-شات-آموزش-PHP

info

Requirements
Basic PHP knowledge
Computer access
editor and PHP (localhost) server
Description
Explore PHP learn about common PHP functionality for better coding.

Basic understanding of PHP is a prerequeist to this course, it is designed for beignners with PHP understanding. The course covers common PHP coding questions in addition to useful code examples.

Review with examples of common PHP questions. Build upon the basics of PHP with this next steps course to help you learn more about what PHP can do and how you can create your own applications. Experience the power of PHP

Explore PHP, within the course we demonstrate some of the most commonly used PHP code. Course centers around common mistakes that beginners make and useful functionality to help you code more productively.

This fast paced course includes all the source code used within the course, in addition to fully explained examples, and links to the top resources to get you coding quickly. Jump right and and start writing PHP code. The course is taught by a web developer with over 15 years of PHP coding experience. Find answers to common questions about PHP. Learn to write PHP for the real world!

See PHP in action and explore different ways to output content into HTML for web users.
Discover the difference between echo and print and how to use them
Examples of different number types
Var dump for more information about variables
Common errors and how to debug them
Server variables, includes, deleting files and variables
Working with arrays
The power of string functions
Plus a whole lot more
PHP is a perfect scripting language for beginners, learn how to use it and see it in action. Examples and script demonstrations to get you started quickly.

Learn more about PHP, I’m ready to answer any questions you may have. Start creating your own PHP applications today.

Who is the target audience?
Beginners to PHP coding
Students that want to learn more about using PHP
Courses :
PHP in action introduction
Setting up your PHP environment get ready to code
HTML and PHP together
HTML and PHP sample example
echo vs print

اطلاعات فایل
  • حجم فایل: 155 مگابایت
  • تاریخ انتشار: March 2017
  • منبع: Udemy
  • قیمت: 10 یورو
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

PHP in Action for beginners

دانلود از لینک مستقیم