دانلود مجموعه وکتور Vintage Vectors Giga Set

مجموعه وکتور Vintage Vectors Giga Set نام این مجموعه وکتور گرافیکی میباشد. فایل های موجود در این مجموعه دارای فرمت های  EPS  می باشد که برای باز کردن آن نیاز به برنامه های Adobe Photoshop و یا Adobe Illustrator دارید . برای نمایش دمو فرمت JPG هم قرار گرفت . این مجموعه وکتور را می توانید از دانـــلودها دریافت کنید.

یک تصویر برداری یا Vector image یک ابزار طراحی است که نوع خاصی از فایلهای گرافیکی میباشد که بر اساس معادلات ریاضی شکل گرفته و متشکل از نقاط، خطوط و اشکال می باشد. در تصاویر برداری از نقاط به عنوان Node یاد میکنند، که قابلیت اضافه شدن، حذف و جابجائی را دارا بوده و بواسطه ی دستگیره ی آنها، کیفیت، ظاهر و مسیر بین نقاط در درون خطوط یا اشکال تحت تأثیر قرار می گیرند.

تصاویر تعریف شده به کمک گرافیک برداری، از خطوط و منحنی‌هایی به نام بردار تشکیل شده‌اند که به صورت ریاضی تعریف می‌شوند. اجزای این تصاویر را می‌توان بدون از دست دادن کیفیت به راحتی جا به جا کرد و تغییر اندازه داد. این تصاویر مستقل از رزولوشن هستند و می‌توان آنها را بزرگ و کوچک کرد و در هر رزولوشن بدون از دست دادن جزئیات و وضوح چاپ کرد. یکی از شناخته شده ترین فرمت‌های ذخیرهٔ فایل‌های گرافیک برداری، فرمت svg است. همچنین، قلم‌های TrueType نیز از گرافیک برداری استفاده می‌کنند.

مجموعه وکتور Vintage Vectors Giga Set InkyDeals---Vintage-Vectors

تفاوت  تصاویر وکتور با رستر در این است که ، تصاویر Raster از مجموعه ای از نقاط ویا شبکه ای از پیکسلها تشکیل شده است که به منظور چاپ کردن آنها و یا استفاده در انواع مختلف صفحات نمایشی، برای کسب نتیجه ی مطلوب، باید از کیفیت و وضوح بالائی برخوردار باشد. در ضمن افزایش سایز این گونه تصاویر مناسب نبوده و در واقع scalable نمی باشند چرا که بر اثر آن کاهش کیفیت بسیار بوده طوری که تصویر خود را بصورت تار شده خواهید دید.

برای جلوگیری از این موضوع حتی الامکان باید از سایز واقعی تصویر استفاده نموده و یا صرفاً کاهش سایز (با افت کیفیت کمتر) را بکار ببرید. اما در تصاویر برداری یا Vector، میتوانید کیفیت تصویر یا طراحی خود را در انواع فرمتهای و رزولوشنهای مختلف تصویر حفظ کنید و در واقع در یک فایل برداری، هر یک از نقاط، خطوط و یا اشکال مقیاس پذیر و scalableمی باشند.

info

AI is a vector format—its files are mostly, well, vectors. Longer answer: Because of the different properties of raster and vector, the files are going to differ significantly, and so is their usecase.  Vector graphics is the use of polygons to represent images in computer graphics. Vector graphics are based on vectors, which lead through locations called control points or nodes.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

لینک مستقیم

ADs
تبلیغات