نرم افزار ادوب ایر Adobe AIR AIR 32.0.0.89 + SDK + macOS

نرم افزار ادوب ایر Adobe AIR یک نرم افزار برای اجرای فلش ، اسکریپت ، فایل های Html و کد های جاوا است و مخفف Adobe Integrated Runtime است . گرافیک نرم افزار Adobe AIR با استفاده از GPU که در صنعت بازی و فیلم ها HD نیز از آن استفاده می شود . از ویژگی های این نرم افزار بارگزاری جاوا اسکریپت ، ساخت و گسترش برنامه های کاربردی ، نمایش کلیپ های فلش و … است . مزیت نرم افزار ادوب ایر Adobe AIR این است که با ظاهر بسیار زیبا لذت کاربران خود را تامین کرده است. همچنین کمپانی هایی مشهور مانند eBay برای ایجاد و ساخت برنامه های کاربردی جذاب از نرم افزار Adobe AIR استفاده می کنند. نرم افزار Adobe AIR یکی دیگر از نرم افزار های شرکت معروف Adobe می باشد.

دانلود-ادوب-ایر

نرم افزار ادوب ایر Adobe AIR با اجرای یک سیستم بندی مناسب زمانبندی برای کامپیوتر قابلیت استفاده از برنامه های توسعه یافته ادوب را فراهم می آورد. برنامه دارای بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر می باشد که می توانند براحتی با استفاده از محیط برنامه به ساخت برخی از برنامه ها بپردازند و به توسعه و پشتیبانی از هریک از این برنامه ها بپردازند. می توانید با این برنامه پلاگین های مختلف HTML را اجرا کرده و همچنین با اجرای برنامه های توسعه یافته جاوا اسکریپت و آجاکس برنامه های تحت وب را به خوبی اجرا و همچنین قابلیت های جدید از دسکتاپ خود را مشاهده نمایید.

Adobe-AIR-اسکرین-شات  Adobe-AIR-اسکرین-شات

info

Adobe AIR is a cross-operating system runtime being developed by Adobe that allows developers to leverage their existing web development skills (Flash, Flex, HTML, JavaScript, Ajax) to build and deploy rich Internet applications (RIAs) to the desktop. AIR enables developers to create applications that combine the benefits of Web applications network and user connectivity, rich media content, ease of development, and broad reach–with the strengths of desktop applications application interactions, local resource access, personal settings, powerful functionality, and rich interactive experiences.

سیستم مورد نیاز

Windows
2.33GHz or faster x86-compatible processor, or Intel Atom™ 1.6GHz or faster processor for netbook class devices
Microsoft® Windows Server 2008, Windows 7, Windows 8.1 Classic or Windows 10
512MB of RAM (1GB recommended)
AIR SDK Development Supports Microsoft® Windows 7 and above, 64-bit only

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود
ADs
تبلیغات