دانلود فتوشاپ Adobe Photoshop CC 2018 v19.0.1.29687

دانلود فتوشاپ Adobe Photoshop CC 2018 یعنی جدیدترین شاهکار شرکت adobe در ارائه نسخه جدید نرم افزار معروف و مشهور فتوشاپ می باشد. نرم افزار فتوشاپ بی درنگ یکی از جایگزین نشدنی های دنیای نرم افزار است و می توان این ادعا را کرد که هیچ نرم افزاری نمی تواند جایگزین آن برای شما باشد. این نرم افزار معتبر و قدیمی که قدرتمندترین نرم افزار برای ویرایش و پردازش تصویر می باشد، می تواند هرآنچه یک کاربر نیاز دارد را برای وی برآورده کند. البته همگان می دانیم که نرم افزارهای شرکت adobe از نظر کاربردی بسیار فنی هستند و اگر شما آموزش لازم جهت کار با نرم افزارهای این شرکت را ندیده باشید، مسلما در کار با این نرم افزارها دچار مشکل خواهید شد. نرم افزار فتوشاپ نیز از این قضیه مستثنی نیست.

ورژن جدید دانلود فتوشاپ دارای تغییرات و امکانات اضافه شده زیادی است. در نسخه جدید قابلیت عجیب ویرایش ویدیوها اضافه شده است و حالا دانلود فتوشاپ فقط یک نرم افزار ویرایش عکس نخواهد بود. تغییرات بسیار زیبا در فیلتر و افزوده شدن قابلیت های فراوان در زمینه نورپردازی روی تصاویر دوبعدی و سه بعدی که مسلما با روی کار آمدن دنیای سه بعدی احساس می شد. یکی دیگر از قابلیت های کاربردی مهم دانلود فتوشاپ، قابلیت ذخیره سازی در پشت صحنه یا background save است. همانطور که می دانید ذخیره سازی پروژه های حجیم Adobe Photoshop CC کمی زمانبر بود و باعث می شد کاربر در آن زمان عملا امکان کار روی نرم افزار را از دست بدهد. ولی در نسخه جدید با قابلیت ذکر شده می تواند به انجام امور دیگر در فتوشاپ پرداخت. با انتشار آپدیت عظیم شرکت Adobe برای دانلود فتوشاپ تحت عنوان Adobe Photoshop CC 2018، ویژگی های متعدد بسیار زیادی به نرم افزار اضافه شده است. برای مشاهده ی لیست کامل این ویژگی ها به همراه توضیح کامل درباره ی هرکدام، می توانید به ادامه مطلب در دانلودها مراجعه نمایید.

دانلود-فتوشاپ

ویژگی های جدید نسخه اکتبر ۲۰۱۷ دانلود فتوشاپ Adobe Photoshop CC 2018 v19:

قابلیت Stroke Smoothing: این قابلیت به شما اجازه می دهد تا برای حالت Stroke در قلم خود، گزینه Smooth را فعال کرده و مقدار بین ۱ الی ۱۰۰ را برای آن انتخاب کنید. این قابلیت هوشمند برای ابزارهای Brush, Pencil, Mixer Brush و Eraser قابل استفاده است. وقتی که مقدار ۰ را انتخاب کنید، دقیقا به حالت طراحی در نسخه های قدیمی فتوشاپ منتقل خواهید شد.

 

مدیریت ساده قلم مو ها: استفاده از Presetهای قلم مو در نسخه ۲۰۱۸ دانلود فتوشاپ بسیار ساده تر از قبل شده است. حال شما می توانید تنظیمات پیش فرض قلم موهای خود را در فولدرها نگهداری کنید – که شامل فولدرهای تو در تو می شود – و همگی در پنل Brushes شما قرار گرفته اند. شما می توانید هر تنظیماتی که برای قلم موی خود انتخاب کرده اید را در هر لحظه به یک تنظیمات پیش فرض Preset تبدیل کنید تا در طراحی های بعدی از آن ها بدون هیچ تغییری در روند طراحی خود استفاده کنید.

 

دسترسی به تصاویر Lightroom در محیط نرم افزار فتوشاپ: شما می توانید به تمامی داده های سینک شده در نرم افزار لایت روم خود، تنها با یک کلیک بر روی گزینه Start در محیط کار نرم افزار فتوشاپ، دسترسی داشته باشید. کافیست بر روی گزینه Lr Photos کلیک کنید، تصاویر دلخواه خود را انتخاب کنید و بر روی گزینه Import Selected کلیک کنید. اگر در حال ویرایش هم زمان تصاویر در لایت روم می باشید، می توانید بر روی گزینه Refresh کلیک کنید تا تصاویر ویرایش شده در لایت روم، هم زمان در فتوشاپ نیز رویت شوند.

 

قابلیت فونت های تغییرپذیر: در آپدیت اکتبر ۲۰۱۷ دانلود فتوشاپ، پشتیبانی از فونت های تغییرپذیر (Variable Font) به فتوشاپ اضافه شده است. این قابلیت به شما اجازه می دهد تا خصیصه های متعدد فونت ها از قبیل وزن، طول، ارتفاع و … را به طور دلخواه خود شخصی سازی کنید.

 

آپدیت: برای مشاهده ی فیلم آموزشی ویژگی های جدید Adobe Photoshop CC 2018 می توانید اینجا را کلیک کنید.

 

اسکرین-شات-دانلود-فتوشاپ اسکرین-شات-دانلود-فتوشاپ اسکرین-شات-دانلود-فتوشاپ

Adobe Photoshop is a raster graphics editor developed and published by Adobe Systems for macOS and Windows.Photoshop was created in 1988 by Thomas and John Knoll. Since then, it has become the de facto industry standard in raster graphics editing, such that the word “photoshop” has become a verb as in “to Photoshop an image,” “photoshopping” and “photoshop contest”, though Adobe discourages such use. It can edit and compose raster images in multiple layers and supports masks, alpha compositing and several color models including RGB, CMYK, Lab color space, spot color and duotone. Photoshop has vast support for graphic file formats but also uses its own PSD and PSB file formats which support all the aforementioned features. In addition to raster graphics, it has limited abilities to edit or render text, vector graphics (especially through clipping path), 3D graphics and video. Photoshop’s featureset can be expanded by Photoshop plug-ins, programs developed and distributed independently of Photoshop that can run inside it and offer new or enhanced features.

سیستم مورد نیاز

– Intel® Core 2 or AMD Athlon® 64 processor; 2 GHz or faster processor
– Microsoft Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8.1, or Windows 10
– 2 GB or more of RAM (8 GB recommended)
– 2.6 GB or more of available hard-disk space for 32-bit installation; 3.1 GB or more of available hard-disk space for 64-bit installation; additional free space required during installation (cannot install on a volume that uses a case-sensitive file system)
– 1024 x 768 display (1280×800 recommended) with 16-bit color and 512 MB or more of dedicated VRAM; 2 GB is recommended*
– OpenGL 2.0-capable system

راهنمای نصب

1) ابتدا مطمئن شوید آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال می باشد تا فایل فعال ساز را حذف نکند. سپس به اکسترکت نرم افزار بپردازید.

2) بر روی فایل اجرایی setup.exe درون پوشه Install کلیک کنید تا نصب نرم افزار آغاز شود. پس از اتمام نصب، حتما اینترنت خود را قطع کنید تا فرایند فعال سازی به مشکل برخورد نکند.

3) وارد پوشه ACTIVATORS شوید و با یکی از فعال سازها، نرم افزار را فعال کنید. فعال ساز پیشنهادی ما adobe.snr.patch.v2.0-painter می باشد. فعال ساز را به صورت Run as Administrator اجرا کنید. نرم افزار مورد نظر خود را از لیست بازشو انتخاب کنید و بر روی گزینه Install کلیک کنید.

4) به شما اخطار داده می شود که فایل پیدا نشد. پس بایستی آن را به صورت دستی انتخاب کنید. برای این امر، به محل نصب نرم افزار مراجعه کنید و فایل amtlib.dll را انتخاب کرده و Open را بزنید تا نرم افزار فعال شود.

5) پس از اتمام فعال سازی، نرم افزار را اجرا کرده و از آن لذت ببرید.

 

نکته اول! دقت کنید که shortcut برای شما روی دسکتاپ ایجاد نمی شود و بایستی از محل نصب نرم افزار، آن را اجرا کنید. بدین منظور، به آدرس C:/Program Files/Adobe/Adobe Photoshop CC 2018 رفته و فایل اجرایی Photoshop.exe را اجرا کنید. هم چنین می توانید با راست کلیک بر روی این فایل اجرایی و انتخاب گزینه Send To -> Desktop شورتکات این نرم افزار را روی دسکتاپ خود ایجاد کنید.

نکته دوم! داشتن پیش نیاز Visual C++ 2017 الزامی می باشد. برای دانلود این پیش نیاز لطفا اینجا را کلیک کنید.

=======================================

آموزش فعال سازی زبان فارسی در Adobe Photoshop CC 2018:

1) نرم افزار را اجرا کنید. به بخش Edit -> Preferences -> General مراجعه کنید. (با کلید ترکیبی Ctrl+K نیز می توانید چنین کاری کنید)

2) از منوی سمت چپ گزینه Type را انتخاب کنید. حال دقت کنید تا در بخش Choose Text Engine Options گزینه ی خاورمیانه یعنی Middle Eastern and South Asian انتخاب شده باشد. سپس بر روی OK کلیک کنید تا تایید شود.

3) نرم افزار را یک بار بسته و مجدد اجرا کنید.

=======================================

آموزش نصب نسخه های پیشین:

1- اتصال به اینترنت را قطع کنید و مطمئن باشید آنتی ویروس شما غیرفعال است.

2- حال اقدام به نصب نرم افزار کنید و بر روی گزینه Try کلیک کنید.

3- مطمئن شوید که اتصال اینترنت قطع میباشد. حال از شما میخواهد که بر روی گزینه Sign In Later کلیک کنید.

4- پس از اتمام نصب، تمامی آپدیت هایی که قرارداده شده را نصب کنید تا آخرین نسخه نرم افزار را داشته باشید.

5- ویندوز خود را ریستارت کنید. پس از اجرای مجدد، به فولدر Activators مراجعه کنید. سه فعال ساز برای شما قرار داده شده است که به ترتیب از 1 الی 3 مشخص شده اند. به همین ترتیب، از میزان اهمیت آن ها کاسته می شود. پس یعنی فعال سازی شماره 1، پیشنهادی ترین فعال ساز هست. فایل اجرایی مربوطه به فعال ساز را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

6- از لیست بازشو، نرم افزار مربوطه خود یعنی Adobe Photoshop CC را انتخاب کنید و بر روی گزینه Install کلیک کنید. اجازه دهید نرم افزار عملیات را انجام دهد تا جایی که از شما درخواست فایل amtlib.dll می شود.

7- فایل amtlib.dll را می توانید در محل نصب نرم افزار پیدا کنید. آن را انتخاب کنید تا عملیات پچ به اتمام برسد.

8- اینترنت خود را وصل کنید. نرم افزار فعال سازی شده و به راحتی می توانید از آن استفاده کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل

www.downloadha.com

پاسخگوی شما هستیم

چنانچه سوال یا اشکالی در مورد این مطلب دارید، همکاران ما 24 ساعته پاسخگوی شما هستند. تماس از خط ثابت با شماره: 9099070345

نظرات

نام و نام خانوادگی خود را به صورت کامل وارد کنید
ایمیل خود را به صورت صحیح وارد کنید
نشانی وب سایت یا وبلاگ خود را وارد کنید

دیدگاه کاربران

 1. سلام
  من وقتی فایل amtli.dll رو پیدا می کنم بازم نصب شروع نمیشه با چی این فایل open with بزنم؟

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  طبق راهنمای نصب ، نصب نمایید.

 2. سلام برای من هم مثل خیلی از دوستان نصب نمیشه و اخطار میده منم برنامه پیش نیازو نصب کردم ب نظرتون اگه از نسخه پرتال استفاده کنم حل میشه مشکلم

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. کوروش جان چه اخطاری میگیرین؟ ویندوزتون ویندوز ۱۰ به همراه آخرین نسخه net framework و visual c++ 2017 هست؟

 3. سلام خسته نباشید.
  بعد از زدن گذینه پتچ و ارور وقتی دنبال فایل ” amtlib.dll ” میگردم نمیتونم پیداش کنم لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  به محل نصب نرم افزار مراجعه کنید و فایل amtlib.dll را انتخاب کرده و Open را بزنید تا نرم افزار فعال شود.

 4. با سلام و خسته نباشید
  برنامه رو کاملا نصب کردم و چن هفته از اون استفاده می کردم اما متاسفانه بعد از گذشت این مدت با پیغام Sign In Required و please sign in with your adobe id مواجه شدم.
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.
  با تشکر

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. میلادجان تاکید کردیم که اینترنت باید کاملا قطع باشه. اینترنت رو قطع کنین بعد طبق آموزش کرک کنین. درست میشه.

 5. حسین عزیز
  پچی که آنتی ویروس پاکش کرد Patcher_x64
  Patcher _x32بوده.
  میگم داش حسین،چرا برای این برنامه هیا فتوشاپ و آفیس شماره سریال لایسنس آفلاین موجود نیست؟یا مثلا اشتراکی؟
  همچنین بخاطر پاسخگویی سریعتون متشکر و ممنونم.
  نمرتون عالیه 👍

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. امیرعلی جان عذرخواهی میکنم بابت دیرکرد در پاسخ. بررسی کردیم. به دلیل کپی رایت اخطار اشتباه میدن که کاربرا کرک نکنن. سریال براشون هست ولی باید تغییرات کاملی در فایل dll داده بشه تا نه دسترسی به اینترنت داشته باشه و نه لایسنس بپره. به همین خاطر هست که پچ میدن.

 6. سلام حسین جان
  متاسفانه پچ فعالسازی فتوشاپ ویروس neshta داره و در صورت کلیک کردن پچ، رجیستری از کار می‌افته و فایل های exe اجرا نمیشن و زمانی که درایو دیگه ای رو بازکنین ویروس کپی میشه و در صورت نصب مجدد ویندوز و باز کردن درایو دوباره ویندوز دچار مشکل میشه. آیا برای فتوشاپ شماره سریال هست؟ یا اگه این نسخه شماره سریال نداره لطفا نسخه ای از فتوشاپ که شماره سریال داره لینکشو قرار بدید. با تشکر حسین عزیز

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. امیرعلی جان لطفا بفرمایید از کدوم فعال ساز استفاده میکنین تا بررسیش کنیم. تمامی فعال ساز هایی که قرار دادیم بررسی و تاییدشده هستن. اولین بار هست چنین اخطاری رو کاربران اعلام میکنن. ممنون از اطلاع رسانیتون.

 7. سلام.من ست اپ رو ک میزنم…ادوب کریتیو رو نصب میکنه بعد ارور میده.مشکلش چبه؟

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  بعد از نصب ، نرم افزار را فعال سازی کنید.

 8. سلام من انتی ویروسم خاموش و طبق راهنمای تو سایت عمل میکنم اما بعد کلیک رو فایل stupe.exe و کامل شدن نصب فایل، هیچ اتفاقی نمیافته و فقط این پیغام ظاهر میشه و بعدش هیچ:installation successful.please refer to PDF.log for more information. click here for help
  من Visual C++ 2017 رو هم نصب کردم اما باور کنید با اجرای فایل setupe هیچ اتفاقی نمی افته !!
  ممنون میشم راهنمایی کنید !

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. خب نرم افزار براتون کامل نصب شده عزیز. حالا به محل نصبی که در آموزش گفتیم مراجعه کنین و نرم افزار رو کرک و اجرا کنین.

 9. سلام
  برا من وقتی میخام نصب کنم این ارور رو میده
  http://uupload.ir/files/zxyc_ps.jpg
  کامنت ها رو هم خوندم ولی پوشه ای که میگی رو پیدا نمیکنم / لطفا راهنمایی کنید الکی حجمم نرفته باشه

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. محمدجان پوشه خاصی نداره. شما بایستی حتما پیش نیاز Visual c++ روی سیستمتون کامل باشه. اگر ویندوز ۸ یا ۸٫۱ دارین، حتما عوضش کنین که مملوء از کاستی هست.

 10. سلام خسته نباشید موقع نصب ارور creative cloud installer میده باید از کجا دانلود کنم متشکر.

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. شما بایستی حتما پیش نیاز Visual c++ روی سیستمتون کامل باشه. اگر ویندوز ۸ یا ۸٫۱ دارین، حتما عوضش کنین که مملوء از کاستی هست.

 11. سلام من از آخرین بیلد Windows 10 Creators استفاده میکنم. ++Visual C رو هم از سایت شما دانلود و نصب کردم. اما در پایان نصب Adobe Creative این پیغام خطا رو میده:
  http://uupload.ir/files/zxyc_ps.jpg
  جالبه که با این حال Adobe Creative نصب و اجرا هم میشه هر چند که فتوشاپ نصب نمیشه!
  موقعی که سعی میکنم فتوشاب رو مستقیما از طریق فایل adobe.exe نصب کنم، اواسط نصب نوار پیشرفت به عقب برمیگرده و نصب متوقف میشه …

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. مهدی جان متاسفانه اگر Visual C++ 2017 رو نصب کردید و این مشکل رو دارین، راه حل دیگه ای براش نیست. موفقیت آمیز نصب شده؟

  مهدی پاسخ داده :

  بله ویژوال سی با موفقیت نصب میشه.
  یعنی مشکل از فایل نصب فتوشاپ هست و اگر از منابع دیگه دانلود کنم ممکنه نصب بشه؟
  بالاخره باید یه راهی برای نصب فتوشاپ ۲۰۱۸ روی ویندوز ۱۰ وجود داشته باشه!

  حسین پاسخ داده :

  سلام. مهدی جان منابع دیگه هم، همگی همین نسخه رو دارن. به این خاطر که فقط یک نسخه از فوتوشاپ ۲۰۱۸ به صورت کرکی اومده فعلا. ولی میتونین یه کاری کنین، از وبسایت اصلی ادوبی دانلود کنین، بعد طبق آموزش کرک کردن نرم افزار که قرار دادیم، کرکش کنین.

 12. سلام
  راهی هست که من بتونم این ورژن رو جایگزین ورژن قبلی که دارم (CC2017) کنم بدون این که چیزی پاک بشه؟ میخوام اطلاعات و تنظیماتم از بین نره

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. خودش باید روی نسخه قدیمی آپدیت کنه عزیز. اگر نکرد، تنظیماتتون رو راحت میتونین منتقل کنین. منظور پوشه سازی و لایبرری هایی هست که ایجاد کردین. با یه import ساده میتونین منتقل کنین.

 13. سلامُ
  با سپاس از تمام زحمات شما
  میخواستم بدونم که این ورژن قتوشاپ که قرار دادید و این دیزاین و ایلستراتور که در ادامه برای دانلود قرار دادید نسخه ام ای ME هستن؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. نسخه ME که خیلی قدیمی هست. الان همه نرم افزارها به CC آپدیت شدن.

 14. سلام روی ویندوز ۱۰ نصب نمیشه ؟؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. برای چی نشه محمدجان؟ اتفاقا توصیه میشه ویندوز ۱۰ آخرین بیلد باشین. فقط روی ویندوز ۱۰ بیلد اولیه که اومده چند سال پیش نصب نمیشه. ۱۵۰۷منظورمون هست.

 15. کرک های ۲۰۱۷ روی ورژن ۲۰۱۸ بخوبی عمل میکنه منظورم اینه که باگی بوجود نمیاره یا بهتره اینکه منتظر بمونیم کرک مخصوص ورژن ۲۰۱۸ ریلیز شه؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. مخصوص ۲۰۱۸ در فایل دانلودیتون هست عزیز. نسخه جدید AMT رو در پوشه ACTIVATORS براتون قرار دادیم. ولی با قبلی ها هم مشکلی نیست

 16. سلام
  آیا وجود نرم افزار adobe creative cloude که برای نصب نرم افزار لازمه بعد از نصب هم لازم هست یا خیر و آیا میشه اون رو پاک کرد؟
  تشکر

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. بعدا به دردتون میخوره. اگر باشه بهتر هست ولی الزامی نیست

 17. حسین آقا لطفا ورژن های ۲۰۱۸ دیگر نرم افزارهای ادوبی ازجمله -ایلوستریتور-ایندیزاین-پریمیر پرو-افترافکتز-لایت روم و …
  روقرار بدید ممنون

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. همه قرار گرفتن سبحان جان.

 18. سلام.ویندوز م۱۰ هست آخرین نسخه ولی بازم نصبش تا یه جایی میره و برمیگرده عقب.آقا حسین لطفا اگر پیش نیاز خاصی نیاز هست لطفا لینک بدید

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. در بخش آموزش نصب تاکید کردیم که نیاز هست Visual C++ 2017 رو حتما نصب داشته باشین عزیز. در ضمن، ویندوزتون اگر ۱۰ هست حتما آخرین بیلد باشه. سایر ویندوزها هم، حتما باید آپدیت باشن.

 19. سلام ببخشید من ستاپ رو روی چند تا سیستم اجرا کردم و رو همشون مشکل برگشتن نوار حین نصب و بسته شدنش به صورت خودکار رو داشتن. چیکار کنم؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. در بخش آموزش نصب تاکید کردیم که نیاز هست Visual C++ 2017 رو حتما نصب داشته باشین عزیز. در ضمن، ویندوزتون اگر ۱۰ هست حتما آخرین بیلد باشه. سایر ویندوزها هم، حتما باید آپدیت باشن.

 20. سلام . من ویندوز ۷ نسخه ۶۴ بیتی دارم. وسط نصب پیام میده که یه سری نرم افزار باید بسته بشن که اصلن باز نیستن. و وقتی ok میکنم رو به عقب خالی میکنه و از نصب خارج میشه.چرا؟

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  دقیقا چه اروری دریافت میکنید ؟

 21. سلام برنامه رو دانلود کردم،چرا موقع اکسترکت ارور میده؟؟
  من این همه حجم اینترنت مصرف کردم،اخرش هیچی؟؟
  چرا فایل خراب میزارید تو سایت
  واقعا که …

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  فایل تست شد مشکلی نداشت ، رمز را تایپ کنید

  مهران پاسخ داده :

  سلام. winrar رو آپدیت کن. منم همین مشکلو داشتم نسخه ۵٫۵۰ نصی کردم درست شد.

 22. سلام.وقتی فایل کرکو اجرا کردم فقط برای ۷ روز میتونم اجراش کنم.چیکار باید بکنم

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. نرم افزار رو به درستی کرک نکردید.

  مینا پاسخ داده :

  میشه بگید باید چیکارکنم؟

  علیرضا پاسخ داده :

  طبق آموزش نصب نمایید.

 23. درحال نصب adobe.msi نوار پیشرفت بعد از مدتی به عقب بر می گرده و پنجره نصب بسته میشه؟ لطفا راهنماییم کنید

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. ویندوزتون بایستی آپدیت باشه و همه پیش نیازها رو داشته باشه عزیز.

 24. سلام
  اون فعال ساز های پیشنهادی چی هستن؟
  اگه میشه یه توضیحی بدین که چرا اونارو دانلود کنیم

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. با اونا میتونین نرم افزار رو فعال سازی کنین. گروه های مختلف هستن. همشون هم سالم هستن.

 25. Please wait while windows configures adobe
  در هنگام نصب وقتی به این قسمت میرسه نصب به عقب بر میگرده و بسته میشه
  آنتی ویروس هم غیر فعال کردم بی نتیجه بود
  چه کنم؟

  پاسخ به این نظر

 26. سلام
  دانلود کردم ولی اصا پوشه رو باز نمیکنه ..میگه فایل یا آن نون هست یا اسیب دیده.
  چکار کنممم؟؟؟

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  جه اروری را دریافت می کنید ؟

 27. سلام.اصلا نصب نمیشه آقا.روش کلیک می کنم تا یه خورده ای میره و بعد دوباره بر میگرده.و داخل program files هم هیچ پوشه ی جدیدی بوجود نیومده که من بخوام ادامه مراحل رو برم.لطفا راهنمایی کنید یک گیگ برای دانلودش مصرف شد

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. ویندوزتون بایستی آپدیت باشه و همه پیش نیازها رو داشته باشه عزیز. حتما هم ۶۴بیتی ویندوز ۱۰ با آخرین آپدیت باشین.

 28. ممنون از سایت خوبتون
  نصب کردم اما نمیدونم چرا فارسی نمیشه تایپ کنم.لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  از منوی اصلی مسیر Edit > Preferences > Type را انتحاب نمایید. از کادر باز شده گزینه middle eastern را تیک کنید.از منوی اصلی مسیر Type > Language option گزینه Middle eastern feature را انتخاب نمایید.

 29. با سلام و خسته نباشید
  سایتتون عالیه واقعا
  ممنون از دانلودهایی که قرار می دهید. من از چند سایت دیگه هم دانلود کردم ولی همه شون مشکل داشتن ولی با کمک سایت شما موفق به نصب و راه اندازی شدم واقعا ممنون

  پاسخ به این نظر

  مدیر ذهن پاسخ داده :

  دقیقا با شما موافق هستم. من چند تا فتوشاپ نصب کردم که توی فایل پچ مشکل داشتن و مدت زمانش تموم می شد اما این یکیو به راحتی نصب و پچ کردم.
  ممنون

 30. سلام
  اگه دنبال آموزش های فوتوشاپ هستید به تون پیشنهاد می کنم که از سایت های pluralsight و lynda آموزش ها رو پیگیری کنید. یه سرچ بزنید توی همین سایت دانلود ها آموزش هاشون پیدا می شه. البته سایت میتالرن هم همه آموزش های لیندا رو به صورت رایگان برای دانلود گذاشته

  پاسخ به این نظر

 31. من نمیتونم فایل amtlib.dll رو پیداکنم یعنی چی محل نصب نرم افراز؟ یعنی تو پوشه اش؟ چیزی نیس که!

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. دقت کنین که ۲تا پوشه adobe دارین. هم در program files هست هم در program files (x86) اگر نسخه ۶۴بیتی نصب کردید. باید به پوشه adobe در program files مراجعه کنین. آموزش کامل هست که.

 32. سلام.میشه آموزش کامل نصبو در قالب ویدیو بزارید .
  ممنون

  پاسخ به این نظر

  amir پاسخ داده :

  من نمیتونم فایلamtlib.dll رو پیدا کنم

  علیرضا پاسخ داده :

  به محل نصب نرم افزار مراجعه کنید فایل اونجاست.

 33. سلام
  میشه کمک کنید کلی از حجمم رفته تا این فتوشاپ رو دانلود کنم ولی نصب نمیشه
  وقتی رو فایل ستاپش کلیک میکنم باز میشه یکم درجش پر میشه بعد بسته میشه
  دیگه هیییییچ اتفاقی نمیفته!!!!

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  Setup جدید Adobe به اینگونه می باشد. نرم افزار برای شما نصب شده است دوست عزیز .

  Alix پاسخ داده :

  راهنماییت اشتباهه، منم این مشکلو داشتم تو سایتای خارجی مشکلو حل کردم.
  وقتی تا نصفه میره برمیگرده مشکل از ورژن نرم افزاره نسخه ۶۴ هست که باید حتما ویندوز ۶۴ سیستم شما بروز باشه .
  اما با نسخه۳۲ ویندوز آپ هم نباشه مشکل نداره.
  یا از ورژن قبلی استفاده کنید.

  Alix پاسخ داده :

  اتفاقا بعد از نصب توی کل کامپیوتر فایل Photoshop را جستجو کردم اگر نصب شده بود این فایلو پیدا میکرد که نتیجه ای نداشت اما با همین روش که گفتم (آپدیت ویندوز) نصب شد.

 34. یه سوال داشتم … نسخه قابل حملش با اصلیش ..امکاناتش فرقی هم میکنه؟؟؟

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  خیر

  revolt پاسخ داده :

  پس مرض دارن یکی کمتر میدن ؟
  چجوری میشه اخه

 35. سلام خدمت شما من دیشب نسخه جدید رو نصب کردم
  Adobe Photoshop CC 2017 v18.1.0.207
  ولی چرا وقتی اجرا میشه دیگه این صفحه باز نمیشه؟
  http://uupload.ir/files/iwx0_start-2017.jpg
  و مستقیم داخل خود فتوشاپ میره آیا صفحه بالایی برداشته شده؟؟؟چون نسخه قدیمی رو چک کردم هنوز بود ولی این نسخه جدید دیگه نیست برای همه اینطوریه یا فقط برای منه؟؟؟
  ممنون
  موفق باشید

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  ظاهر نسخه جدید اینجوری می باشد.

  ابوالفضل پاسخ داده :

  ببخشید برای شما هم اینطوریه؟
  موفق باشید

  ابوالفضل پاسخ داده :

  و جالبتر از اون این که وقتی میری اینجا:
  روی فایل اجرایی Adobe Photoshop.exe درون پوشه Build کلیک کنید تا نصب نرم افزار آغاز شود
  و میزنی نصب میشه دیگه ازت نمی پرسه زبان فلان باشه یا نباشه و باید بری داخل خود فتوشاپ درست کنی کلان نسخه رو فرق دادنند و اون صفحه اول هم خوب بود که حذف کردن

  علیرضا پاسخ داده :

  بله ، نسخه های جدید نرم افزار های Adobe به همین صورت نصب میشوند.

 36. سلام تو پوشه adobe فقط پوشه Adobe Creative Cloud هست
  پوشه adobe photoshop cc 2017 وجود نداره
  چیکا کنم ؟؟؟؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. دقت کنین ۲تا program files دارین. یکی Program Files یکی Program Files (x86) … لطفا پوشه صحیح رو انتخاب کنین.

 37. سلام
  من وقتی رو setup میزنم بجای نصب کردن یه صفحه میاره که میگه باید sing کنم
  بعد رفتم به اون ادرسی که گفته بودین و فایلphotoshop.exe رو اجرا کردم ولی ارور میده . میگه فلان فایل dll نو نداره
  لطفا کمکم کنید.

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. در آموزش نصب تاکید کردیم که اینترنت شما باید کاملا قطع باشه عزیز. آدرس رو هم اشتباه رفتید. در دو فولدر program files (x86) و program files هستش. درست انتخاب باید بشه.

 38. با سلام
  هنگام نصب برنامه اصلا نمی پرسه که کجا نصبش کنیم و خودش اتوماتیک توی درایو c برنامه رو نصب میکنه.
  میخاستم بدونم امکانش هست مسیر نصب برنامه رو تغییر داد؟درایو c من دیگه پر شده.

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. احسان جان خیر امکان تغییرش نیست مگر اینکه نسخه قدیمیش رو دانلود و نصب کنین.

 39. سلام خسته نباشید.جناب من font فارسی میخوام تایپ کنم متاسفانه جدا جدا نمایش میده.چه باید کرد؟

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  – از منوی Edit به زیرمنوی Preferences بروید.
  – در اینجا یک گزینه به نام Type اضافه شده است. آن‌را کلیک کنید.
  – در پنجره ظاهر شده، گزینه Middle Eastern and South Asia را انتخاب کنید
  – فتوشاپ را ببندید و دوباره باز کنید.
  – سپس از منوی Type در زیرمنوی Language Options گزینه Middle Eastern Features را انتخاب کنید.

 40. سلام ممنون از سایت خوبتون
  دقیقاهمین برنامه رو در سایت های دیگه با حجم نصف برای دانلود گذاشتن میخواستم بدونم فرقش با این چیه

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. علیرضا جان نسخه قدیمی ترش رو که حجمش معادل با سایر سایت ها هست که نگه داشتیم. آپدیت جدید خیلی حجمش بالاست.

 41. سلام

  من هرکاری میکنم نصب رو شروع نمیکنه

  رو setup کلیک میکنم هیچ اتفاقی نمیفته

  پاسخ به این نظر

  مسعود پاسخ داده :

  Please wait while Windows configures Adobe Photoshop

  یه پنجره باز میشه با این پیام

  لود میشه دگ هیچ اتفاقی نمیفته

  حسین پاسخ داده :

  سلام. اینجا باید صبر کنین خودش نصب میکنه. حدودا ۲۰ الی ۳۰دقیقه طول میکشه. بعد برین داخل Program Files فولدر نصبتون…اونجا هست.

  مسعود پاسخ داده :

  ممنون بابت پاسختون :l

 42. salam dostan . mn x64 download kardam moghe nasb on avalesh ke por mishe ghesmati ke dare por

  mishe yeho aghab miad mipare(yekam por mishe baad bejaye por shodan khali mishe) . alan moshkel chiye

  windows 10 64

  tashakkor.

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. مشکلی نداره حسام جان. بزارین نصبش رو بکنه. حدودا بین ۲۰ الی ۳۰ دقیقه طول میکشه.

 43. با سلام
  مثل همیشه سایتتون عالیه
  فقط اینبار تو وقتی setup رو میزنم که نضب شه adobe cloud رو میاره بعد مینویسه failed
  میشه بگید مشکل از چیه؟
  نرم افزار خیلی نیازه

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. لطفا اینترنتتون رو قطع کنین بعد نصب کنید. بعد نصب هم وارد محل نصب نرم افزار بشید و از اونجا اجراش کنین.

 44. سلام و خسته نباشید
  به جز فایل ست اپ یک فایل دیگر به نام فتوشاپ هست تو پوشه نصب با ایکون کامپیوتر اون رو نمیخواد نصب کنیم ؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. نه عزیز لازم نیست.

 45. سلام.
  خسته نباشید.
  نسخه ی جدید Emulator (AMT.Emulator.v0.9.2) هم منتشر شده که از CC 2017 پشتیبانی رسمی داره.
  به روز رسانی کنید فایل کرک رو بی زحمت.
  ممنون 😉

  پاسخ به این نظر

 46. سلام. من برنامه رو دانلود و اجرا کردم ولی زبانش ایتالیایی هست.
  چطور تغییرش بدم؟ اصلا ایتالیایی از کجا اومد؟
  با تشکر

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. بررسی شد و انگلیسی هست نوید جان.

  hamid پاسخ داده :

  سلام. ببخشید منم نسخه پرتابلش رو دانلود کردم ولی زبانش ایتالیاییه 🙁
  چه جوری میشه انگلیسیش کرد؟؟؟

 47. چرا چس برای من میگه باید sing in کنی؟لطفا کمک کنید

  پاسخ به این نظر

  علیرضا پاسخ داده :

  نیاز به اینکار نیست… ایکون نرم افزار روی دسکتاپ ایجاد نمی شود و بایستی از محل نصب نرم افزار، آن را اجرا کنید. بدین منظور، به آدرس C:/Program Files/Adobe/Adobe Photoshop CC 2017 رفته و فایل اجرایی Photoshop.exe را اجرا کنید. هم چنین می توانید با راست کلیک بر روی این فایل اجرایی و انتخاب گزینه Send To -> Desktop شورتکات این نرم افزار را روی دسکتاپ خود ایجاد کنید.

 48. چرا حجم این نرم افزار در سایت شما انقدر زیاده؟!!! در سافت ۹۸ کمتر از یک گیگ و در پی سی دانلود ۱٫۲ گیگ. لطفا جوابمو بدید. من نمی دونم کدوم رو دانلود کنم. آیا این نسخه سایت شما که حجمش بیشتره از اونا کامل تره؟

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. نسخه قبلی رو هم نگه داشتیم امیرجان به علت اینکه حجم نسخه جدید خیلی زیاد هست. دقت کنین سایتی که نام بردید هم نسخه قدیمی رو در حال حاضر داره که ما هم قرارش دادیم، نسخه جدید حجمش بسیار زیادتر هست به خاطر آپدیت های متعددی که داشته.

 49. با سلام خدمت تیم عزیزدانلودها عذر میخوام که این مطلب رو اینجا عرض میکنم،اولا اگر ممکنه باشه پلاگ این های تری دی مکس ۲۰۱۷ رو به طور کامل قرار بدید،دوما اگر زحمت نباشه برای نرم افزار های ۲۰۱۷ که به هرحال تازه کرک شدن و باگ زیادی دارن بعضا،در صورت انتشار کرک فیکس و یا کرک های جدید قرار بدید خیلی ممنون میشم ازتون

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. ببینین پلاگین های مثل وی ری یا امثال مشابه، خیلیاشون کرک نمیشن! نکته مهمش اینجاست…اگر کرک بشن حتما قرار میدیم. هر کرک فیکس یا چیزی هم بیاد حتما قرار میدیم شک نکنین. با تشکر.

 50. سلام
  در قسمت آموزش نصب گفتین که:
  ۴- پس از اتمام نصب، تمامی آپدیت هایی که قرارداده شده را نصب کنید تا آخرین نسخه نرم افزار را داشته باشید.
  ولی فایل آپدیتی وجود نداره که بخوام نصبش کنم 😐

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. این مورد برای وقتی هست که آپدیت باشه سامان جان. هنوز آپدیتی نیومده پس این مرحله رو نادیده بگیرین لطفا.

 51. سلام. وقتی رو ایکون نصب می زنم خودش شروع می کنه به نصب و گزینه sign in later نمیاره. بعدشم آپدیت هایی که گفتید داخل کدوم پوشه هستش؟ آخرشم نرم افزار رو پچ کردم ولی موقع اجرا میگه این فایل از سیستمتون پاک شدهamtlib.dll

  پاسخ به این نظر

  حمید پاسخ داده :

  سلام. همه مواردی که فرمودین تاثیر خاص ندارن. فقط برای گام آخر، اون میگه که فایل پیدا نشد و شما بایستی به صورت دستی آدرس فایل رو بدید. در فولدر Adobe => Photoshop هست این فایل. بهش بدید تا پچ کنه.

  milad پاسخ داده :

  همین کارو میکنم. ولی باز موقع اجرای نرم افزار پیغام میده

  milad پاسخ داده :

  درست شد. مشکل از سیستمم بود

 52. حجمش بالاست چیکار کنم قادر به دانلودش نیستم ولی برنامه خوبی هم هستش

  پاسخ به این نظر

  revolt پاسخ داده :

  قدیمیشو بگیر

 53. سلام .
  من وقتی فایل پچ رو اجرا می کنم و گزینه پچ رو میزنم ارور میده که فایل پیدا نشد ( can not find the file.Search the file ? )
  یس روهم وقتی میزنم کاری نمی کنه .نرم افزار فتوشاپ هم از لیست انتخاب کردم . چیکار کنم ؟
  نرم افزار هم وقتی می خوام اجرا کنم ارور نبودن فایل api-ms-win-crt-runtime-l1-1-0.dll رو میده . این فایلو دانلود هم کردم ولی بعدش بازم ارور داد .لطفا جواب بدید.مرسی

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. مهدی جان پچ رو در محل نصب نرم افزار کپی کنین و بعد بزنین پچ کنه اوکی میشه. دقت کنین که باید فایل dll مربوطه که نوشتیم رو حتما انتخاب کنین وگرنه نرم افزار اجرا نمیشه.

 54. با سلام و خسته نباشید
  مرسی از سایت خوبتون
  من موقعی که فتوشاپ را نصب میکنم این پیغام را میده مشکل چیه
  the program can’t start because api-ms-win- crt-runtime-l1-1-0.dll is missing from your computer.try reinstalling the program to fix this problem.

  پاسخ به این نظر

  حسین پاسخ داده :

  سلام. لطفا پیش نیازهای ویندوزتون رو به طور کامل نصب کنین تا اجرا بشه.

  مهناز پاسخ داده :

  باسلام من نیز همین مشکل رو داشتم و نمی دونم از کجا باید حلش کنم و پیش نیاز های ویندوز شامل چی میشه؟؟ ممنون ازراهنماییتون

 55. با سلام.
  ۱- این نسخه که قرار دادید قابلیت تایپ فارسی نداره و حروف ها رو جدا می کنه.
  ۲- نرم افزار هم کنده و دیر عمل می کنه.
  چه جوری می شه این ۲ مشکل رو برطرف کرد؟

  پاسخ به این نظر

  ahad پاسخ داده :

  تو اینترنت سرچ کن / افزونه و نرم افزار برای حل این مشکل هست / طبیعیه این قضیه

  amin پاسخ داده :

  To enable Farsi or Arabic in Photoshop CC, go to preferences (Ctrl + K) > ‘Type’ tab, then set the text engine to MIDDLE EASTERN AND SOUTH ASIAN.

  Now restart Photoshop. From the menu choose Type > language options > select MIDDLE EASTERN FEATURES.