دانلود DriverPack Solution 17.7.112 نرم افزار نصب و آپدیت تمامی درایورها

دانلود DriverPack Solution مجموعه از درایور های سخت افزار های کامپیوتری است که بیشتر با نام Auto Driver شناخته شده است و توسط شرکت های ایرانی نیز منتشر می شود. این مجموعه از سخت افزار ها که در قالب یک نرم افزار می باشند ، طوری طراحی شده اند که به طور اتوماتیک توسط نرم افزار آن نسبت به شناسایی سخت افزار های کامپیوتر کاربر اقدام می کند و سپس با شناسایی کاربر می تواند درایور های سخت افزاری کامپیوترش را بدون نیاز به اتصال به اینترنت و دانلود اضافه ، نصب نماید. این مجموعه از درایور ها روی ویندوز های ۸و ۱۰ و ۷ و Vista و XP قابل نصب می باشد و هر دو نسخه ۳۲ بیت و ۶۴ بیت را شامل می شوند. با استفاده از این مجموعه از درایور ها دیگر نیازی به جستجو در اینترنت برای یافتن درایور های گمشده خود نخواهید داشت و با صرفه جویی در زمان و بسیار ساده می توانید از این نرم افزار استفاده کنید

همچنین این نرم افزار دارای نسخه آنلاین می باشد که حجم خیلی کمتری دارد. برای اجرا نسخه آنلاین نیاز به دسترسی اینترنت دارید. بعد از دانلود DriverPack Solution Portable آن را اجرا کنید درایور های سیستم شما توسط این نرم افزار شناسایی می شود و هر کدام را انتخاب کنید به صورت مستقیم از اینترنت دانلود شده و به جدیدترین نسخه آن به روز می شود.

دانلود-DriverPack-Solution

قابلیت های کلیدی دانلود DriverPack Solution:

  • نصب خودکار تمام درایور ها: نصب تمام درایور ها در رایانه شما تقریبا حدود ۵ دقیقه طول می کشد
  • صرفه جویی در وقت: بدون آنکه شما به دانلود تک تک درایور ها و سپس نصب آن ها بپردازید تنها با یک کلیک می توانید تمامی آن ها را نصب نمایید
  • همه ی درایور های داخل یک رایانه در این نرم افزار موجود می باشد
  • قابلیت به روز رسانی درایور ها
  • پشتیبانی از سیستم عامل ۳۲ و ۶۴ بیتی
  • پشتیبانی از تمامی ویندوز های موجود از جمله ویستا , Xp ، ۷ ، ۸ ، ۸٫۱ ، ۱۰
  • رابط کاربری ساده و کاربردی

DriverPack-Solution-اسکرین-شات DriverPack-Solution-اسکرین-شات DriverPack-Solution-اسکرین-شات

info
Fully refurbished shell DRP 15.9 automatically selects and installs the necessary drivers for your computer. This version has many new features and optimized for the new operating system Windows 10 . Compared with the previous version of the DRP 15.6 in this version significantly corrected shell and completely new driver packs. Installing the drivers provided in the shell just a few clicks, and this process can be fully automated. Thanks freshest driver-pakam, this program installs the drivers on virtually any computer of any age. Installation and driver updates this program can be implemented without an Internet connection directly from the HDD / flash / DVD.
Acer, ASUS, HP, Dell, MSI, Samsung, Toshiba, Sony, Lenovo, Fujitsu, Fujitsu Siemens, eMachines, Packard Bell, Clevo, BenQ, Notebook, IBM, Apple, Intel, LG, Compaq, Depo, NEC, Gericom, Matsushita, Medion, K-Systems, Gigabyte, SiS, Gateway.
سیستم مورد نیاز

Operating System: Windows XP/Vista/7/8/8.1/10
Memory (RAM): 512MB of RAM required.
Hard Disk Space: 12GB of free space required.
Processor: Intel Pentium 4 or later.

راهنمای نصب

1) اگر از نسخه آفلاین استفاده می کنید، تنها کافیست بعد از اکسترکت، فایل ISO بدست آمده را توسط Daemon Tools یا نرم افزارهای مشابه اجرا کنید و درایورهای خود را نصب کنید.

2) اگر از نسخه آنلاین استفاده می کنید، با اتصال به اینترنت و اجرا کردن نرم افزار، نرم افزار درایورهای مورد نیاز برای آپدیت را در سیستم شما جستجو می کند و عملیات دانلود و نصب آن ها را انجام خواهد داد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود نسخه DriverPack Solution v17.7.73.4 Offline به صورت پارت های 2گیگابایتی:

دانلود پارت 1 : Direct Link

دانلود پارت 2 : Direct Link

دانلود پارت 3 : Direct Link

دانلود پارت 4 : Direct Link

دانلود پارت 5 : Direct Link

دانلود پارت 6 : Direct Link

دانلود پارت 7 : Direct Link

دانلود پارت 8 : Direct Link

دانلود پارت 9 : Direct Link

————————————-

  – دانلود نسخه DriverPack Solution v17.7.112 Portable Online با حجم 268 کیلوبایت

ADs