دانلود HTTP Debugger Pro 8.22 – نرم افزار کنترل پروتکل های اینترنت

HTTP Debugger Pro نام نرم افزاری با تمامی امکانات برای مهندسان IT می باشد که می توانند ترافیک پروتکل های HTTP و HTTPS را بین یک مرورگر اینترنت و یا هر نرم افزار دیگری که از پروتکل HTTP/HTTPS استفاده می کند را با یک سرور وب مشاهده و تجزیه تحلیل نمایید. این نرم افزار برای اشخاصی طراحی شده که می خواهند نسل جدیدی از وب سایت های اینترنتی را دارا باشند و بتوانند در برابر حمله هکرها به وب سایت خود جلوگیری نمایند.

با دانلود HTTP Debugger Pro همه صفحات وب و تصاویر ذخیره شده در مرورگر را می توان مشاهده کنید و آن ها را  کنترل نمایید. تمام ترافیک HTTP صادر شده را می توان در فایل های log یا در شبکه RAW یا در فرمت رمزگشایی صادر کرد. نرم افزار کنترل پروتکل HTTP Debugger با تمام مرورگرهای وب از جمله اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، اپرا و غیره و پلاگین های آنها کار می کند. توسعه دهندگان نرم افزار می توانند از این نرم افزار برای مشاهده و تجزیه و تحلیل ترافیک HTTP استفاده کنند.

شما می توانید مهارت های برنامه نویسی وب خود را با مشاهده و تجزیه و تحلیل نحوه عملکرد وب سایت های دیگر و نحوه اجرای برخی از ویژگی های آن بهبود بخشد. توسعه دهندگان نرم افزاری می توانند ترافیک HTTP خود را بدون در نظر گرفتن اینکه آیا این برنامه یک برنامه حالت کاربر است یا به عنوان یک سرویس ویندوز NT کار می کند، مشاهده کنند.

دانلود-HTTP-Debugger

قابلیت های کلیدی دانلود HTTP Debugger:

  •  پشتیبانی کامل از برنامه های ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی
  •  رمز گشایی اتصالات HTTPS / SSL و محتوای gzip / chunked
  •  پشتیبانی از مودم Dial-up , اتصالات DSL/ISDN/Cable/LAN
  •  پشتیبانی از اینترنت اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، اپرا و گوگل کروم
info

If you need to view and analyze all of the HTTP traffic between a web browser or any program that uses the HTTP protocol and the web server, then HTTP Debugger is the program for you. Web developers can view and analyze HTTP header parameter values, cookies, query strings, the source code of HTML/XML web pages and Java/VB scripts, error codes etc. They can measure the size and downloading time of their web pages and identify web site performance bottlenecks.

سیستم مورد نیاز

1 GHz 32-bit or 64-bit processor
2 GB of system memory (RAM)
3 GB of available disk space

راهنمای نصب

1- دسترسی به اینترنت خود را قطع کنید.

2- بعد از نصب ، فایل generic.keygen را اجرا کنید و Gen را زده تا سریالی برای شما ایجاد شود سپس Activate را بزنید تا نرم افزار فعال شود.

توجه: اگر نرم فزار به صورت خودکار فعال نشد سریال بدست آمده را کپی کرده، نرم افزار را اجرا کنید و از منوی FIle گزینه Activate را بزنید سپس سریال بدست آمده را وارد کنید و Activate کنید تا نرم افزار فعال شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 9 مگابایت