دانلود MOBILedit! Forensic Express Pro 7.0.0.16390 – نرم افزار کنترل موبایل

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

MOBILedit نرم افزاری است برای کسانی که می خواهند به گوشی های خود با هر برند و سیستم عاملی از جمله ایفون ، اندروید و … خود دسترسی داشته باشند . گوشی های موبایل می توانند از طریق درگاه usb به کامپیوتر و سپس به نرم افزار متصل شوند ، اطلاعات خود از جمله عکس ، مخاطبین ، پیام های متنی، یادداشت ها و تمام اطلاعات گوشی را از گوشی به کامپیوتر انتقال بدهند . دیگر امکان این گوشی ارسال SMS‌ و تغییر دفترچه مخاطبین می باشد . از جمله ویژگی های نرم افزار MOBILedit Forensic مدیریت چندین گوشی به صورت همزمان ، سرعت بالا در کپی ، امکان تهیه پشتیبان از تمامی اطلاعات ، امکان نصب نرم افزار و بازی رو گوشی و … است .

با دانلود MOBILedit! شما می توانید با متصل کردن گوشی خود به کامپیوتر از طریق بلوتوث، اینفرارد و یا کابل به راحتی فایل ها ، سند ها و آهنگ های مورد علاقه خود را به کامپیوتر و یا بلعکس ارسال کنید. همچنین از طریق این نرم افزار می توانید به راحتی شماره گیری کنید، اس ام اس ارسال کنید، به تماس های خود پاسخ دهید، شماره تماس های خود را سازمان دهی کنید، بازی کنید و بسیاری از کارهایی که در گوشی وجود دارد را از طریق کامپیوتر خود مدیریت کنید. شما توسط این برنامه می توانید به سادگی از تمامی داده های گوشی خود فایل پشتیبان تهیه کنید و در مواقع ضروری از آن استفاده کنید.از دیگر مزیت های این برنامه و در صورت برقرار بودن ارتباط بین گوشی و کامپیوتر شما از طریق کامپیوتر میتوانید اس ام اس های دریافتی را مشاهده ، پاسخ و آن ها را ذخیره کنید.

دانلود-MOBILedit

info

MOBILedit! Forensic is the world’s most trusted phone investigation tool. Highly rated by the National Institute of Standards and Technology, MOBILedit! Forensic is the primary mobile device investigation tool used in over 70 countries. Simply connect a phone and MOBILedit! Forensic extracts all content and generates a forensic report ready for courtroom presentation. These tamper-proof, flawless reports are used in hundreds of courtrooms every day. Mobile phones contain some of the most important evidence in criminal investigations. Law enforcement agencies around the world need every possible advantage to help solve crimes. In many instances, mobile phones contain the important incriminating evidence that legal investigators require to solve a case.

سیستم مورد نیاز

CPU: Equal to Pentium 300 MHz or above
RAM: 256 MB or above
HDD: 100 MB or above
OS: Windows Vista or newer

راهنمای نصب

آموزش نصب نسخه Express Pro:

1) پس از اتمام نصب، فایل کیجن یعنی mekgn.exe را به محل نصب نرم افزار خود منتقل کرده و به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

2) بر روی Patch کلیک کنید.

3) بر روی گزینه ی Modify hostfile کلیک کنید تا سرورهای نرم افزار بلاک شوند و لایسنس شما غیرفعال نشود.

4) از نوار Product محصول خود یعنی MOBILedit Foresonic Express را انتخاب کنید. مقدار Name و Company را به دلخواه خود پر کرده و بر روی Activate کلیک کنید.

——————

آموزش نصب نسخه های پیشین:

پس از اتمام نصب، فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب نرم افزار جایگزین کنید و سپس نرم افزار را اجرا نمایید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com