دانلود PC Cleaner Pro 2018 14.0.18.4.7 – نرم افزار بهینه سازی سیستم

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

دانلود PC Cleaner Pro نرم افزاری که به شما کمک می کند که سیستم خود را به حالت ایده آل خود برگدانده و سرعت آن را به طور قابل توجهی افزایش دهید. متاسفانه پس از گذشت چند ماه و نصب نرم افزار های مختلف سرعت و عملکرد کامپیوتر کاهش می یابد به طوری که این کاهش سرعت، شما را مجبور به نصب دوباره ویندوز خواهد کرد. امروز تیم دانلود ها نرم افزار را برای شما آماده کرده است که می توانید به کمک آن سرعت سیستم خود را بهینه کنید. PC Cleaner یک نرم افزار بهینه ساز کامل و کم نقص برای سیستم عامل ویندوز می باشد.

دانلود-PC-Cleaner-Pro

نرم افزار PC Cleaner با پاک سازی ویروس های نا شناخته و همچنین بهینه سازی رجیستری این امکانات را برای شما به ارمغان می آورد که سرعت سیستم خود را بهینه نمایید. از ویژگی های این نرم افزار می توان به شناسایی میانبر های نا معتبر و همچنین حفاظت از کامپیوتر در برابر اسپای ورها اشاره کرد. توسط این نرم افزار می توانید ورودی های غیر مفید و بلا استفاده را از رجیستری ویندوز حذف نمایید. از جمله اطلاعاتی که نرم افزار PC Cleaner قادر به پاک سازی آن ها می باشد می توان به پسوند فایل ها، میانبر های نامعتبر، DLL های به اشتراک گذاری شده، فونت ها ، فایل های راهنما، مسیر برنامه و… اشاره کرد. بعد از نصب، نرم افزار PC Cleaner رجیستری سیستم شما را اسکن کرده و اطلاعات نامعتبر و یا اطلاعاتی که منسوخ شده می باشند را شناسایی می کند، سپس با حذف این اطلاعات به شما کمک می کند تا سرعت سیستم خود را بهینه سازی نمایید.

 

PC-Cleaner-Pro-اسکرین-شات PC-Cleaner-Pro-اسکرین-شات PC-Cleaner-Pro-اسکرین-شات

info

We believe computers are meant to speed things up, not slow things down, so you can work smarter and faster. That’s why we engineered PC Cleaner to provide outstanding antivirus and antispyware protection, and PC optimization tools that works quietly and efficiently, without slowing your PC down like other bloated security products.

سیستم مورد نیاز

OS : Windows xp/Vista/7/8/10

راهنمای نصب

1- بعد از نصب، نرم افزار را اجرا کرده و بر روی Register که در سمت چپ پایین می باشد کلیک کنید.

2- فایل key را اجرا کنید .

3- با سریالی که درون فایل Key قرار داده شده است نرم افزار را فعال سازی کنید.

4- نرم افزار را در فایروال قرار دهید تا از غیر فعال شدن نرم افزار جلوگیری شود.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 9 مگابایت