نرم افزار گشت و گذار مخفیانه در اینترنت Platinum Hide IP 3.5.0.8

شاید شما هم شنیده باشید که بسیاری از سیستم های بزرگ مورد حمله هکر ها قرار گرفته اند و یا دیده اید که بعضی از سایت ها برای کاربران کشور ها محدودیت قرار داده اند و دسترسی به محتوای آن سایت ها فقط برای کشور های خاص قابل مشاهده میباشد.به کمک نرم افزار Platinum Hide IP هم از دست هکر ها و هم از دست این محدودیت ها راحت شوید.با استفاده از این نرم افزار گشت و گذار پنهانی ایمن در اینترنت داشته باشید. این برنامه می تواند با سرعت بسیار بالای خود در کمترین زمان IP شما را مخفی کند. به این ترتیب زمانی که شما با دیگران چت می کنید و یا سایت های اینترنتی را مشاهده می کنید آی پی شما مخفی مانده است و این امر سبب می شود تا امنیت سیستم خود را بالا ببرید و هکرها نتوانند از طریق آی پی وارد سیستم شما شوند. از دیگر قابلیت های این برنامه می توان به مخفی سازی آی پی به صورت کامل و بدون نقص , گشت و گذار پنهانی شما در اینترنت بدون گذاشتن ردپا , حفظ امنیت شما در برابر حمله دیگران به اطلاعات کامپیوتر شما , قابلیت انتخاب آی پی های کشورهای دیگر به جای آی پی خودتان , ارسال ایمیل به صورت کاملا ناشناس , بازکردن سایت ها و انجمن هایی که آی پی شما به دلایلی در آن مسدود شده است و… اشاره کرد.

 

https://img5.downloadha.com/AliRe/95/01/Pic/Platinum-Hide-IP.jpg

 

قابلیت های کلیدی نرم افزار Platinum Hide IP:
– قابلیت پنهان سازی آدرس IP
– استفاده از آی پی مخصوص و آزاد کشور ها
– گشت و گذار پنهانی در اینترنت
– حفاظت از هویت خود و متوقف کردن هکرها
– جلوگیری از دریافت دریافت Spam و ایمیل های ناخواسته تبلیغاتی از طرف سایت ها
– جلوگیری از ردیابی گشت و گذار شما توسط وب سایت های دیگر
– استفاده از سرویس ایمیل برای دادن ایمیل های ناشناس برای افراد
– و …

 

https://img5.downloadha.com/AliRe/95/01/Screen/Platinum-Hide-IP-s.jpg

info

Use Platinum Hide IP to keep your real IP address hidden, surf anonymously, secure all the protocols on your PC, provide full encryption of your activity while working in Internet, and much more.

راهنمای نصب

1) پس از اتمام نصب، فایل اجرایی “auto-easy-mask-real-platinum-superhideip.x.x-patch.exe” را به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

2) اگر با پیغام پیدانشدن فایل مواجه شدید، به آدرس “PlatinumHideIP/PlatinumHideIP.exe” مراجعه کنید و اجازه دهید نرم افزار فعال سازی شود.

3) نرم افزار را اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

لینک دانلود با حجم 2 مگابایت