دانلود VueScan Pro 9.6.33 x86/x64 – نرم افزار اسکن تصاویر

دانلود VueScan Pro ابزاری حرفه ای و در عین حال ساده ای است که برای اسکن با کیفیت تصاویر بکار می رود. نرم افزار اسکن تصاویر VueScan کیفیت اسکن تصاویر و عکس های شما را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش داده و نتیجه ی بهتری در خروجی ارائه می دهد. همچنین دارای تنظیمات قدرتمند و پیشرفته ای است که استفاده از آن منجر به افزایش کیفیت تصاویر اسکن شده ی حاصل از اسناد می شود. VueScan یکی از محبوبترین و پرکاربردترین نرم افزار های اسکن تصاویر به شمار رفته و توسط بسیاری ازعکاسان، شرکت های خدماتی و کاربران خانگی مورد استفاده قرار می گیرد.

یکی از قابلیت های مهمی که دانلود VueScan Pro به شما می دهد فناوری OCR می باشد. شاید بگویید فناوری OCR چی می باشد. فرض کنید شما متنی را بر روی کاغذ دارید و می خواهید آن را وارد کامپیوتر کنید. تنها راهی که به ذهن تمام ما می رسد تایپ کردن آن می باشد . اما این کار بسیار وقت گیر و دشوار می باشد . شما فرض کنید ۱۰ صفحه را بخواهید تایپ کنید چقدر از وقتتان را می گیرد. اما آیا می‌شود عین همان متن را وارد رایانه بکنیم تا نیازی به تایپ نباشد؟ بله ، فناوری OCR همین کار را برای شما انجام می دهد. فناوری OCR می تواند صفحه مورد نظر را اسکن کرده و تمامی حروف را کنار هم بچیند.

دانلود-VueScan-Pro

قابلیت های کلیدی دانلود VueScan Pro:

  •  قابلیت ADF ( ADF حالتی می باشد که شما یک سری برگه را داخل دستگاه پرینتر قرار میدهید و دستگاه به طور اتوماتیک برگه ها رو داخل می کشد و آنها را اسکن می کند)
  •  اسکن فایل ها به فرمت پی دی اف به صورت تک صفحه و چند صفحه ای
  •  تشخیص کاراکتر نوری (OCR)
  •  تشخیص رنگ ها به صورت خودکار
  •  لغو اتوماتیک سند
info

VueScan, the world’s most popular scanner software, is used extensively by photographers, home users, scanning services and corporations. VueScan is a scanning program that works with most high-quality flatbed and film scanners to produce scans that have excellent color fidelity and color balance. It is very easy to use, and also has advanced features for restoring faded colors, batch scanning and other features used by professional photographers.

سیستم مورد نیاز

Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10

راهنمای نصب

1) ابتدا دقت داشته باشید که نرم افزار به صورت کامل بسته باشد، آنتی ویروس و اینترنت شما نیز به صورت کامل قطع باشند.

2) پس از اتمام نصب، نرم افزار را اجرا نکنید. محتوای درون پوشه Launcher که یک فایل اجرایی می باشد را کپی کرده و در محل نصب نرم افزار خود قرار دهید.

3) همیشه نرم افزار را توسط این لانچر، یعنی فایل اجرایی VS(x32x64)Launch.exe باید اجرا کنید. وگرنه نرم افزار به صورت کرک نشده اجرا خواهد شد. می توانید از این فایل لانچر کرک شده، یک شورتکات بر روی دسکتاپ خود ایجاد نمایید تا راحت تر دسترسی داشته باشید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com