دانلود WinCatalog 2017 17.45.1.29 – نرم افزار ساخت کاتالوگ از فایل ها

 اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که مجموعه ی بزرگی از سی دی ها و دی وی دی ها دارید و برای جستجوی آیتم خاصی، مدت زیادی از وقت خود را صرف می کنید می توانید با نرم افزار دانلود WinCatalog مشکل خود را حل کنید. دانلود WinCatalog لیستی از فایل های شما در فولدر های هارد ، دیسک ها ، فلش ها و منابع خارجی درست می کند و شما دیگر نیازی ندارید برای دسترسی به یک فایل ، تمامی سی دی های خود را جستجو کنید، فقط کافی است این نرم افزار را باز کنید و اسم فایل خود را جستجو کنید و ببینید که آن فایل در کدام فولدر و یا سی دی قرار دارد.

دانلود WinCatalog در مجموعه ی ابزاری خود هیچ موردی را کم ندارد وجود قابلیت استفاده از متد کشیدن و رها کردن یا Drag & Drop در آن انتظار می رود، اگرچه سازنده ی نرم افزار این آپشن را از ما دریغ کرده است اما روند ورود فایل ها و دیسک های ثابت و ورودی به فهرست باز هم با ایجاد سهولت آسانی طراحی شده است. همچنین این نرم افزار قادر است تا یک تصویر کوچک (Thumbnail) از فایل های تصویری شما در خود ذخیره کند تا شما از یافتن آن فایل اطمینان حاصل نمایید. در کل، WinCatalog یک راه حل بسیار مفید برای همه کاربران است که می خواهند هر گونه اسناد را پیدا کنند. این ویژگی های مفید بسیاری را فراهم می کند که کل فرایند جستجو را ساده تر و سریع تر می کند.دانلود-WinCatalog

WinCatalog-اسکرین-شات  WinCatalog-اسکرین-شات  WinCatalog-اسکرین-شات

info

WinCatalog 2017 – is versatile cataloguer software for disks, files, folders and any non-file objects. It is not always easy to track where some files are located in your computer especially if you have a large collection of CDs and DVDs. If you are one of those users, then it definitely pays off to have the right tool for working with such a task. WinCatalog is software utility designed to help you find documents and data from your computer by building an index that offers you instant access to them. This program can be mastered even by less experienced users because it sports a straightforward interface.

سیستم مورد نیاز

Windows XP  •  Windows Vista  •  Windows 7  •  Windows 8  •  Windows 10

راهنمای نصب

1- بعد از نصب نرم افزار را اجرا کنید.

2- بر روی Enter license key کلیک نمایید.

3- با استفاده از اسم و سریال موجود در فایل pHeLL نرم افزار را فعال سازی کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود با حجم 51 مگابایت

دانلود نسخه پرتابل با حجم 66 مگابایت