دانلود فصل اول مستند شهرهای پنهان باستانی Ancient Invisible Cities 2018

دانلود فصل اول مستند Ancient Invisible Cities با کیفیت فول اچ دی HDTV 1080p

تمامی سه قسمت فصل اول

دانلود-مستند-Ancient-Invisible-Cities-2018-Season1

نام مستند: فصل اول شهرهای پنهان باستانی – Ancient Invisible Cities

سال انتشار: ۲۰۱۸

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۵۵ دقیقه

حجم: به طور میانگین هر قسمت ۱٫۷۵ گیگابایت

کیفیت: HDTV 1080p

IMDB

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

خلاصه داستان: شهرهای پنهان باستانی (به انگلیسی: Ancient Invisible Cities) نام مستند سریالی کوتاه جدیدی است که توسط PBS در سال ۲۰۱۸ منتشر شده است. در این مستند ما همراه پروفسور Darius Arya سفری به سه شهر باستانی داریم، قاهره، آتن و استابول و به بررسی تاریخ شگفت انگیز و هیجان انگیز این سه شهر می پردازیم. ما به کمک اسکنرهای سه بعدی می توانیم معماری فوق العاده این شهرها را ببنیم، جوری که هرگز دیده نشده اند.

قسمت اول:

در قسمت اول سفری به شهر باستانی آتن، پایتخت یونان داریم. پروفسور “داریوش آریا” با استفاده از اسکنر سه بعدی قصد کشف اسرار پنهان این شهر را در سر دارد. از ساختمان های آکروپلیس تا معادن نقره همه را بررسی خواهیم کرد.

فسمت دوم:

در این قسمت سفری به قاهره داریم. قصد داریم با بررسی اولین و بزرگ ترین هرم ساخته شده به امروز به بررسی تاریخ پنهان این شهر باستانی پی ببریم. هرم بزرگ جیزه اولین ایستگاه ما برای بررسی شهر تاریخی جیزه خواهد بود.

قسمت سوم:

در آخرین قسمت از مجموعه سفری به استابول، پایتخت کشور ترکیه داریم. استابول مرز بین آسیا و اروپا است و تاریخی بسیار بزرگ در خود جای داده است. در این قسمت با استفاده از بهترین اسکنر سه بعدی به بررسی این شهر تاریخی می پردازیم زیرا هیچ چشمی قادر به مشاهده آن نیست.

info

Professor Michael Scott explores the hidden secrets of three of the most fascinating cities of the ancient world: Cairo, Athens and Istanbul. 3D scans allow us to view the architectural jewels of these cities as they’ve never been seen before.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود