دانلود فصل اول مستند بریتانیا با قایق – Britain by Boat Season 1 2018

Britain by Boat (۲۰۱۸) Season 1 HDTV 720p Mkv

|دانلود با لینک مستقیم از سرور سایت|

دانلود تمامی قسمت ها همراه زیرنویس انگلیسی

دانلود-مستند-Britain-by-Boat-2018

نام مستند: فصل اول بریتانیا با قایق – Britain by Boat Season 1

سال انتشار: ۲۰۱۸

مدت زمان: به طور میانگین هر قسمت ۶۰ دقیقه

حجم: به طور میانگین هر قسمت ۱٫۲۱ گیگابایت

کیفیت: HDTV 720p

IMDB

زبان: انگلیسی

زیرنویس فارسی: ندارد

زیرنویس انگلیسی: دارد

خلاصه داستان: بریتانیا با قایق (به انگلیسی: Britain by Boat) نام مستند جدید شبکه اینترنتی پنج انگلستان است. این مستند در چهار قسمت شصت دقیقه در سال ۲۰۱۸ ساخته و منتشر شده است. در این مستند ما به همراه “Michael Buerk” و “John Sergeant” دو میزبانمان، سفری آبی به دور بریتانیای کبیر بر روی قایق های بادبانی داریم.

قسمت اول:

در اولین قسمت از مجموعه وظیفه ما رد شدن از بندر “Thames” هست، آنجا قایق نجات Dunkirk را کشف می کنند و یک چالش جدیدی خواهند داشت، باید صدف دریایی را بخورند.

قسمت دوم:

در اولین بخش از کشتی با شکوه اچ‌ ام‌ اس ویکتوری (به انگلیسی: HMS Victory) بازدید می کنیم. در بخش بعدی به Cowes می رویم، یک شهر بندری در جنوب شرقی انگلستان که محلی واسه رقابت برای دو میزبان ما می شود.

قسمت سوم:

میزبانان ما به شهر بندری تاریخی Fowey می روند تا از بازار دیدن و خرید کنند. در مسیر قایقرانی خود به جشنواره های مختلف دریایی می روند و حتی ماهیگیری می کندن و یک تجربه فوق العاده می سازند.

قسمت چهارم:

در آخرین قسمت از مجموعه میزبانان ما “Michael Buerk” و “John Sergeant” دچار مشکلی می شود آن هم زمانی که تنها هستند و این یک چالش بزرگ برای آن ها است زیر درگیر امواج دریا می شوند و تنها هستند. آن ها باید تصمیم بگیرند که چه کسی باید کاپیتان باشد و خود را نجات دهند.

info

Former BBC newsreader Michael Buerk and one-time political journalist John Sergeant take to the high seas aboard the 50ft cutter yacht Bonaventure exploring Britain’s coast.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com