دانلود بازی Age of Empires III: Complete Collection برای کامپیوتر

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (4رای)
Loading...

همان طور که اطلاع دارید، نسخه کامل بازی Age of Empires III تحت عنوان Complete Collection، چندین سال پیش منتشر شده بود. حال، پس از گذشت چندین سال، گروه FitGirl تصمیم گرفته است تا نسخه ای فشرده از این اثر را بر اساس ریلیز رسمی و کامل PROPHET برای هواداران این فرنچایز منتشر کند. البته با انتشار نسخه جدید بازی عصر امپراطوری در شبکه استیم (Age of Empires: Definitive Edition)، تب و تاب برای این اثر خاطره انگیز بیشتر شده است. با وبسایت دانلودها همراه باشید…!

داستان بازی Age of Empires III اکثرا در قاره آمریکا به وقوع می پیوندد و ماجراهای خانواده بلک (Black) را روایت می کند. شما در نقش مورگان بلک (Morgan Black) یکی از شوالیه های سینت جان (St. John) بازی را آغاز می کنید و به مبارزه با ترکان عثمانی می پردازید. داستان بازی پیشرفت و ادامه پیدا می کند تا به جایی میرسد که افسانه “چشمه جوانی – The Fountain of Youth” به میان می آید و دشمنان اصلی خود یعنی گروه اُساس (Circle of Ossus) را می شناسید. خط داستانی در قرن ها و به صورت بخشی ادامه پیدا می کند. داستان مورگان بلک بخش اول بازی می باشد و در بخش دوم با جان بلک (John Black) نوه مورگان بلک یک دشمنی قدیمی (میان گروه اساس و خانواده بلک) ادامه پیدا می کند. بازی با افسانه چشمه جوانی آغاز شده و تا انقلاب آمریکا و مبارزه با سفید پوستان و سرخ پوستان ادامه دارد.

Age of Empires III Complete Collection PC-PROPHET + FitGirl

دانلود-بازی-Age-of-Empires-III-Complete

داستان غنی آمیخته شده با افسانه های تاریخی یکی از نکات مثبت بازی بود که محیط را جذاب تر کرده و بازیکن را به طرف خود می کشد. همچنین در این سفر تاریخی شخصیت های بزرگ دیگری را می بینید که شما را در اهدافتان یاری می دهند. یکی از این شخصیت های بزرگ جرج واشنگتن رهبر انقلاب آمریکا در قرن ۱۸ می باشد که در کنار ناتانیل بلک (Nathaniel Black) با نیروهای انگلیسی مبارزه می کند. تمامی بخش ها توسط اِمیلیا بلک (Amelia Black) داستان سرایی می شوند. همچنین بخش ۳ (Act III) در ارتباط با همین شخصیت که دختر ناتانیل بلک است، می باشد.

واحدهای نظامی بسیار متنوع هستند. این واحدها از سطح ساده (سربازان پیاده نیزه دار و کمانداران) آغاز می شوند و در عصر (Age) های پیشرفته تر به تفنگداران و سربازان منظم می رسند. ۸ قوم در بازی حضور دارند که از آن ها می توان به: انگلیس، آلمان، فرانسه و روسیه اشاره داشت. ساختمان ها و واحدهای نظامی هر کدام از این قوم ها متفاوت هستند و هرکدام مزیت خود را در این زمینه ها دارند. برای مبارزه با هر کدام از اینها باید واحدها و استراتژی خود را به خوبی انتخاب و مشخص کنید. توپخانه ها تاثیر بسیار زیادی در نبردها دارند و قدرتمند ترین واحدها هستند. همانطور که قبل تر نیز گفته شد، در این بازی می توانید با عصرهای (Age) مختلف ارتقا پیدا کنید. هر عصر یک برهه تاریخی را نشان داده و به شما امکان ارتقا ساختمان ها، تکنولوژی و واحدهایتان را می دهد. عصرهای بازی بدین ترتیب می باشند:

 • Discovery Age (عصر اکتشاف)
 • Colonial Age (عصر مستعمراتی)
 • Fortress Age (عصر نظامی)
 • Industrial Age (عصر صنعتی)
 • Imperial Age (عصر امپراطوری)

در بازی Age of Empires III برای اولین بار در سری، Home City (شهر اصلی) ها حضور دارند. به آن ها حمله نمی شود و نابود نمی شوند و شما می توانید با یک پنجره نظاره گرشان باشید. در Home City ها همیشه منابع و سربازان وجود دارند که شما می توانید آن ها را از شهر به بازی اصلی و پایگاهتان بیاورید. همچنین باید گفت که این منابع و سربازان قابل ارتقا هستند و ارقام آنها می تواند افزایش یابد.

منبع توضیحات: دانلودها و گیم فا

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

 • بر اساس نسخه رسمی PROPHET تحت عنوان Age of Empires III Complete Collection MULTi5 – PROPHET فشرده سازی شده است.
 • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی فایل ها می باشد.
 • حجم بازی از ۶٫۱گیگابایت به ۱٫۹گیگابایت کاسته شده است.
 • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما ۳ الی ۸دقیقه خواهد بود.
 • فضای مورد نیاز پس از نصب کامل بازی ۴گیگابایت و در هنگام نصب حدود ۵گیگابایت است.
 • از کتابخانه ی XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.
 • حداقل ۲گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

Immerse yourself in the award-winning strategy experience. Microsoft Studios brings you three epic Age of Empires III games in one monumental collection for the first time. Command mighty European powers looking to explore new lands in the New World; or jump eastward to Asia and determine the outcome of its struggles for power.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS:Windows XP

Processor:Intel Core 2 Duo 2.2 GHz or AMD Athlon 64 X2 2.0 GHz

Memory:2 GB RAM

Graphics:64 MB NVIDIA GeForce 6800 or ATI Radeon X1300

DirectX®:dx90c

Hard Drive:12 GB HDD space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه PROPHET را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Age of Empires 3 Complete Collection-PROPHET:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

—————

دانلود فیت گرل Age of Empires 3 Complete Collection-FitGirl:

دانلود پارت 1 با لینک مستقیم

دانلود پارت 2 با لینک مستقیم

ADs