دانلود بازی Project Warlock v1.0.0.2.1 برای کامپیوتر – نسخه GOG

بازی Project Warlock عنوان انحصاری فروشگاه GOG می باشد که در ۱۸م اکتبر ۲۰۱۸ منتشر شده است. عنوان تیراندازی Project Warlock که به سبک بازی‌های کلاسیکی همچون Doom توسعه یافته است، توسط شرکت Buckshot Software توسعه یافته است. به احتمال زیاد با دیدن تصویر بازی Project Warlock تصور کرده‌اید که این بازی تیراندازی در سال ۱۹۹۰ ساخته و عرضه شده است. ولی اگر دقت کنید متوجه می‌شوید که این بازی بسیار روان‌تر و باکیفیت‌تر از عناوین قدیمی به نظر می‌رسد و شامل تکنیک‌هایی مانند Particle Effects می‌شود که در آن زمان در بازی‌ها حضور نداشت. دانلود بازی Project Warlock که شامل سیستم‌هایی مانند Perk Point، ارتقاء اسلحه، Spell و باس‌های عظیم‌الجثه می‌شود در حقیقت یک بازگشت مدرن به بازی‌های تیراندازی کلاسیک مانند Doom و Wolfenstein است.

کیفیت انیمیشن‌ها و اندازه‌ی باس‌های بازی Project Warlock بسیار خوب به نظر می‌رسد. این بازی در ۵ جهان متفاوت جریان دارد و ۴۰ اسلحه‌ی متفاوت از لیزر و FlameThrower گرفته تا انواع Shotgunها را در اختیار بازی‌بازان قرار می‌دهد. در این بازی شما در نقش یک Warlock قرار دارید و این یعنی با یک بازی تیراندازی ساده طرف نیستیم و جادوهای مختلفی در دسترس شما قرار دارد. برای مثال می‌توانید دشمنان را به وسیله‌ی جادو منجمد کرده و سپس آن‌ها را به وسیله‌ی یک تبر تکه تکه کنید.

Project Warlock v1.0.0.2.1 (25238) PC-GOG

دانلود-بازی-Project-Warlock

در دانلود بازی Project Warlock همزمان با افزایش سطح ، شما می‌توانید توانایی‌های شخصیت خود را افزایش داده و از بین ۱۲ Perk موجود یکی را انتخاب کنید. Perkهای موجود در بازی قابلیت‌هایی مانند افزایش آسیب ضربات سوم تبر را به شخصیت شما اضافه می‌کند. همچنین رازها و آیتم‌های بسیاری پشت دیوارهای قابل تخریب بازی مخفی شده‌اند. با توجه به تعداد دشمنان هر مرحله و نبود Save point، به نظر می‌رسد با یک بازی نسبتا دشوار طرف هستیم.

منبع توضیحات: دانلودها و گیم فا

info

Project Warlock is a first person shooter that fans of Doom, Hexen and Wolfenstein cannot miss. It serves you an exploding cocktail of bullets, spells and monsters. In Project Warlock you battle through 60 levels of non stop action packed with bloodthirsty enemies and challenging bosses. The game offers not just firepower, but perk-based character development, weapon upgrades and unlockable spells system. This high-quality independent gem is priced to appeal to fans of polished indie titles and seekers of classic fps experience alike.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

System: Windows 7 / 8 / 10
Processor: Intel Core i3-3220
Memory: 4 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 560 (1GB)
DirectX: Version 10
Storage: 3 GB

سیستم پیشنهادی:

System: Windows 10
Processor: Intel Core i5-2400
Memory: 8 GB RAM
Graphics: GeForce GTX 1050 (2GB)
DirectX: Version 11
Storage: 3 GB

راهنمای نصب

1) فایل فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و به نصب بازی بپردازید.

2) بازی به صورت DRM-Free می باشد و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود