دانلود بازی Shining Resonance Refrain برای کامپیوتر + ریپک FitGirl

در بازی Shining Resonance Refrain شما در نقش شخصیت یوما قرار می گیرید و باید بتوانید امپراطوری را از مورد استثمار واقع شدن توسط قدرت اژدهایان نجات دهید. این قدرت شامل قدرت اژدهای درخشان هم است که در این راه همراه شما خواهد بود و در مبارزات به شما کمک می کند. باید با کمک خیل عظیمی از دوستان خود، سرنوشتی که به دنبال آن هستید را تحقق بخشید و شهر آستوریا را نجات دهید. هدف دیگر شما آزاد کردن قدرتی است که همیشه آرزوی آن را داشتید و قرار است با این قدرت خاص، کارهای بزرگی را انجام دهید.

نسخه اوریجینال دانلود بازی Shining Resonance Refrain که قبلا در کشور ژاپن عرضه شده بود، دارای کاراکتری به شاهزاده اکسلا بود که قابل بازی به عنوان شخصیت اصلی نبود؛ اما در حالت جدیدی تحت عنوان Refrain Mode که در این اثر قرار گرفته شده است، شما هم می توانید اکسلا و هم اژدهای درخشان وی یعنی جین را کنترل کنید و تجربه جدیدی را در این اثر تجربه کنید. ماموریت های جانبی بسیاری به این اثر اضافه شده است که بسیار هیجان انگیز هستند و به علاوه شاهد، قابلیت های شخصیت سازی بسیاری نسبت به نسخه اصلی هستیم. فقط باید مطمئن شوید که داستان اصلی بازی برایتان اسپویل نشود و این اثر را به صورت بی نقص تجربه کنید.

Shining Resonance Refrain PC-VOKSI

نسخه فشرده FitGirl با حجم شروع از ۶٫۳GB اضافه شد

دانلود-بازی-Shining-Resonance-Refrain

به نظر می رسید که اژدهایان در قرن های پیش منقرض شده باشند و چون یوما قابلیت تبدیل شدن به اژدهای درخشان را داشت، بنابراین وی اسیر گرفته شد. او حالا باید با کمک سونیا و شاهزاده شهر آستوریا، برای نجات زمان تلاش کند و مبارزات زیادی را در طول این راه انجام دهد. زمین در تسلط قدرت امپراطوری است و این روند باید هر چه سریع تر شکسته شود.

آیا یوما توانایی این را خواهد داشت که قدرت خود را به امپراطوری دیکته کند و آنها وی را به رسمیت بشناسند. همه سوالات خود را در داستان بازی Shining Resonance Refrain خواهید دانست. این بازی در سبک هک اند اسلش ارائه شده است و انقدر دارای مبارزات خشونت آمیز و جذاب دنیای فانتزی ژاپنی است که هیچ بازیکنی نمی تواند از ان دست بکشد و همواره باید به تجربه آن بپردازد.

ویژگی های نسخه فشرده FitGirl:

  • بر اساس ریلیز رسمی استیم Steam rip v1.00.1618 ساخته شده است.
  • کرک سالم Crack Only V5 REPACK-Voksi بر روی این نسخه اعمال شده است.
  • فایل انتخابی Credits Video مربوط به ویدیوی عوامل سازنده بازی می باشد. می توانید به صورت جداگانه دانلود کنید.
  • هیچ چیزی از بازی کسر نشده است. هیچ چیزی تبدیل یا انکود نشده است. همه چیز بر اساس MD5 رسمی دیتای بازی است.
  • حجم بازی از ۱۲٫۷گیگابایت به شروع از ۶گیگابایت کاسته شده است.
  • مدت زمان نصب باتوجه به سیستم شما بین ۱۰ الی ۲۵ دقیقه خواهد بود.
  • فضای مورد نیاز پس از نصب بازی ۱۳گیگابایت و در هنگام نصب حدود ۱۴گیگابایت است.
  • از کتابخانه XTool که توسط Razor12911 توسعه یافته، استفاده شده است.
  • حداقل ۲٫۵گیگابایت فضای رم خالی برای نصب بازی نیاز است.
info

Play as Yuma Ilvern and stop the Empire from exploiting the power of the ancient dragons, including the soul of the Shining Dragon within you. With the help of your friends, realize your destiny, save Astoria, and unleash the strength you’ve always had locked away.

In the original game, previously released only in Japan, Imperial Princess Excella was an unplayable character, but in the new “Refrain Mode” in Shining Resonance Refrain, both she and Dragonslayer Jinas can be added as party members for a new experience – just be sure to save this for your second playthrough to avoid any spoilers! As an added bonus, all of the extra cosmetic items and side quests are included in this remaster.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Microsoft Windows 7 / 8 (8.1) / 10
Processor: Intel Core i3 (2.9 GHz) or AMD equivalent
Memory: 4 GB RAM
Graphics: Video card with 1 GB VRAM (Nvidia GeForce 460 or AMD Radeon 5670)
DirectX: Version 11

سیستم پیشنهادی:

OS: Microsoft Windows 7 / 8 (8.1) / 10
Processor: Intel Core i5 (3.4 GHz) or AMD equivalent
Memory: 8 GB RAM
Graphics: Video card with 2 GB RAM (Nvidia GeForce 660 Ti or AMD Radeon R9 270)
DirectX: Version 11

راهنمای نصب

1) ابتدا دیتای اصلی بازی را اکسترکت نمایید.

2) آنتی ویروس خود را غیرفعال کنید. محتوای فایل کرک را در پوشه ی دیتای بازی خود (در گام 1 اکسترکت کرده اید) کپی و جایگزین نمایید.

3) بازی را توسط فایل اجرایی game.exe به صورت Run as Administrator اجرا کنید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com