دانلود بازی Suicide Guy Sleeping Deeply + Update v1.35 برای کامپیوتر

بازی Suicide Guy Sleeping Deeply یک اثر اکشن معمایی اول شخص است که که در دنیای رویایی جریان دارد. شما در نقش مرد خوبی خواهید بود که توان بیدار شدن از رویاهای خود را ندارد. وظیفه شما این است که به وی کمک کنید تا از رویاهایش بیررون آمده و وارد دنیای واقعی شود. بازی دارای ۲۵ سطح بسیار هیجان انگیز است که می تواند به صورت فان و تاثیرگذاری شما را سرگرم کند. داستان بازی نیز قابلیت این را دارد که بازیکن را به خودش مشغول کرده و با دشتن سطوح فیزیک گرایانه، تجربه دلنشینی را القا کند.

بازی بیشتر روی داستان خودش سوار است و حتما باید شخصیت ها را شناخته و ماموریت های خود را انجام دهید، تا بتوانید به سطوح بعدی برسید. در بازی Suicide Guy Sleeping Deeply می توانید از امکان برداشتن اقلام محیط استفاده کرده و با پیروی از مکانیسم گیم پلی بازی، به خرد کردن اشیا و پرتاب آنها نیز بپردازید. موجودات خنده دار و آزار دهنده بسیاری در بازی وجود دارند که می توانند در انجام وظیفه شما خللی ایجاد کنند.

Suicide Guy Sleeping Deeply PC-HI2U

آپدیت بازی Update v1.35-BAT اضافه شد

دانلود-بازی-Suicide-Guy-Sleeping-Deeply

بازی Suicide Guy Sleeping Deeply دارای وسایل نقلیه زیادی هم هست که می توانید سوار شده و ماموریت های خود را بسیار سریع تر انجام دید. بازی یک ماموریت اساسی هم دارد که باید انجام شود و بقیه ماموریت در راستای همین یک مورد می باشند. آیتم ها کلکسیونی زیادی هم وجود دارند که باید به مرور آنها را جمع کرده و درصد خودتان را بالاتر ببرید. گیمرهای حرفه ای می توانند با حل کردن برخی از معماهای ذهنی، از آیتم های مختلفی در شرایط متنوع و موقعیت های خاص استفاده کنند.

باید توجه داشته باشید که با توجه به عنوان بازی، این اثر به هیچ عنوان در رابطه با خودکشی یا افسردگی نمی باشد. محیط های بسیار زیبا و وجود کیفیت بالای تکسچرها، از نکات قابل توجهی هستند که می توانند تجربه این بازی را بسیار زیباتر کنند. باید در گیم پلی روان بازی قرار گرفته و به این مرد کمک کنید که از رویاهای خودش به بیرون بجهد.

info

“Suicide Guy: Sleepin’ Deeply” is a new Chapter from the original Suicide Guy game series. The game is a first person action-puzzle game set in a world of dreams. You’ll assume the role of a nice big guy unable to wake up from his dreams. Your task is to help him to step out of them.

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

OS: Windows XP SP3
Processor: Intel Dual-Core 2.6 GHz / AMD Dual-Core Athlon 3.0 GHz
Memory: 1 GB RAM
Graphics: SM 3.0 with 512MB VRAM; NVIDIA GeForce 8500 GT / AMD Radeon HD 4650 or greater
DirectX: Version 9.0
Storage: 4 GB available space

سیستم پیشنهادی:

OS: Windows 7 or higher
Processor: Quad-Core Processor
Memory: 2 GB RAM
Graphics: SM 3.0 with 1GB VRAM; NVIDIA GeForce GTX 280 / AMD Radeon HD 4830 or greater
DirectX: Version 10
Storage: 4 GB available space

راهنمای نصب

1) دقت داشته باشید که آنتی ویروس شما به طور کامل غیرفعال باشد.

2) فایل های فشرده را توسط نرم افزار WinRar اکسترکت کنید و فایل ISO بدست آمده پس از اکسترکت را توسط نرم افزار Daemon Tools به صورت Mount اجرا کنید.

3) به نصب بازی بپردازید.

4) فایل های موجود در پوشه Crack را در محل نصب بازی جایگزین نمایید.

5) از اجرای بازی لذت ببرید.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود آپدیت بازی Update v1.35-BAT با لینک مستقیم

دانلود بازی Suicide Guy Sleeping Deeply-HI2U با لینک مستقیم