دانلود نرم افزار ویرایش حرفه ای تصاویر Adobe Lightroom 4.4 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

Adobe Lightroom یک برنامه عالی در زمینه ویرایش حرفه ای تصاویر روی گوشی های اندرویدی می باشد که می توانید با دانلود لایتروم از ابزارهای حرفه ای برنامه استفاده نمایید. شرکت ادوب با انتشار این برنامه برای اندروید ارائه با کیفیت تر تصاویر را ممکن ساخته است که کاربران همچنین می توانند به صورت کاملا راحت آنها را به اشتراک گذاشته و از تمامی وکتورها و ویژگی های شگفت انگیز فتوشاپ نیز در برنامه استفاده نمایند. این نرم افزار می تواند ابزارهای بسیار جادویی و شگفت انگیز را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به همراه فتوشاپ از برنامه استفاده کرده و تصاویر با کیفیتی را ایجاد نمایید که قطعا اشتراک گذاری آنها انتخاب بسیار ایده آلی برای شما خواهد بود. شما می توانید به عنوان یک عکاس نیز از برنامه استفاده کرده و همان امکانات حاضر در نسخه دسکتاپ برنامه را در این برنامه نیز داشته باشید. با دانلود این برنامه می توانید تصاویر خیره کننده ای را داشته باشید و بتوانید از ابزارهای لازم در این زمینه استفاده نمایید و تنظیمات پیشرفته را برای کار حرفه ای تر تنظیم نمایید.

با دانلود لایتروم کاربران می توانند تنها با چند ابزار با فتوشاپ ارتباط برقرار کرده و یک مکمل عالی را برای این منظور داشته باشند. نرم افزار قابلیت های بسیاری را برای شما فراهم می کند و با داشتن ابزارهای حرفه ای امکان ویرایش بهتر تصاویر را با خروجی عالی تر امکان پذیر می کند. شما کاربران با این برنامه نیازی به ابزارهای کمکی نخواهید داشت. برنامه دارای کیفیت تصویری بسیار بالا می باشد که بر اساس فیلترهای ویژه و اختصاصی توسط برنامه ارائه می شود. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۱ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود لایتروم از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Adobe-Lightroom-Cover

Adobe-Lightroom

info

Bring beautiful images to light with Adobe Lightroom. Powered by the magic of Adobe Photoshop technology, Lightroom for mobile enables you to craft and share professional-quality images from your smartphone or tablet.
Winner of the 2015 Professional Photographer Hot One Awards in the Photo App category

The tools you need to tell your story.

• Create stunning images in seconds with tools that range from simple one-tap presets to powerful advanced adjustments.
• Experiment freely with edits, and revert to the original at any time, with just one tap.
• Capture amazing moments with the in-app Adobe camera, streamlining shoot to share. Apply Photoshop magic with five specially formulated shoot-through presets, which can be previewed and applied at capture, and adjusted afterward with full non-destructive capabilities. *
• Simplify your editing process and get consistent looks in your photos by copying your favorite edits across photos.
Changelog :
• Additional support for cameras, see the full list here: http://www.adobe.com/go/supported_cameras
• Bug fixes and speed improvements

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – Arm

دانلود فایل نصبی – Arm64

دانلود فایل نصبی – X86