دانلود ADM Advanced Download Manager Pro 7.6 – دانلود منیجر اندروید

ADM Advanced Download Manager Pro یکی از بهترین دانلودمنیجرهای حاضر برای سیستم عامل اندروید می باشد. کاربران با دانلود ADM می توانند از امکانات این برنامه به صورت کامل استفاده نمایند. این برنامه با داشتن خدمات عالی و امکاناتی که در اختیار کاربران قرار می دهد پرطرفدارترین دانلود منیجر حاضر برای سیستم عامل اندروید می باشد. این برنامه می تواند امکان زمانبندی فایل های دانلودی شما را فراهم کرده و در زمان خاصی اقدام به دانلود نماید. اکان تنظیم سرعت و همچنین تعیین مجل ذخیره سازی فایل ها از جمله ویژگی هایی می باشد که از هر دانلود منیجری انتظار می رود آن را داشته باشد و این برنامه نیز به بهترین شکل آن را ارائه می دهد. شما می توانید در مرورگر خودتان به طور خودکار دانلودهای خودتان را به این برنامه ارجاع بدهید تا به صورت خودکار شروع به دانلود نماید.

ADM-Cover

با دانلود ADM می توانید براحتی چندین فایل را به صورت همزمان دانلود کرده و سرعت را بین آنها پخش نمایید. رابط کاربری برنامه بسیار ساده و کاربردی و زیبا می باشد و هر کاربری می تواند بر حسب خواست خودش تسک خودش را تغییر دهد. توقف و ادامه دانلود در هنگام برقراری و قطع ارتباط با سرور براحتی صورت گرفته و تنها با لمس فایل خودتان می توانید اقدامات لازم را روی انها انجام دهید. شما می توانید توسط این برنامه دانلودهای خود را دسته بندی کرده و انها را زمانبندی نمایید. همچنین به طور خودکار در مرورگرهای مختلف گزینه میانبر براحتی در اختیار کاربران بوده و شما می توانید تا به یک کلیک دانلود خود را آغاز نمایید. هیچگونه تبلیغات مزاحمی نیز در این برنامه گریبان گیر شما نخواهد بود. برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود ADM از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

ADM-Screenshot

info

ADM is the best android download manager for you!- press on link and from window “Complete action using” select ADM Editor;

– long press on a link to display the context menu, press “Share” or “Send” and from window “Share via” select ADM Editor;

– copy link, after program intercept it from clipboard and send in ADM Editor, or use “Add” button and paste the link.

Changelog :

Added download files to SD-card for Lollipop and Marshmallow.

Settings (Left menu) – Downloading – Folder for files – Access to SD-card (must select a target folder, not root of SD-card)

For new access does not work file commands: open, move, share, cataloguing, check for duplicates, free space on SD-card. Work only delete and rename commands.

If update does not work correctly – Clear data and cache.

If you find an error in translation

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی آخرین آپدیت ADM Pro برای اندروید