دانلود AIO Launcher Premium 2.2.8 – لانچر آیو برای اندروید

با دانلود AIO Launcher می توانید یک لانچر بسیار زیبا برای گوشی خود داشته باشید و از انواع جلوه های ویژه انیمیشنی و تم های رنگی و زیبا استفاده کنید. این لانچر جدیدا منتشر یافته است و می توانید از آن برای بهینه سازی نمایش اطلاعات در گوشی خود نیز استفاده کنید. یک فضای عالی برای این منظور در اختیار شما قرار داده می شود و می توانید تنظیمات مختلف را داشته باشید. این برنامه بر اساس علاقه مندی هر یک از کاربران، می تواند امکانات مختلفی را فراهم کند و به شما کمک کند که یک فضای درست و حسابی و زیبا را در همه بخش های گوشی داشته باشید. امکان تغییر اندازه آیکن ها نیز فراهم شده است.

با دانلود AIO Launcher می توانید دکمه های گوشی را بنا به علاقه خود تغییر دهید. این لانچر می تواند زیبایی سازی گوشی شما را برعهده داشته باشد و در کنار آن امکاناتی را برای تسریع در عملکرد گوشی ارائه کند. ارائه میانبرهای لازم برای استفاده در گوشی، از دیگر امکانات برنامه است و می توانید دسترسی سریع و آسانی به برنامه ها و تنظیمات پراستفاده خود داشته باشید. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۴ و بالاتر نصب و اجرا می شود.

کاور-AIO-Launcher

info

AIO Launcher is not ordinary home screen. It does not have colorful icons, many animation effects and a variety of themes. Instead, AIO Launcher uses a screen space to show you the most important information.

WHAT’S NEW
* Ability to disable auto scroll to top (Basic Settings – Save position)
* Ability to change icon size (Apps settings – Icon size)
* Selectable home button action (Actions – Home Button)

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

  دانلود فایل نصبی – معمولی

ADs