دانلود All-In-One Toolbox 8.1.5.8.0 جعبه ابزار قدرتمند – اندروید

با دانلود All-In-One Toolbox می توانید مجموعه ای از ابزارهای متنوع را برای خودتان داشته باشید و پیشرفت بزرگی را در سیستم عملکردی و سرعت گوشی تان مشاهده نمایید. برای این منظور شما می توانید پرونده های مختلف را در مورد مموری کارت خود مدیریت کرده و مصرف باتری خودتان را در در اختیار کامل خود داشته باشید. با داشتن این برنامه می توانید اعلان ها را مخفی کرده و برای جلوگیری از گرمای شدید پردازنده برخی از برنامه ها را مدیریت کرده و اجرای انها را در زمان های حساس قطع نمایید. نرم افزار همه این ابزارها را در یک پک برای شما ارائه می دهد و می توانید از آنها بهره مند شوید.

با دانلود All-In-One Toolbox می توانید اسکن خوبی از سیستم خود داشته باشید و بتوانید فایل های باقی مانده خود را ویرایش نمایید. امکان به اشتراک گذاری اطلاعات ارائه شده توسط برنامه نیز وجود دارد و می توانید به آنها مراجعه نمایید. سرعت شگفت انگیز برنامه طوری می باشد که می توانید تمامی کارهای مختص و حرفه ای را نیز پشتیبانی کرده و روند مناسبی را در آنها داشته باشید. این برنامه روی سیستم عامل اندروید ۴٫۰ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود All-In-One Toolbox از لینک مستقیم و رایگان سایت دانلودها استفاده نمایند.

دانلود-All-In-One-Toolbox

( برای مشاهده در ابعاد اصلی روی عکس کلیک نمایید )

دانلود-All-In-One-Toolbox  دانلود-All-In-One-Toolbox

info

If you are looking for any tool app for your phone or tablet to:
Clean up clutters, free up storage space, speed up slow performance, uninstall or move apps, manage SD card files, extend battery life, improve charging speed, hide notifications, prevent overheating, protect privacy…

You’ve got the right app! All-In-One Toolbox will do all above jobs for you, and more.

All-In-One Toolbox will be your best phone junk cleaner, history eraser, speed booster, performance booster, memory optimizer, battery optimizer, app manager, file manager, mini launcher and privacy guarder.

All-In-One Toolbox aims to bring you more ?clean, ?fast, ?smart mobile experience on Android.

Key Features:
⏬ Clean up Android with 1 Tap
Scan all useless hidden junks like app cache, residual files, empty folders, app leftover, similar pictures…with amazing fast speed and remove them all out of phone with one single tap. Our users can free up 1-10 GB space daily to save more new pictures, install more new apps or games.
[new] WhatsApp Cleaner: clean up hidden chatting junk files saved in WhatsApp
[new] Duplicate Photo cleaner: clean up similar pictures to save space
[new] Duplicate Files Cleaner: clean out redundant files
Changelog:
A big Christmas surprise is added
Several bugs reported are fixed

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

ADs