دانلود بازی اکشن ماجراهای آلتو Alto’s Adventure 1.7.2 – اندروید

یک ستارهدو ستارهسه ستارهچهار ستارهپنج ستاره (بدون رای)
Loading...

شما در بازی Alto’s Adventure با آلتو و دوستانش همراه خواهید شد و با دانلود Altos Adventure می توانید در دنیای بی پایانی از هیجان غرق شوید. این بازی دارای تپه های کوهستانی زیبا می باشد و کاربران می توانند به خوبی در روستاهای اطراف قدم گذاشته و در جنگل های باستانی بازی مراحل را طی کرده و معماهای بازی را حل نمایند. شما در این بازی می توانید به راحتی در تپه های زیبای آلپ به ماجراجویی پرداخته و از بیایان های سخت عبور نمایید. در واقع تلاش شما برای پیروزی باید به گونه ای باشد که بتوانید براحتی در خرابه دشمنان خود را کست داده و جنگل های باستانی را طی نمایید. شما می توانید جهش های وحشتناکی را داشته باشید و بتوانید با قدرت هایی که دارید بر نیروهای دشمن چیره شوید. گرافیک بازی بسیار جذاب می باشد و شما می توانید براحتی در طول راه از زیبایی هنر بازی لذت ببرید. هنری که در این بازی به کار رفته است قطعا هر علاقه مندی را به سمت خودش جذب کرده و ساعت ها وی را سرگرم خواهد طوری که به خوبی هیچگاه خاطرات این بازی را فراموش نخواهید کرد. وجود حالت های مختلف شب و روز در محیط های عالی بازی از جمله ویژگی های بازی می باشد.

با دانلود Altos Adventure می توانید در بازی امتیازات خود را به صورت چند برابری کسب کرده و از انها در زمینه راحت تر بازی کردن استفاده نمایید. بازی می تواند با همین جایزه ها علاقه شما را برای پیمودن مراحل بازی بیشتر نماید. این بازی می تواند ساعت های زیادی شما را سرگرم کرده و طوری رفتار نماید که هیچگاه از بازی خسته نشوید. بازی روی سیستم عامل اندروید ۲٫۳ و بالاتر نصب و اجرا می شود که کاربران هم اکنون می توانند برای دانلود Altos Adventure از لینک مستقیم و رایگان سرورهای قدرتمند سایت دانلودها استفاده نمایند.

Alto’s Adventure 1.7.2 Apk

کاور-Altos-Adventure

Alto-s-adventure  Alto-s-adventure

info

Google Play Game Fest (June 9th – June 23rd)
Enjoy double the coins during Google Play Game Fest. (4x the coins with the coin doubler!)
——
Join Alto and his friends as they embark on an endless snowboarding odyssey. Journey across the beautiful alpine hills of their native wilderness, through neighbouring villages, ancient woodlands, and long-abandoned ruins.

Along the way you’ll rescue runaway llamas, grind rooftops, leap over terrifying chasms and outwit the mountain elders – all while braving the ever changing elements and passage of time upon the mountain.
Changelog :
Added more stat logging.
ZEN MODE
Relax and unwind with an all-new way to experience Alto’s Adventure. No score, no game over, no distractions. Immerse yourself in a soothing new soundtrack, composed especially for Zen Mode. Swipe from the right edge of the Title Screen to begin!
PHOTO MODE
Frame the perfect shot and easily share it to Facebook, Twitter, and more – or save it to your device for later (and for sharing on Instagram)! Enable Photo Mode from the pause menu at any time.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود فایل نصبی – معمولی

دانلود فایل نصبی – مود